Dolnośląskie

16 lipca 2013 15:35
Marynia51

Jestem na portalu od niedawna....panuje cudowna atmosfera...

Marynia,
pisz często, a nie tylko poczytuj.
 
Im więcej nas nas na forum tym weselej.
16 lipca 2013 15:43
scarlet mam dużo czasu...na pewno będę cos pisać....Jednak nie chciałabym długo mieć taki luzzzzzz
22 lipca 2013 16:28
nowadanuta

40 km od Wrocławia jest np. Strzelin ...? ))))

halo ja jestem w kierunku wroclaw -poznan   umieram z goraca a nie z pracy mamy w cieniu 35 wesolo co
 
 
 
 
22 lipca 2013 16:30
frosze

halo ja jestem w kierunku wroclaw -poznan   umieram z goraca a nie z pracy mamy w cieniu 35 wesolo co
 
 
 
 

nie trzeba nic robic zeby byc wykonczonym przy takich upalach
22 lipca 2013 16:39
wiadoma sprawa ze co musze to robie ale nic pozatym pranie lezy do prasowania okna do mycia ale sily brak przez upaly a mam tak juz caly tydzien czekam na ochlodzenie a ty skad jestes pozdrawiamm z mojej goracej szteli
22 lipca 2013 19:12
Witam jestem na tym portalu od niedawna pochodze z dolnego śląska a dokladnie Oleśnica tam się urodziląm i kończylam szkoly ,,pomimo ,ze zmieniłam miejsce zamieszkania to czuje sentyment do tego nie malego miasteczka ,,, pozdrawiam wszystkich ,
22 lipca 2013 19:27
frosze

wiadoma sprawa ze co musze to robie ale nic pozatym pranie lezy do prasowania okna do mycia ale sily brak przez upaly a mam tak juz caly tydzien czekam na ochlodzenie a ty skad jestes pozdrawiamm z mojej goracej szteli

Jeżeli to do mnie to jestem z Woclawia - obecnie w domu , u nas też upał i w tej chwili też nie mam ochaty na cokolwiek .... Mózg niestety mi się gotuje....
22 lipca 2013 19:30
znam olesnice to jest zut beretem od trzebnicy
22 lipca 2013 19:31
asia1

Witam jestem na tym portalu od niedawna pochodze z dolnego śląska a dokladnie Oleśnica tam się urodziląm i kończylam szkoly ,,pomimo ,ze zmieniłam miejsce zamieszkania to czuje sentyment do tego nie malego miasteczka ,,, pozdrawiam wszystkich ,

Witaj asiu1 znam tochę Oleśnicę - moi bracia konczyli tam szkołę wojskową (obsługi samolotów) mieszkał tam też mój wujek z rodziną... ))))
22 lipca 2013 20:00
nowadanuta

Jeżeli to do mnie to jestem z Woclawia - obecnie w domu , u nas też upał i w tej chwili też nie mam ochaty na cokolwiek .... Mózg niestety mi się gotuje....

chyba bog mnie wysluchal bo slonce zaszlo i zaczyna kropic oby padalo jak najdluzej bo chyba bym zdechla
22 lipca 2013 20:00
nowadanuta

Jeżeli to do mnie to jestem z Woclawia - obecnie w domu , u nas też upał i w tej chwili też nie mam ochaty na cokolwiek .... Mózg niestety mi się gotuje....

chyba bog mnie wysluchal bo slonce zaszlo i zaczyna kropic oby padalo jak najdluzej bo chyba bym zdechla
22 lipca 2013 21:00
frosze

chyba bog mnie wysluchal bo slonce zaszlo i zaczyna kropic oby padalo jak najdluzej bo chyba bym zdechla

U nas nie zapowiada sie na chwilę ulgi ... czyli na deszcz... Jestem cieplolubna, ale nie aż tak .... Musisz opanować komputer bo sie powtarzasz ... Na początku jest to dopuszczalne, ale nie wiem ile trwa początek ...))))
23 lipca 2013 09:55
Witm i życzę milego dnia pomimo ,że popadalo troszkę to jest jeszcze gorzej niż w te upaly ,oj duchota straszna a nasi dziadulkowie i babuszki podupadają na zdrowiu przy takiej pogodzie ,,, pozdrawiam wszystkich....
30 lipca 2013 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
frosze

znam olesnice to jest zut beretem od trzebnicy

A ja w Trzebnicy nocowałam podczas trzech pielgrzymek do CZęstochowy... nocowaliśmy niedaleko takiego stawu pod jakimś pałacem czy zamkiem (nie wiem dokładnie niestety)  i na jednej pielgrzymce było tyle komarów, że na apelu słychać było tylko klepanie... hihii! A w namiotach było techno party czyli latanie z latarką za komarami.... oj było wesoło!
04 sierpnia 2013 23:21
Witam Was Kochane rodaczki z Dolnoslaskiego :) Jest jakas kobita w okolicach giessen ?