Piękne włosy - porady

26 lipca 2017 12:41 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

To jest super specyfik wzmacniający włosy nie jest tani bo kosztuje ok 20e 100ml

Jak ktoś ma cienkie i ch....we jak ja to żaden specyfik mu nie pomoże.....A gdzie to się kupuje ? W aptece ?
26 lipca 2017 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Jak ktoś ma cienkie i ch....we jak ja to żaden specyfik mu nie pomoże.....A gdzie to się kupuje ? W aptece ?

A te dragi Merz Special Haar-activ " próbowałaś ?

 
26 lipca 2017 15:06 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Jak ktoś ma cienkie i ch....we jak ja to żaden specyfik mu nie pomoże.....A gdzie to się kupuje ? W aptece ?

Ja nie wiem gdzie się kupuje moja pd to ma jej fryzjerka przynosi,trzeba by popatrzec na necie ale na moje włosy też mam słabe działa super
26 lipca 2017 15:11 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

A te dragi Merz Special Haar-activ " próbowałaś ?

 

Ja probuje i naprawde super efekty sa. Wlosy przestaly mi wylazic garsciami i rosnie pelno swiezych. Przy samej skorze mam miliony krociotkich,calkiem nowych i niesmiganych wlosow
26 lipca 2017 15:40 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja probuje i naprawde super efekty sa. Wlosy przestaly mi wylazic garsciami i rosnie pelno swiezych. Przy samej skorze mam miliony krociotkich,calkiem nowych i niesmiganych wlosow:-)

Baby haire. Te nówki nieśmigane wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
26 lipca 2017 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

I tak dobrze,ze nie jak spluczka w toalecie:-)

To bym zniosla ale wodospad w lazience grozi lysizna 
27 lipca 2017 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
Ano skoro tak to trzeba zmienic lazienke
12 września 2017 08:33
Wbrew pozorom odpowiednie kosmetyki do cienkich włosów moga bardzo poprawić ich wygląd. Po pierwsze proponowałabym nie używać milionow masek i odżywek. Można włosięta bardzo przez to obciązyć. Po drugie warto jest sobie sprawić porządny szampon do cienkich włosów. Jak i odżywke, która bedzie lekka i nie będzie tych włosów obciążała.
Jeśli chodzi o pielęgnację od wewnątrz to bardzo dobra jest seria hairvity:
https://www.nowafarmacja.pl/hairvity-zdrowe-wlosy-kapsulki-60-sztuk
Trzeba brac przez jakiś czas aby zobaczyć efekty ale efekt jest i to bardzo dobry.
04 stycznia 2018 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to ja stosuję olejowanie włosów na noc. Można je olejować olejkiem arganowym, albo olejem kokosowym. Stosuje się do tego też olej z pestek winogron. Nie jest to trudne a efekty są na prawdę widoczne. Warto spróbować.
29 stycznia 2018 15:21
Warto stosować piwo oraz jajko. Najstarsza metoda a mocno zapomniana.
29 stycznia 2018 15:27 / 4 osobom podoba się ten post
Luiza67

Warto stosować piwo oraz jajko. Najstarsza metoda a mocno zapomniana.

Czyli wypić piwo i zakąsić jajkiem !? A to jajo to jakie ma być,bo ja tylko na twardo ,po " na miękko" boli mnie brzuszek.
29 stycznia 2018 15:43 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Czyli wypić piwo i zakąsić jajkiem !? A to jajo to jakie ma być,bo ja tylko na twardo ,po " na miękko" boli mnie brzuszek.:uśmiech ona2:

Dobra droga idziesz drogie dziecko , a jajo to tylko twarde ))
29 stycznia 2018 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Dobra droga idziesz drogie dziecko :-), a jajo to tylko twarde ))

I napeczniale .
29 stycznia 2018 17:09 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

I napeczniale .

Te napeczniale to ma coś wspólnego z pęczakiem? 
29 stycznia 2018 17:15 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Te napeczniale to ma coś wspólnego z pęczakiem? :strach na wroble:

Nie , jak dlugo moczone to pecznieja