Wdzięczność niemieckich rodzin za super opiekę

25 grudnia 2015 19:51 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Kremy do rąk też  dostałam, ale ja (cholera) mam az tak zniszczone ręce - nie umiem pracować w rękawicach (te ubieram tylko do mycia WC). Musze moje ręce wysłać na jakiś urlop... hihihi))

Ja chyba wszystko w domu robie w rekawiczkach. Od dawna juz myje naczynia w rekawiczkach gumowych. Jak chce zrobic sibie mala przepierke, pranie reczne, to rowniez musze miec na dloniach rekawice. Niestety, ale mam uczulenie na detergenty.
25 grudnia 2015 22:21 / 6 osobom podoba się ten post
Przyszła dzisiaj na winko świąteczne sąsiadka z mężem. Dostałam prezencik. Trzymając go w rekach myślałam tylko nie bombonierka, proszę !! tylko nie to !! Malutka paczuszka ale naprodukowali całą masę "okazyjnych" czekoladek. No i modlitwy zostały wysłuchane, nie było czekoladek !!! tylko perfumy, a właściwie woda perfumowana - jak się kiedyś któraś z dziewczyn upominała o prawidłowe nazewnictwo. Uffff.....
26 grudnia 2015 15:01 / 1 osobie podoba się ten post
TO I JA TEZ SIE POCHWALE
I JESTEM TU 5TYGODNI,I TAK ZA WIGILIE I 2 DNI SWIAT BOZEGO NARODZENIA ZAPLACILI PODWOJNIE STAWKE.DODATKOWO DOSTALAM NAST.2 DNIOWKI OD BABCI,APASZKE,KOSMETYKI,I BOMBONIERECZKE LINDT
TO SA 3 SWIETA W PRACY ALE PORAZ PIERWSZY TAK MNIE OBDAROWANO
26 grudnia 2015 15:05
Haneczka47

TO I JA TEZ SIE POCHWALE
I JESTEM TU 5TYGODNI,I TAK ZA WIGILIE I 2 DNI SWIAT BOZEGO NARODZENIA ZAPLACILI PODWOJNIE STAWKE.DODATKOWO DOSTALAM NAST.2 DNIOWKI OD BABCI,APASZKE,KOSMETYKI,I BOMBONIERECZKE LINDT
TO SA 3 SWIETA W PRACY ALE PORAZ PIERWSZY TAK MNIE OBDAROWANO:slodki krolik:

OOO TO JEST 1500 MOJ POSCIK
26 grudnia 2015 15:06 / 2 osobom podoba się ten post
Haneczka47

OOO TO JEST 1500 MOJ POSCIK:taniec2:

Już  1501    
26 grudnia 2015 15:17 / 1 osobie podoba się ten post
Haneczka47

OOO TO JEST 1500 MOJ POSCIK:taniec2:

A dlaczego krzyczysz ????  Duże litery to "krzyk".
26 grudnia 2015 15:18
Mycha

A dlaczego krzyczysz ????  Duże litery to "krzyk".

CAPSLOK sie wcisnal
26 grudnia 2015 15:48
Dostałam sporo butelek:) a to ajerkoniaczek, a to szampan. I weź to teraz zapakuj
26 grudnia 2015 16:10 / 4 osobom podoba się ten post
Jogusia34

Dostałam sporo butelek:) a to ajerkoniaczek, a to szampan. I weź to teraz zapakuj :gwizdanie:

Nie pozostaje Ci nic innego jak opróżnić 
26 grudnia 2015 20:10
Samej jakoś słabo idzie :)
26 grudnia 2015 20:34
Jogusia34

Samej jakoś słabo idzie :)

Wpadnij do mnie ja nic nie dostałam o sorry dostałam życzenia od rodziny pdp przez tel i Oma to samo 
27 grudnia 2015 12:29 / 4 osobom podoba się ten post
Ja dostałam super prezent:uscisk dłoni,życzenia świateczne ustnie w załaczniku i na koniec pytanie-''moge zadzwonic kiedy M bedzie chciała jechać na urlop?'':)
Za to rodzina z która współpracowałam wczesniej przysłała mi do Pl prezent-mały bo mały ale komplecik Mexx