Za co lubię moją pracę?

30 lipca 2013 22:10 / 11 osobom podoba się ten post
Takie forum na przekór narzekaniu , które jest tu dosyć często obecne, dziewczyny, nie pogarszajmy sobie samopoczucia, trochę optymizmu!Jasne ,że nie zawsze jest cacy, ale skoncentrujmy się na pozytywach.
Ja lubię w swojej pracy wolne tempo, nie trzeba się spieszyć,zamiast dzis odkurzę jutro i też bedzie dobrze; a spieszyć się musialam całe życie, 3 dzieci samotnie wychowywanych plus praca zawodowa mnie do tego zmuszały, więc teraz wypoczywam:)
Lubię sobie w kuchni poszaleć i ponieważ dobrze gotuję, to dostaję wolną rekę i naprawdę dogadzam podopiecznym i sobie:D
Reszta w następnym odcinku, dobranoc :)
 
30 lipca 2013 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Daisy,
już Cię lubię.

Widzę ,że masz podobny do mnie charakter,
zauważyłam, że Ty też zodiakalna Rybka.

Mam teraz podobnie jak Ty,
kłopoty zostały w domu, tutaj wypoczywam,
wyżywam się w kuchni, też mam wolną ręke,
moi jedzą wszystko, mogę poszaleć, tym bardziej że z kasą nie ma problemów.

Dziadek mi się tylko pyta czy mam jeszcze kasę,
a babcia /a ja i on przy okazji/ ma mieć wszystko co najlepsze.

Dawno tak dobrze nie jadłam jak tu, zero stresu,
babcia jeszcze ciągle : Jolanda langsam, langsam...

Oby te wczasy trwały jak najdłużej.
30 lipca 2013 22:30
Moja babcia mówi; immer mit die Ruhe :)
Tak, tak , my Rybki mamy coś wspólnego :D
30 lipca 2013 22:32
i moja tez na mnie nienarzeka:)i tez jestem zodakalna rybka
30 lipca 2013 22:36
I się zrobił Rybkowy temat,
widocznie my juz takie jesteśmy,
ze wszędzie nam dobrze i innym z nami dobrze.

Pozdrawiam koleżanki Rybki,
a może jeszcze jakaś nie ujawniła,
zapraszamy do klubu.
30 lipca 2013 22:45 / 5 osobom podoba się ten post
Ja lubie pracowac w DE, bo jestem sado-maso i kocham kase.
30 lipca 2013 22:51 / 2 osobom podoba się ten post
Ja sie "podepnę" do mojego taty :) on był Rybka.Ale i ja cos z Rybkami mam do czynienia bo Wodnica jestem. A ze Ryby bez wody ani rusz to musicie mnie do klubu przyjąc...acha! :)
A Daisy to naprawde kochana kobieta...jej rady...bezcenne. Dobra kolezanka do pogaduszek przy kawie i na skypie :) U Daisy wszystko jest "cak, cak" :) I to u niej lubie.
Ja tez lubie pracowac w DE. Wlasnie ze wzgledu na inne pojecie czasu. I co jeszcze? Przynajmniej teraz...niczym sie nie martwie. Wszystko mam dostarczone. Nie głowie sie co do gara włoże jutro. Dogadzam Skarbom i sobie. I...hihhihi...próbuje nowych przepisów nie martwiac sie czy mnie na to stac.
30 lipca 2013 22:57
No ja też Wodnica i mam optymistyczną naturę....... nie wiem co się tu ze mną porobiło. Mam NADZIEJĘ, że będzie lepiej. Dobranoc
 
PS. Właśnie 15 min. temu udało mi się babcię ściągnąć z nocnego spaceru z pieskiem do lasu. Jeszcze się tłucze w swoich salonach więc muszę czuwać.
30 lipca 2013 23:00 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie troszkę inaczej bo nie zostawiam w domu kłopotów,ale gdyby ta praca była na tyle blisko,że codziennie mogłabym spać we własnym łóżku lubiłabym ją dużo bardziej a tak-akceptuję bo tu zarabiam ale ,żeby zaraz lubić....no,nie wiem....Znak Zodiaku  -Waga:)
30 lipca 2013 23:01 / 1 osobie podoba się ten post
Asik podpinam się pod Twoje cztery ostatnie zdania.
Dokładnie jak u mnie.
 
Zofijka, nigdy nie jest tak , aby nie mogło być jeszcze gorzej,
a jak się już jest na dnie , to przynajmniej jest się od czego odbić.
 
A w klubie Rybek macie z Asikiem honorowe miejsca.
 
:):):):):):)
 
 
 
30 lipca 2013 23:09
kasia63

U mnie troszkę inaczej bo nie zostawiam w domu kłopotów,ale gdyby ta praca była na tyle blisko,że codziennie mogłabym spać we własnym łóżku lubiłabym ją dużo bardziej a tak-akceptuję bo tu zarabiam ale ,żeby zaraz lubić....no,nie wiem....Znak Zodiaku  -Waga:)

Kasiu...znasz Polyanne? Ja staram sie jak ona. czasem potrzebuje wsparcia i przy niektórych sprawach wymiekam ale generalnie....to ...Np. jestem tu w DE z jakiegos powodu, ale jestem i gdybym nie znalazla ani grama "lubienia" pobytu tutaj , jakiegos pozytywu w tej sytuacji to chyba nie dalabym rady. A tak przy okazji :) Wagi to nieodzowny sprzet przy zakupie Ryby...na przyklad :) 
Rozważ to Wago kochana...na jedna szalke wrzuc troche wiecej "lubienia"
30 lipca 2013 23:45 / 4 osobom podoba się ten post
Asik

Kasiu...znasz Polyanne? Ja staram sie jak ona. czasem potrzebuje wsparcia i przy niektórych sprawach wymiekam ale generalnie....to ...Np. jestem tu w DE z jakiegos powodu, ale jestem i gdybym nie znalazla ani grama "lubienia" pobytu tutaj , jakiegos pozytywu w tej sytuacji to chyba nie dalabym rady. A tak przy okazji :) Wagi to nieodzowny sprzet przy zakupie Ryby...na przyklad :) 
Rozważ to Wago kochana...na jedna szalke wrzuc troche wiecej "lubienia"

Asik - oczywiście ,że jest pozytyw!!!!!! - LUBIĘ dostawać wypłatę:):):):):)
30 lipca 2013 23:55
kasia63

Asik - oczywiście ,że jest pozytyw!!!!!! - LUBIĘ dostawać wypłatę:):):):):)

Kasiu :) jestes cudowna :) No nie moge no! Jestes jak miod na moje serce :) Na wszystko masz odpowiedx. Jak ja cie lubie ...no !
31 lipca 2013 00:01 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Kasiu :) jestes cudowna :) No nie moge no! Jestes jak miod na moje serce :) Na wszystko masz odpowiedx. Jak ja cie lubie ...no !

A nie! Nie na wszystko!Zdecydowanie nie wypowiadam sie na co najmniej 3 tematy
1/motoryzacja
2/choroba Parkinsona
3/ukochane fraktale kolezanki Nowej Danuty
 
no,może jeszcze parę by się znalazło:):):):)
31 lipca 2013 00:15 / 2 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam zalozycielke tematu :)
Ja rowniez doceniam tu to czego nie mam w domu i w domu to czego mi tu brak.
Jestem zodiakalna waga i bardzo lubie rybki i wodniczki.