Dolnośląskie

21 sierpnia 2013 12:46 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ja też jestem z dolnego śląska jadę teraz do Kuningslutter ,pochodze z Nowej Wsi Grodziskiej Koło Złotoryi,pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
21 sierpnia 2013 12:54
wiolcia

Witam Was Kochane rodaczki z Dolnoslaskiego :) Jest jakas kobita w okolicach giessen ?

Witam.
Ja teraz nie jestem w pracy,urlopuje.......Nie Wiem w jakiej okolicy Gissen jestes.Pracowalam w Gissen 6lat.
Wiem ,gdzie dziewczyny sie spotykaja.
Pod Gissen w Wissmar i Lollar i w Krowdorfie.
21 sierpnia 2013 13:01
gosia51

Witam ja też jestem z dolnego śląska jadę teraz do Kuningslutter ,pochodze z Nowej Wsi Grodziskiej Koło Złotoryi,pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

hej ja jestem z okolic Bolesławca Śląskiego pozdrawiam serdecznie

22 sierpnia 2013 10:55
No to nie daleko,jesteś w domu czy w pracy jeśli tak to gdzie.Pozdroienia
25 sierpnia 2013 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

hej ja jestem z okolic Bolesławca Śląskiego pozdrawiam serdecznie

  Witaj Kacha - swiat to jednak jedna wielka wiocha.Rowniez pochodze a okolic Boleslawca Slaskiego.teraz akurat jestem w Polsce i wlasnie wrocilam z Boleslawieckiego Swieta ceramiki. Fest  jakich malo . Przepiekna parada Glinoludow. Super.Pozdrawiam Wszystkie Dolnoslazaczki na wychodztwie i na urlopach.
28 sierpnia 2013 17:21
Witam wszystkie Opiekunki,
ja tu dziś pierwszy raz.
Pozdrawiam z Legnicy:)
28 sierpnia 2013 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
Pozdrawiam dolnoślązaczkę ;-) Rozgość się i baw się dobrze. Bez względu na miejsce zamieszkania w kraju wszyscy chętnie tu pomogą, obetrą nosa przy chandrze ;-) i pośmieją się razem do łez przy dobrym humorze ;-)
28 sierpnia 2013 18:59 / 1 osobie podoba się ten post
Nike27

Witam wszystkie Opiekunki,
ja tu dziś pierwszy raz.
Pozdrawiam z Legnicy:)

Opiekunów to my naprawdę serdecznie witamy .... Szkoda żeś taki młody .hihihi... Pozdrawiam z Wrocławia ....))))
28 sierpnia 2013 19:08
Lenni witaj!

No i witam kolejnego mężczyznę w naszym babińcu... :D
Nike27 mamy nadzieję, że będziesz się udzielać jak najwięcej!!
30 sierpnia 2013 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Może ten mój Nick dokładnie nie powiedział, ale jak wywnioskowałam to niektórzy myslą że jestem mężczyzną:).....
Niestety nie, jestem kobietką:)
 
Pozdrowionka
30 sierpnia 2013 22:28
Nike27

Może ten mój Nick dokładnie nie powiedział, ale jak wywnioskowałam to niektórzy myslą że jestem mężczyzną:).....
Niestety nie, jestem kobietką:)
 
Pozdrowionka

Nike nie chodzi o Twój nick... zaznaczyłaś opiekun w profilu zamiast opiekunka i stąd to nieporozumienie...
pozdrówka!
30 sierpnia 2013 22:42
Nike27

Witam wszystkie Opiekunki,
ja tu dziś pierwszy raz.
Pozdrawiam z Legnicy:)

Mam nadzieję,
że pierwszy, ale nie ostatni.
 
Rozgość się i pisz, jesteś na wyjeździe czy w PL.
 
Potrzebujemy tu takiej młodej krwi / nie dosłownie hii hi.../.
31 sierpnia 2013 17:56
Jestem jeszcze w PL ale w połowie września wyjeżdżam. Teraz mam 3 tygodnie odpoczynku:)
26 września 2013 06:56
W--I--T--A--M---    DOLNYSLĄSK ,  i  resztę opiekunek  zakątków naszego  kraju...... 
26 września 2013 07:04

Marsz do regulaminu! Moderator