Piękne włosy - porady

04 lipca 2018 12:49
A co do włosów to mi bardzo pomaga biotebal
04 lipca 2018 12:55 / 2 osobom podoba się ten post
pulpecja86

A mnie właśnie jakos żubr ze wszystkich polskich piw najbardziej podchodzi. Ale wiadomo wszystko rzecz gustu :)

O samym piwie tzn. o jego smaku nic nie napisze, bo nigdy nie piłam tego napoju .Ale inne napoje to i owszem
05 lipca 2018 14:07 / 3 osobom podoba się ten post
mikser

Lewandowski twierdzi, że najlepszy jest headandshoulders. :niech zyje:

Jemu to się chyba marki pokićkały  Łoszendgol powinien być .
05 lipca 2018 15:54
Villas używała nafty kosmetycznej.
Płukanka z pokrzywy jest dobra.
05 lipca 2018 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

O samym piwie tzn. o jego smaku nic nie napisze, bo nigdy nie piłam tego napoju .Ale inne napoje to i owszem:-)

  i nie wiesz co tracisz  
Skrzyp witaminy, keratyna, nat. maseczki (jaja, miód, maślanka, cytryna ... ) Ale efektów spektakularnych i tak nie będzie . 
05 lipca 2018 16:01
Kama84

:zaskoczenie1:   i nie wiesz co tracisz  :-)
Skrzyp witaminy, keratyna, nat. maseczki (jaja, miód, maślanka, cytryna ... ) Ale efektów spektakularnych i tak nie będzie . :matrix:

Nie ma naszego kolegi na pewno napisałby " nie pomoże puder, róz.......... " .
05 lipca 2018 18:40
Polecam kosmetyki do włosów z korzenia łopianu, i drewniane szczotki z końskiego włosia. 
05 lipca 2018 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Jesteś okrutna :lol2: Ja osobiście liczyłam na cos innego. 

Marzycielka 
30 października 2018 18:51

A czy któraś z was używa może produktów dziecięcych np. z tej firmy (usunięte) Mam strasznie przetłuszczające się włosy i im więcej inwestuje w szampony tym tak naprawdę jest gorzej. Jedna fryzjerka poleciła mi spróbować szamponów dziecięcych, po których skóra troszkę się zregeneruje. Apteczne szampony działają, ale tylko wtedy gdy ich używam, nie wyobrażam sobie kupowania przez całe życie szamponu za 60zł!

06 listopada 2018 08:30
cynamon

A czy któraś z was używa może produktów dziecięcych np. z tej firmy (usunięte) Mam strasznie przetłuszczające się włosy i im więcej inwestuje w szampony tym tak naprawdę jest gorzej. Jedna fryzjerka poleciła mi spróbować szamponów dziecięcych, po których skóra troszkę się zregeneruje. Apteczne szampony działają, ale tylko wtedy gdy ich używam, nie wyobrażam sobie kupowania przez całe życie szamponu za 60zł!

Aż tyle on kosztuje? A jakiś domowych maseczek nie próbowałaś? 
06 listopada 2018 10:06
Sproboj od czasu do czasu wmasować w skórę taka papkę (soda oczyszczona w de.Natron), woda przegotowana w stos:1 do 2, cytryna-kilka kropli)to potrzymać ze 3minuty.Soda neutralizuje pH. Od czasu do czasu przepłukać po myciu włosy woda z odrobiną octu.Napisz jakie efekty?(powinny być widoczne po 10dniach) w zależności od tego jak często myjesz wlosy?jednak te 3x tyg.na początek przez mc.pozniej możesz już zejść do 2xtyg.Powodzenia
06 listopada 2018 12:39
Wypadanie włosow oczywiście może być wynikiem stresu... 
Dlatego w walce z wypadaniem włosów należy zacząc od zwalczania przyczyn, może ma Pani bardzo ciężką sztele? lub złą agencje, zawsze mogę polecić swoją z której jestem bardzo zadowolona 
Sąsiadka miała podobny problem zaczeła stosować nafte kosmetyczną jakieś suplementy diety i wszystko wydobrzało. Jeśli problem nie znika warto sie skonsultowac z lekarzem... 
18 listopada 2018 18:48

Dziewczyny, a korzystałyście kiedyś z serum do wlosów? Znalazłam cos takiego (usunięte) i jestem ciekawa czy wogóle inwestować w to...
dajcie znać czy miałyście styczność.