Dolnośląskie

10 marca 2017 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Danusia wie gdzie dobre herbaty podawaja. Orkiestry nie będzie ale możemy same na grzebieniach zagrać i potańczyć :tanczy:

I siedzieć ile chcemy...   Byłam w tej knajpce z naszą Pytajką dwa razy i tez spedziłyśmy tam ładnych parę godzin...
10 marca 2017 21:37 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Nowa koleżnkę i krajankę bardzo witam :przytula: I też bardzo chętnie bedę poznawała przy kawce ... :lol2:

Witam,jest mi bardzo miło,dziekuje za zaproszenie ale kiedy to ma sie odbyc,byłabym wdzieczna za odpowiedz
Ja jestem w domu cały kwiecień-tzn we Wrocku
całuski
11 marca 2017 07:57 / 1 osobie podoba się ten post
blondi

Witam,jest mi bardzo miło,dziekuje za zaproszenie ale kiedy to ma sie odbyc,byłabym wdzieczna za odpowiedz
Ja jestem w domu cały kwiecień-tzn we Wrocku
całuski

Bladi... Jak wreszcie otworzysz swoje opiekunkowe wiadomości ... to takie (u Ciebie już mocno czerwone ) kółeczko w górnym prawym rogu.... to bedziemy mogły sie skrzyknąć... Zapraszam Cię po raz kolejny do przyjaciół... Niestety bez odzewu... A jak przyjmniesz moje zaproszenie to bedziemy mogły wymienić się mailami (usunięto ze względów bezpieczeństwa)
11 marca 2017 10:51 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Spożywaj co chcesz... :lol2: Tak zeby sie fajnie przy stole siedziało... :lol2:

No,chyba we wszystkim musi być umiar.Mogę podłogę zaliczyć i komunikować się w języku nieznanym.
11 marca 2017 10:54
blondi

Witam,jest mi bardzo miło,dziekuje za zaproszenie ale kiedy to ma sie odbyc,byłabym wdzieczna za odpowiedz
Ja jestem w domu cały kwiecień-tzn we Wrocku
całuski

Podłączam się pod pytanie.Termin,data?
11 marca 2017 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Danusia wie gdzie dobre herbaty podawaja. Orkiestry nie będzie ale możemy same na grzebieniach zagrać i potańczyć :tanczy:

Brzmi zachęcająco.Te grzebienie...
11 marca 2017 13:15 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

No,chyba we wszystkim musi być umiar.:zupa:Mogę podłogę zaliczyć i komunikować się w języku nieznanym.:radosc1::terefere:

Damy sobie radę z Tobą Kluseczka dogadamy się ja mam wprawe ciągle jestem z nietomnym POD gadajacym w różnych nieznanych mi językach. Nie martw się dogadamy się. To będzie kwiecień. Będziemy się zwolywac tutaj. Ja zaczne od 5.04. nawolywac
11 marca 2017 13:18 / 1 osobie podoba się ten post
Najpierw posprawdzam która jak odlicza dni i zaczne wolac
12 marca 2017 10:05 / 2 osobom podoba się ten post
Witam."Wołajta"a głośno.
01 kwietnia 2017 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
Krótko i na temat:
                                 Kiedy i gdzie?
01 kwietnia 2017 13:35
pytajka

Krótko i na temat:
                                 Kiedy i gdzie?:tanczy:

Zmieniło się i mnie do 07.04. siedzę w Demenzlandii.
01 kwietnia 2017 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Ja za to ostatnio chyba polubilem krotkie urlopy
07.04 to ja bede zaczynał w Demenzlandii
01 kwietnia 2017 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
Ludzieeeeeee!
                                Kiedy i gdzie?
                                                                 Chyba,że spotkania "po kawałku".
01 kwietnia 2017 20:07
pytajka

Ludzieeeeeee!
                                Kiedy i gdzie?
                                                                 Chyba,że spotkania "po kawałku".

ja nic nie wiem 
ja tylko na chwile w Polsce jestem
01 kwietnia 2017 20:10
ORIM

ja nic nie wiem :-)
ja tylko na chwile w Polsce jestem

Jutro jadę do Wrocka na spotkanie z forumową koleżanką.Dołączysz się? I mówię od razu-tylko nie autem!