Za co lubię moją pracę?

09 stycznia 2018 15:56 / 7 osobom podoba się ten post
za co lubię moją prace? dobre pytanie ;-P uwielbiam wasze forum bo daje do myślenia.
lubię swoją pracę, bo wciąż cos sie dzieje - szczególnie gdy nie ma mnie w pobliżu to dzieje się dużo. lubię, bo wciąż mam wyzwanie - bywa że leciutkie a bywają ciężejsze. zazwyczaj to wyzwanie jest po udarze lub wyzwanie demencyjne.
lubię bo moge powiedzieć, ze często bywam za granicą. i nawet język szlifuje w rozmowkach :-P chyba, że zaniemówi ale takich przypadków jeszcze nie mialam. dotychczas miałam prawie same krzykliwe i zrzędzace. lubie swoją pracę bo... bo moge pomóc innym. serio to brzmi banalnie i naiwnie ale powiem wam, że naprawdę ta praca daje do myślenia. obraz starości i tej ludzkiej niemocy potrafi dobić. może jestem nadwrażliwa, ale chyba nie jest to złe. mimo tego, ze po czasie zaczęłam sie uodparniać, to widok schorowanego dziadzia działa tak jakoś refleksyjnie. z przewagą smutnych odczuć. i za to jeszcze ją lubie, że kiedyś w zyciu będe mogła poczuć, że moja praca komuś posłużyla - mi, moim bliskim i tym ludziom.
10 stycznia 2018 11:58 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też lubię swoją pracę - robię tak, jak u siebie w domu. Oczywiście uwzględniam wszystkie potrzeby podopiecznego, ale głównie to zajmuje się domem. Ja też mam babeczki nieco trudnawe, ale dzięki temu się nie nudzę. One zawsze mi coś wymyślą :) Najważniejsze, że jeść chcą i same chodzą. Dla mnie wyzwaniem byłaby na pewno opieka nad osobą leżącą, ale do tego jeszcze muszę się zmobilizować - póki co mam dość łatwe przypadki pod względem fizycznym.
A pracę opiekunki lubie bo mam dzięki temu czas dla siebie, na lekturę, na naukę języka na namysł - dodatkowo mam na miejscu koleżanki z Polski i jedną z Ukrainy :) W domu tego spokoju nie ma.
10 stycznia 2018 12:05 / 3 osobom podoba się ten post
ja dzięki tej pracy poznałam innych ludzi - do tej pory nie podróżowałam jakoś, bo nigdy pieniędzy nie było, praca w Polsce też jakaś kiepska na hali, gdzie zimno i wietrznie. A teraz niedojrze, że praca w ciepełku w ładnym domku, to praca może ciężka, bo mam osobę leżącą i czasem muszę podnieść, ale czuję się potrzebna i zarabiam dobrze, więc i podróże mogę sobie pozwolić. W zeszłym roku jak pracowałam w Stuttgardzie, to po zleceniu zamiast wsiąść do sindbada, to pojechałam szybką koleją do Paryża.
TĄ PRACĘ LUBIĘ, bo dzięki niej W 3 GODZINY BYŁAM W PARYŻU ZA NIECAŁE 100 EURO :)
20 września 2018 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ja lubię tę pracę bo nigdzie nie zarobię takich pieniędzy, mam cierpliwość do ludzi, można poznać świat, spłaciłam długi męża
26 listopada 2019 21:26
I ja też lubię swoją pracę, ewent. Negatywy zmieniam szybko w pozytywy! ♉ ✔️ 
26 listopada 2019 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
Lubie forsę i lubię rządzić,dyrygowac, lubię być Panią domu ♉ 
26 listopada 2019 23:02 / 6 osobom podoba się ten post
Lubię czas, który spędzam w domu pomiędzy zleceniami. To, że mogę robić, co chcę, wstawać, kiedy chcę. Chodzić na poranne spotkania, na basen. Może się zapiszę na kurs rysowania w ośrodku kultury- jeśli okaże się, że mogę robić to z długimi przerwami. Wyjeżdżam z przyjaciółkami na kilka dni (teraz do Brukseli do naszej koleżanki). Mam na to wszystko środki- nie za duże, bo są też inne potrzeby. Ale coś tam udaje się wykroić.
Na zleceniu staram się robić to, co mogę, żeby dobrze się czuć- dużo czytam, szydełkuję, kiedy siedzę z pdp. przed telewizorem- wtedy ten czas jest przyjemniejszy. Zwiedzam, kiedy tylko mogę. Ostatnio się zafiksowałam na tle pchlich targów i "kościelnego sklepu", gdzie kupiłam tyle porcelany, że nie wiem, jak to zmieściłam w bagażu (walizka, torba i pudło po bananach- wszystko dowiozłam w całości!). Część do domu, część już podarowałam, coś już zamieniłam na brakujące elementy, coś pójdzie na sprzedaż.
Dzieje się.
W domu pracowałabym w jednej z tutejszych fabryk na akord. Praca jest. Zarobki też możliwe. Ale dzień w dzień to samo na akord, często kosztem zdrowia.
Póki rodzinnie sobie z tymi moimi wyjazdami radzimy- ta praca mi się podoba. I jakby co- mogę w każdej chwili zrezygnować. Ale nie chcę!
26 listopada 2019 23:30 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Lubie forsę i lubię rządzić,dyrygowac, lubię być Panią domu ♉ 

Coś Ty za znak zodiaku ?
26 listopada 2019 23:35 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Lubie forsę i lubię rządzić,dyrygowac, lubię być Panią domu ♉ 

Nie lubię rządzić, nie lubię dyrygować, ale pieniążki lubię i ostatnio nie muszę się aż tak męczyć żeby do mnie lgnęły 
27 listopada 2019 16:02 / 3 osobom podoba się ten post
Werska...popieram.....zawsze mogę zrezygnować!.... Ale na razie nie chce
27 listopada 2019 16:03
Konwalia08 ♉ =byk 
27 listopada 2019 16:06
Link do testa
 https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowości.
Sprawdźcie jska tkwi w Was obobowosc
27 listopada 2019 16:32 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie lubię rządzić, nie lubię dyrygować, ale pieniążki lubię i ostatnio nie muszę się aż tak męczyć żeby do mnie lgnęły :-)

Też nie muszę się męczyć, żeby do mnie lgnęły dziś Finanzamt przysłał mi zwrot podatku to kupię Ci na gwiazdkę drugiego
27 listopada 2019 16:42 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Też nie muszę się męczyć, żeby do mnie lgnęły:hustawka: dziś Finanzamt przysłał mi zwrot podatku:spotkanie: to kupię Ci na gwiazdkę drugiego :kotek:
:smiech3:

A mogę wybrać coś innego ?
27 listopada 2019 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08. Ciekawe co byś chciała