Pocieszajki

13 listopada 2013 22:55
Asik

Na 2 leci jakis program o roślinkach i chwastach :)

telewizja polska program 2 posze Niekłam kochanie ogladam wlasanie
13 listopada 2013 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

telewizja polska program 2 posze Niekłam kochanie ogladam wlasanie

Telewizja niemiecka program 2 prosze nie kłam kochanie oglądam właśnie :))
13 listopada 2013 23:00
kacha25

telewizja polska program 2 posze Niekłam kochanie ogladam wlasanie

No nie kazdy kochana ma takie chody jak Ty;) Ja np.ogladam........hahahahah:D:D:D:D:D:D:D posty w monitorze komputera hahahahahah:D:D:D:D:D:D:D
13 listopada 2013 23:07 / 2 osobom podoba się ten post
kacha25

telewizja polska program 2 posze Niekłam kochanie ogladam wlasanie

Kasia ide spac :)) hahaha....ja myslałam ze ty mowisz żebym ja nie klamala bo własnie ogladasz na 2 ten film...dobra...ide wczesniej bo dany mi dzis był dluższy wieczór wiec chce wczesniej złożyc swoje kości :)) Do jutra kochani :) hihihiii...no nie moge...gebula m,nie boli od śmiechu :)
21 listopada 2013 23:03 / 3 osobom podoba się ten post
Na koniec dnia :) Chociam bardzo wkurzona ale.... Ludzie!!!! mam Buty 2 pary sobie zakupilam :) Raduj sie duszo moja bo w stopy mi ciepło będzie jesien czy zima ...co tam ....mam buty !!! 2 pary !!! Hurrraaa!!!
21 listopada 2013 23:24 / 2 osobom podoba się ten post
Asik

Na koniec dnia :) Chociam bardzo wkurzona ale.... Ludzie!!!! mam Buty 2 pary sobie zakupilam :) Raduj sie duszo moja bo w stopy mi ciepło będzie jesien czy zima ...co tam ....mam buty !!! 2 pary !!! Hurrraaa!!!

Ty egoistko!!!!A żaba boso skacze!!!Oddaj jej jedne buciki:)
21 listopada 2013 23:49 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ty egoistko!!!!A żaba boso skacze!!!Oddaj jej jedne buciki:)

Kasiu  :) na ...naprawde dobranoc :) BUTY Zaby ;)) Spadam :0 Ich bin kaput :)))
03 grudnia 2013 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
Jak widze znowu dawno nikt sie nie cieszyl :) Tylko ja jak głupi do sera :) No wiec jade do domu za 10 dni...i troche sie obawiałam ...a dzis Mann przysłał zdjęcia pokoju który posprzatał, regały ktore sam zmajstrował i ksiązki ustawil. Powiedzial ze :"Reszte sie dopiesci jak wrócisz do domu." Matko! Jaką resztę :) Hihiiii...
03 grudnia 2013 22:58 / 2 osobom podoba się ten post
Asik

Jak widze znowu dawno nikt sie nie cieszyl :) Tylko ja jak głupi do sera :) No wiec jade do domu za 10 dni...i troche sie obawiałam ...a dzis Mann przysłał zdjęcia pokoju który posprzatał, regały ktore sam zmajstrował i ksiązki ustawil. Powiedzial ze :"Reszte sie dopiesci jak wrócisz do domu." Matko! Jaką resztę :) Hihiiii...

Ja sie dzisiaj ucieszylam:)
Dostalam prezent  od syna PDP i synowej,ze hohohoho:) i jeszcze (chyba)udalo mi sie zalatwic sprawe z lekarzemPDP:)Jestem zadowolona:)
03 grudnia 2013 23:01
No widzisz jak wszystkich zaczarowałaś, jest dobrze i jutro będzie dobry dzień:)) Wymyśl, co jutro na obiad ugotować, ma być bez mięsa, już mi się pomysły skończyły:))))
03 grudnia 2013 23:04
hogata76

Ja sie dzisiaj ucieszylam:)
Dostalam prezent  od syna PDP i synowej,ze hohohoho:) i jeszcze (chyba)udalo mi sie zalatwic sprawe z lekarzemPDP:)Jestem zadowolona:)

To czemu sie nie chwalisz prezentem , że hohohho!? A sprawe z lekarzem nie "chyba" ale "na pewno" :))
03 grudnia 2013 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
barbarella

No widzisz jak wszystkich zaczarowałaś, jest dobrze i jutro będzie dobry dzień:)) Wymyśl, co jutro na obiad ugotować, ma być bez mięsa, już mi się pomysły skończyły:))))

Było chyba do Hogaty ale sypnę garść pomysłów:
Ryz na mleku z cynamonem
placki z jabłkami
ryba pieczona w sosie koperkowym
ryba smażona, ziemniaki, marchewka z groszkiem
śledzie w śmietanie+ ziemniaki w mundurkach
03 grudnia 2013 23:10 / 1 osobie podoba się ten post
barbarella

No widzisz jak wszystkich zaczarowałaś, jest dobrze i jutro będzie dobry dzień:)) Wymyśl, co jutro na obiad ugotować, ma być bez mięsa, już mi się pomysły skończyły:))))

Nalesniki ze szpinakiem i twarogiem,placki ziemniaczane,ryz z warzywami na patelni,pierodi z serem,pierogi z owocami,kopytka z cebulka i pieczarkami,co jeszcze chcesz?????????????????
 
03 grudnia 2013 23:13
Asik

Jak widze znowu dawno nikt sie nie cieszyl :) Tylko ja jak głupi do sera :) No wiec jade do domu za 10 dni...i troche sie obawiałam ...a dzis Mann przysłał zdjęcia pokoju który posprzatał, regały ktore sam zmajstrował i ksiązki ustawil. Powiedzial ze :"Reszte sie dopiesci jak wrócisz do domu." Matko! Jaką resztę :) Hihiiii...

Jak to jaką resztę, Mena!!!!
03 grudnia 2013 23:13 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

To czemu sie nie chwalisz prezentem , że hohohho!? A sprawe z lekarzem nie "chyba" ale "na pewno" :))

Bo jak napisze,to zaraz sie posypia gromy na forum,juz sie nauczylam i nie pisze o pewnych rzeczach:)