Za co lubię moją pracę?

27 listopada 2019 20:52 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Kika67... Ze mam czas na wszystko w sensie.... Langsam langsam:lol1:

Wiem, że o to Ci chodziło.
Tylko tak mnie jakoś naszło chyba po tym jak zobaczyłam i nformacje o zbiórce pieniędzy na sprowadzenie z Niemiec opiekunki. Ona była z mojego miasta.
27 listopada 2019 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Oj tu bym się zastanowiła nad wydaniem takiego osadu. Nikt z nas nie wie ile czasu nam jeszcze zostało więc lepiej nie odkładać niczego na później :-)

Tak ???i co w związku z tym.?
27 listopada 2019 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Wiem, że o to Ci chodziło.
Tylko tak mnie jakoś naszło chyba po tym jak zobaczyłam i nformacje o zbiórce pieniędzy na sprowadzenie z Niemiec opiekunki. Ona była z mojego miasta.

Ale nie rozumiem jeśli opiekunka nie ma kasy przy sobie i ją wywalono, taki przykład daje tylko, to busy często oferują pomoc przy transporcie do kraju i można zapłacić jak się dotrze do domu  .
27 listopada 2019 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

edeki nie lubie:chaplin:wole Aldi i Rewe skrzyzowan unikam. A tak serio to jestem skoczkiem wiec czesto zmieniam miejsca i zawsze staram sie zwiedzac okolice a szczegolnie upodobalam sobie zamki.:-)  

Kocham zamki,zamczyska,ruiny ach
27 listopada 2019 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Anka1.... A że na skoczka. No rozumiem hihi. Kiedyś też spróbuję :plotki:

Pronuje rozbieg już z korytarza
27 listopada 2019 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ale nie rozumiem jeśli opiekunka nie ma kasy przy sobie i ją wywalono, taki przykład daje tylko, to busy często oferują pomoc przy transporcie do kraju i można zapłacić jak się dotrze do domu  .

Kika67 chodzi chyba o to, że opiekunka tam zmarła Też o tym czytałem kiedyś, chyba na FB
27 listopada 2019 21:37 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale nie rozumiem jeśli opiekunka nie ma kasy przy sobie i ją wywalono, taki przykład daje tylko, to busy często oferują pomoc przy transporcie do kraju i można zapłacić jak się dotrze do domu  .

Ona zmarła na zleceniu. 
27 listopada 2019 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak ???:-)i co w związku z tym.?

Napisalam już. 
27 listopada 2019 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Ona zmarła na zleceniu. 

O Boziu......
27 listopada 2019 22:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08 /anka1
Zamki, ruiny?.. 
Eeeeee ja tam wolę galerie, sklepiki, pchle targi, basen, kino,spacer, centrum zgiełk
27 listopada 2019 22:51 / 1 osobie podoba się ten post
Ee bez smutasow tu... Wiadomo ludzie umiera co za znaczenie gdzie, teraz zatrudniają jako opiekunki każdego zlapanego z lasu np kobieta lat70/waga:43kg,z chorobą. Nie ze mam coś do starszych. Ale zatrudnia się każdego. Byle chciał. Heh. 
27 listopada 2019 22:57 / 2 osobom podoba się ten post
Za co lubię moja prace?
Za to że mogę eksperymentować w gotowaniu 
28 listopada 2019 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Konwalia08 /anka1
Zamki, ruiny?.. 
Eeeeee ja tam wolę galerie, sklepiki, pchle targi, basen, kino,spacer, centrum zgiełk:zakochana:

Ja to chyba mało rozrywkowa jestem. W wolnym czasie wolę sobie przycupnac na ławeczce schowane gdzieś w najglebszym zakamarku parku albo przespacerowac polna dtozka prowadząca do nikąd. 
Muszę się chyba bardziej zintegrować z otaczającym mnie światem 
Clio każdy spędza wolny czas tak jak lubi. Podziwiam takie osoby, których jak to się mówi, wszędzie pełno"
28 listopada 2019 09:20 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Ee bez smutasow tu... Wiadomo ludzie umiera co za znaczenie gdzie, teraz zatrudniają jako opiekunki każdego zlapanego z lasu np kobieta lat70/waga:43kg,z chorobą. Nie ze mam coś do starszych. Ale zatrudnia się każdego. Byle chciał. Heh. 

Twoim realistyczny podejściem do sprawy sprawiłas, że szczery uśmiech pojawił się na mojej twarzy. 
Masz zdrowe podejście do życia 
28 listopada 2019 09:23 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Za co lubię moja prace?
Za to że mogę eksperymentować w gotowaniu :gotuje:

To jest nas dwie. Też przeważnie puszczam moje wodze fantazji w temacie gotowania jak jestem w pracy