Dolnośląskie

01 kwietnia 2017 20:13
pytajka

Jutro jadę do Wrocka na spotkanie z forumową koleżanką.Dołączysz się? I mówię od razu-tylko nie autem!

a czym sie mam tam tłuc ????  
Bedzie limuzyna z kierowca,barek w srodku ? bo chyba nie pociągiem ?
01 kwietnia 2017 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
A czemu nie?
Odpada problem z parkowaniem-wcale niemały a połączenie mamy dobre!
Zadzwoń.
02 kwietnia 2017 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Chciałam się pochwalić, że wreszcie poznałam ORIMa ... Spotkaliśmy się ja, Pytajka i ORIM we Wrocławiu, ale pognało nas do Polanicy... To był naprawdę udany dzień, a ORIM jest facetem, na którego ramieniu fajnie jest się uwiesić... ORIM jest naprawdę zupełnie taki jak się go czuje tu na forum, czyli bardzo męski i opiekuńczy... Pytajkę znam osobiście już jakiś czas i ponieważ mało jej na forum to nie widać jak bardzo jest interesującą osobą ... To było bardzo miłe spotkanie i mam nadzieję, że nie ostatnie...
05 kwietnia 2017 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
Witam Wszystkich dolnoślązaków / czki  : )  Nazywam się Barbara.Z i pochodzę ze Zgorzelca. 
05 kwietnia 2017 17:09 / 1 osobie podoba się ten post
Bibiasta

Witam Wszystkich dolnoślązaków / czki :-)  : )  Nazywam się Barbara.Z i pochodzę ze Zgorzelca. 

Witaj piękna niewiasto.
22 kwietnia 2017 03:03 / 1 osobie podoba się ten post
Z Wrocławia się pięknie witam i pytam czy ktoś chętny na spotkanie.
Do końca kwietnia jestem a potem ...........
do roboty czas będzie, do Demenzlandii.
19 maja 2017 18:19 / 1 osobie podoba się ten post
Już nie śpię.
02 sierpnia 2017 16:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Dolnośląskie.

Ja po prośbie do Wrocławian/Wrocławianek:

Jakim tramwajem/autobusem dojadę spod dworca głównego w okolice rynku? Na jakim przystanku wysiąść?
02 sierpnia 2017 16:54 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Dzień dobry Dolnośląskie.

Ja po prośbie do Wrocławian/Wrocławianek:

Jakim tramwajem/autobusem dojadę spod dworca głównego w okolice rynku? Na jakim przystanku wysiąść?

Z pod dworca tramwajem 2 i wysiąść na pl.Dominikanskim.-2 przystanki to są.Do Rynku dojdziesz kawałeczek.Albo jeśli wyjdziesz z tyłu dworca to tramwaj 9-3przystanki-też Dominikański.Nie wiem jak długo będziesz ,ale najkorzystniej jest kupić bilet jednodniowy ,jak zamierzasz się dużo poruszac ,na wszystkie srodki komunikacji albo tygodniowy-są w automatach.Na dworcu nie kupisz żadnego biletu,nawet jednorazowego w żadnym kiosku.
http://www.wroclaw.pl/mpk-wroclaw-bilety
02 sierpnia 2017 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
Będę krótko bo mam tam przesiadkę.
Dlatego pytanie o transport,bo gdybym miała więcej czasu, to przespacerowałabym się.
02 sierpnia 2017 17:08 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Będę krótko bo mam tam przesiadkę.
Dlatego pytanie o transport,bo gdybym miała więcej czasu, to przespacerowałabym się.

Tymi samymi tramwajami wrócisz z Dominikańskiego na dworzec,i jeszcze kilkoma innymi,ale dokładnie nie wiem,zobacz sobie na stronce. Często się trasy zmieniają,nie chcę w błąd wprowadzać,bo ja teraz dojazdowa wrocławianka jestem:)
02 sierpnia 2017 18:03 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Dzień dobry Dolnośląskie.

Ja po prośbie do Wrocławian/Wrocławianek:

Jakim tramwajem/autobusem dojadę spod dworca głównego w okolice rynku? Na jakim przystanku wysiąść?

Najlepiej na nogach.... To jakies dwa przestanki tramwajem... Autobus żaden mi do glowy nie przychodzi. Do samego Rynku nic nie jeżdzi bo to zamknięte dla takiego transportu. Ja normalnie latam na nogach lub wożą mi dupę...  Wyjdziesz z Dworca Głównego i przez ten plac przed dworcem wal w lewą stronę...  są tam dwa przestanki tramwajowe... Na przystanku popytaj ludzi czym najbliżej...  A nie mogła Ty sie na dworcu przed głównym wejściem  umówić  co ??? Wyszłabym po Ciebie, alem tutaj
02 sierpnia 2017 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Najlepiej na nogach.... :lol2: To jakies dwa przestanki tramwajem... Autobus żaden mi do glowy nie przychodzi. Do samego Rynku nic nie jeżdzi bo to zamknięte dla takiego transportu. Ja normalnie latam na nogach lub wożą mi dupę...  Wyjdziesz z Dworca Głównego i przez ten plac przed dworcem wal w lewą stronę...  są tam dwa przestanki tramwajowe... Na przystanku popytaj ludzi czym najbliżej...  :przytula: A nie mogła Ty sie na dworcu przed głównym wejściem  umówić  co ??? :-) Wyszłabym po Ciebie, alem tutaj :przytula:

Będę miała  około 1,5 godz zanim mnie ktoś odbierze.
Za dużo, by siedzieć na dworcu; za mało, by dłużej spacerować z bagażem po Wrocławiu.
Tej osobie jest obojętne skąd, bo i tak musi wjechać do miasta, a mi przyjemniej będzie spędzić tą chwilę na Rynku, niż na dworcu.


Ale dzięki za chęci  
16 września 2017 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dolnoślązacy.Witam. Za 4 dni będę w swoim "landzie".czyli przywitam się z Dolnym Śląskiem-"na żywo".
16 września 2017 13:41
basiaim

Będę miała  około 1,5 godz zanim mnie ktoś odbierze.
Za dużo, by siedzieć na dworcu; za mało, by dłużej spacerować z bagażem po Wrocławiu.
Tej osobie jest obojętne skąd, bo i tak musi wjechać do miasta, a mi przyjemniej będzie spędzić tą chwilę na Rynku, niż na dworcu.


Ale dzięki za chęci :-) 

Basiu, za pozno, zeby Ci doradzac, ale podrozujac  korzystam z www.e-podroznik.pl
Mozna ustawic miejsce,  date a nawet godzine odjazdu, zobaczyc polaczenia,  mape. Takze komunikacje miejska.
A czekajac na dworcach odwiedzam galerie handlowe. One sa na dworcach, albo blisko i maja udogodnienia dla walizek(ruchome chody, podjazdy).