Talente i petente

17 sierpnia 2013 09:56 / 4 osobom podoba się ten post
Moje talente. Właśnie wymieniłam gniazdko w kuchni... sama!!! Panowie jesteście PRAWIE zbędni ; )
17 sierpnia 2013 10:23 / 2 osobom podoba się ten post
No to ja sie tez pochwale,hihihihi:):):)Jestem nie spelniona aktorka,a cooo???????Talente?Chyba tak-hihihihi-to byl zart.
Ja chyba nie mam talentow,jestem pusta jak studnia bez wody,ale za to umiem latac na miotle hahahahah:D:D:D:D:D
17 sierpnia 2013 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
hogata76

No to ja sie tez pochwale,hihihihi:):):)Jestem nie spelniona aktorka,a cooo???????Talente?Chyba tak-hihihihi-to byl zart.
Ja chyba nie mam talentow,jestem pusta jak studnia bez wody,ale za to umiem latac na miotle hahahahah:D:D:D:D:D

Masz talent mogła byś być bardzo dobrym satyrykiem...Przy Tobie się wszystkie uchachałyśmy jak coś opowiadałaś....No nie dziewczyny???? Brakuje mi tego...:)))
17 sierpnia 2013 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

No to ja sie tez pochwale,hihihihi:):):)Jestem nie spelniona aktorka,a cooo???????Talente?Chyba tak-hihihihi-to byl zart.
Ja chyba nie mam talentow,jestem pusta jak studnia bez wody,ale za to umiem latac na miotle hahahahah:D:D:D:D:D

Nie Hogatko. Kazdy ma cos takiego czego albo inni nie maja, albo nie potrafia, albo po prostu robimy cos lepiej. Masz prace do odrobienia :) Zacznij kopac w tej studni, jak mowisz, a na pewno źródelko tryśnie :)
17 sierpnia 2013 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
Oj tam ,oj tam Alexia bez przesady:)
Asik-ja ,nie umiem tak powiedziec w czym jestem najlepsza,albo dobra:)Jestem jaka jestem,poprostu:)
17 sierpnia 2013 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
alexia

Masz talent mogła byś być bardzo dobrym satyrykiem...Przy Tobie się wszystkie uchachałyśmy jak coś opowiadałaś....No nie dziewczyny???? Brakuje mi tego...:)))

Hogata, oto Twoje talenty - umiesz się dobrze ubrać i umalować, dzięki czemu potrafisz wyglądać nie tylko ładnie, lecz rewelacyjnie.. Masz prawdziwy talent komiczny, opowiedziałaś prostą historię o zjedzeniu cukierków tak, że prawie płakałyśmy ze śmiechu. Swietnie gotujesz. Jesteś serdeczna, uczynna i pełna dobrej energii. Urodziłaś dziecko jako nastolatka zamiast dokonać aborcji i jak to się mówi - mieć problem z głowy. No i kocha Cię bardzo przystojny i odpowiedzialny mężczyzna, a to też o czymś świadczy!!! Wystarczy?
17 sierpnia 2013 14:12 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Hogata, oto Twoje talenty - umiesz się dobrze ubrać i umalować, dzięki czemu potrafisz wyglądać nie tylko ładnie, lecz rewelacyjnie.. Masz prawdziwy talent komiczny, opowiedziałaś prostą historię o zjedzeniu cukierków tak, że prawie płakałyśmy ze śmiechu. Swietnie gotujesz. Jesteś serdeczna, uczynna i pełna dobrej energii. Urodziłaś dziecko jako nastolatka zamiast dokonać aborcji i jak to się mówi - mieć problem z głowy. No i kocha Cię bardzo przystojny i odpowiedzialny mężczyzna, a to też o czymś świadczy!!! Wystarczy?

No ,to teraz juz nie wiem co powiedziec:)Az mnie zatkalo:)
17 sierpnia 2013 15:13 / 2 osobom podoba się ten post
Zdolnosc niesamowitego rozwazania sytuacji:)Jak juz jest biala karta,to sie bierzesz do roboty:)
17 sierpnia 2013 15:24 / 2 osobom podoba się ten post
I to i to Andrea :) Na swoim przykladzie powiem. Mowilam o grze na wiolonczeli? Otóz gdybym majac talent (tak mowil profesor) miala polowe pracowitosci co moja kolezanka z klasy wiolonczeli to...bylabym teraz Wiłkomirska !!
17 sierpnia 2013 15:38 / 2 osobom podoba się ten post
No, to ja się tez pochwale, a co mi tam!Właśnie wczoraj był mojej babci Geburstag , rodzina się przewijała cały dzień, córka babci na straży, od rana do wieczora dzielnie stała, i przy stole ( ja akurat przez telefon nawijałam w drugim pokoju , i wszystkiego nie słyszałam) stwierdziła, ze ja , to jestem jak Krankenschwester, jeśli chodzi o wiedzę medyczna :)Bo ona lekarka, a moje rady okazywaly sie czesto cenne i przydatne.No i już w jednej rodzinie tak miałam , babcia w szpitalu, a oni mnie prosili o rozmowę z lekarzem !
17 sierpnia 2013 22:27 / 4 osobom podoba się ten post
Tu na forum są same diamenty,
tyko niektóre jeszcze nie wiedzą, że są już oszlifowane.
 
Ale my szybko je wyprowadzimy z nieświadomości
i będą błyszczeć wewnętrznym swiatłem.
18 października 2017 23:37 / 10 osobom podoba się ten post
Se czytam i proszę mnie nie cytować, bo se czytam, a tak to nie mogę. :D
P.S. Macie tu dużo fajnych tematów. :D
19 października 2017 07:45 / 6 osobom podoba się ten post
Ellax2

Se czytam i proszę mnie nie cytować, bo se czytam, a tak to nie mogę. :D
P.S. Macie tu dużo fajnych tematów. :D

Oooo......widzę, ze ta choroba jest zarazliwa......
19 października 2017 08:28 / 8 osobom podoba się ten post
Ellax2

Se czytam i proszę mnie nie cytować, bo se czytam, a tak to nie mogę. :D
P.S. Macie tu dużo fajnych tematów. :D

Nie cytuję, czytam sobie....
Talenty i diamenty, oszlifowane i nie, gdzie jesteście, gdzie?
A  Tobie ( mnie) chamie ostał się ino ...............
19 października 2017 09:10 / 4 osobom podoba się ten post
hagia

Nie cytuję, czytam sobie....
Talenty i diamenty, oszlifowane i nie, gdzie jesteście, gdzie?
A  Tobie ( mnie) chamie ostał się ino ...............

Czyli nie jesteśmy statystycznymi Polakami... czytamy , bo my Chamy tak mamy..