Wdzięczność niemieckich rodzin za super opiekę

23 grudnia 2015 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

a termin waznosci dobry:-)

No patrz,nie wpadłam na pomysł żeby sprawdzic 
23 grudnia 2015 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też zostałam mile zaskoczona prezentami.
Wczoraj wyjeżdżałam już do domu i od każdego z dwóch synów coś dostałam.
Od jednego zestaw kosmetyków i kartę świąteczną z życzeniami napisanymi po polsku i po niemiecku.
Od drugiego syna,który mieszka we Francji zestaw oryginalnych mydełek marsylskich w koszyczku. Poprzednim razem dostałam od niego wino.
Od dziadka pieniądze,od jego przyjaiółki bombonierkę.
Dla wszystkich tych osób miałam też jakieś drobiazgi.

Najbardziej jednak zaskoczyła mnie wczoraj putzfrau,od której dostałam miniaturkę gwiazdy betlejemskiej i sliczny świecznik...a ja dla niej nie miałam nic :(
23 grudnia 2015 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
Ah , nie posiedze dzisiaj bo zrujnuje finansowo całą rodzinę moich pdp. Była czwarta córka pdp ,   przyniosła mi kalendarz na 2016 rok z pieknymi zdjęciami kwiatów i na kazdym miesiącu na załączonym zdjęciu widnieje moje imię .Do kalendarza dołączona jest koperta. Pytają czy wrocę, bo po ilości bagazu mysla pewnie ,że wyjadę juz na stałe.Nic mi nie zostało tylko połóżyc sie do łóżka i udawać,że spię. Ale już wymysliłam czym sie zrewanzuję.I to chyba będzie pomysł trafiony. He, he , mowią , że Niemcy sknerusy
23 grudnia 2015 20:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ja dostałem w prezencie ostatnio gogle do nurkowania i płetwy. Z zamiłowania do basenu. Nie powiem - prezent mi się podobał.
23 grudnia 2015 21:40 / 7 osobom podoba się ten post
Skoro już o tym mowa, dostałam dziś świąteczną kartkę od córki mojego ostatniego pdp- od tej ,która jak może pamiętacie, dała mi troche popalić;-)
Na początku standardowe życzenia a dalej...Przeprosiny ( za wszystko co złe z jej strony) oraz nadzieja ,że wrócę...
Nie powiem, jestem mile zaskoczona bo nie wierzyłam że jest ona osobą, którą stać na samokrytycyzm
Magia Świąt?
24 grudnia 2015 00:17 / 2 osobom podoba się ten post
ić..:i niech się przyśni..sex:
24 grudnia 2015 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
Moje prezenty jeszcze po choinką, "wieczerza" o 19 i wtedy wręczanie. Na Mikołaja dostałam 200 eu, jedwabną piżamę i wielgaśną torbę słodyczy.
24 grudnia 2015 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
Już od pierwszej córki dostałam prezent- Czekoladki-Lindt, kwiatek doniczkowy, wino-Picolo.Reszta dziś tez o godzinie 19.00 - jak juz pisałam jestem tutaj pierwszy raz i dopiero 4 dni więc nie spodziewam się żadnych szaleństw - będę się cieszyć nawet z drobnego upominku.
24 grudnia 2015 17:44 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie o 18.30 wieczerza. Jestem zaproszona nic nie muszę robić?
25 grudnia 2015 09:49 / 3 osobom podoba się ten post
Ja tez dostalem prezenty.Staly slicznie zapakowene pod choinka.
W paczce,w srodku .....................a nie powiem co
25 grudnia 2015 09:54 / 3 osobom podoba się ten post
wczoraj miałem wooolneee , córka zrobiła wszystko . A w paczce dużo pynyndzy buło!!!
25 grudnia 2015 11:28 / 6 osobom podoba się ten post
Wczoraj dostałam kilka prezentów w tym.....kolejny krem do rąk...Kurcze,chyba nie mam aż tak zniszczonych dłoni żeby każdy kupował mi krem do rąk
25 grudnia 2015 11:45 / 1 osobie podoba się ten post
Poza górą bombonierek z gorzkiej czekolady ( kurcze chuda to ja nie jestem !! czy oni oczu nie maja taką krzywdę mi zrobić !!) dostałam shoppingowy zastrzyk od córki wczoraj a od pdp dzisiaj. Po świętach zastanowię się co kupić.
25 grudnia 2015 11:55 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Wczoraj dostałam kilka prezentów w tym.....kolejny krem do rąk...Kurcze,chyba nie mam aż tak zniszczonych dłoni żeby każdy kupował mi krem do rąk :-)

Kremy do rąk też  dostałam, ale ja (cholera) mam az tak zniszczone ręce - nie umiem pracować w rękawicach (te ubieram tylko do mycia WC). Musze moje ręce wysłać na jakiś urlop... hihihi))
25 grudnia 2015 12:29 / 3 osobom podoba się ten post
W czasie pobytu u PDP dostałam piękny prezent ,tak po prostu bez okazji.Jestem zadowolona i bardzo mi się podoba .
Przed odjazdem też dostałam dwa pięknie zapakowane prezenty.Jeden od córki PDP, drugi od niej samej.Więc PDP w podzięce dałam mi grę planszową z pionkami ,żebym w zimowe wieczory w domu z mężem grała , a drugi pakunek to plecak z lakierowanej ,,skórki ''w kolorze czarnym.Nie moje klimaty ,ale mojej córce się spodobał, więc ma nabywcę .
Kiedyś będąc na Boże Narodzenie w DE dostałam pod choinkę kubek ,ordynarny .Było mi bardzo przykro ,ale to już historia.