Kujawsko-Pomorskie

30 sierpnia 2013 08:58
anetta

Może się uda, choć niekoniecznie tym razem bo mój pobyt w domu będzie trwał zaledwie tydzień. Pożyjemy, zobaczymy ;-)

A ja bedę w Pl najwyżej 2-3 tygodnie. Więc faktycznie moze innym razem. Miłego dnia.
30 sierpnia 2013 19:14
wisienka

A ja bedę w Pl najwyżej 2-3 tygodnie. Więc faktycznie moze innym razem. Miłego dnia.

To masz fajnie. Ja miałam wyjezdżać 13 września ale moja "babcia" nie doczekała.  
Czekam na nowe propozycje pracy ale agencji na pewno nie zmieniam.
30 sierpnia 2013 19:19
wisienka

Witam wszystkich z rana. U nas słonko, ale chłodno. Niedługo wyjazd do domu, tylko jak ja sie zapakuję. Niby nic nie kupowałam, ale to jakąś kawę, odpląmiacz, bo w Pl nie dostanę takiego, a to trochę słodyczy i parę innych drobiazgów. Ale przyjechałąm tu z pełna torbą, to gdzie mam zapakować te zakupy?????

Jeśli wracasz w to miejsce to zostaw trochę ubrań. Ja też zawsze kupuję po trochu a na koniec mam tak, że walizkę kupić musiałam.
To jest problem, znam to.
30 sierpnia 2013 19:58
marcjanna

Jeśli wracasz w to miejsce to zostaw trochę ubrań. Ja też zawsze kupuję po trochu a na koniec mam tak, że walizkę kupić musiałam.
To jest problem, znam to.

Ja zawsze wiozę ze sobą pustą mniejszą szmacianą torbę w razie jakiś zakupów - przeważnie się przydaje. Tym razem obiecałam sobie że nic nie kupię a jednak jakieś drobiazgi wpadły mi w oko więc kupiłam ;-)
30 sierpnia 2013 20:58
marcjanna

Jeśli wracasz w to miejsce to zostaw trochę ubrań. Ja też zawsze kupuję po trochu a na koniec mam tak, że walizkę kupić musiałam.
To jest problem, znam to.

Włąsnie w tym problem, ze najpierw wyjezdzam w inne miejsce, bo tu przyjezdza zmienniczka. Chcą , zebym potem tu wróciła , ale ja jeszcze d o konca nie wiem ,czy tu wrócę. Następnym razem własnie chcę wziąc jakąś szmacianą torbę do walizki. Jeszcze mam 8 dni do wyjazdu, więc jeszcze sie nie pakuję. Mam nadzieje, ze się zmieszcze.
Miłego wieczorku.
31 sierpnia 2013 08:29
Rozumiem , ze Kujawianki vel Pomorzanki spia albo jada do domu, badz juz tam sie znajduja!!! Milego dnia!!
31 sierpnia 2013 08:32
Witam, juz nie spię . Rwałam trochę śliwek na plcek póki moja dama jeszcze śpi.
Poranek tu u nas łądny i ciepły.
Pozdrawiam wszystkich, nie tylko rodaczki.
31 sierpnia 2013 08:59
Prawdziwy sezon na sliwki i jeszcze kurki, zaszalalam dzisiaj u mojej pani warzywnoowocowej? , corka sie przerazi jak zobaczy rach za warzywka, ale wszystko tak kusilo na straganie.
31 sierpnia 2013 10:51
Udanego dnia Kujawy i Pomorze,jak i pozostalym Paniom z innych wojewodztw slonca!
01 września 2013 07:39
Witam wszystkich z Kuj.-pom. i nie tylko.
Przyjemnej i spokojnej niedzieli życzę.
01 września 2013 08:36
Dzień dobry w pochmurną niedzielę, życzę by była przede wszystkim spokojna. Ja od 15 mam wolne i strasznie się cieszę, będę z moim partnerem świętowała moje jutrzejsze urodziny, zaraz zabieram się do zrobienia pysznego ciacha ;-)
01 września 2013 08:50
Udanego ciasta Anetto, milej niedzieli Opiekunkowo!!!!!!!!!!!
01 września 2013 08:54
Witam w sloneczny,ale chlodny poranek,milej niedzieli.
02 września 2013 07:59
Witam wszystkich w ten brzydki pochmurny poniedzialek
Mimo wszystko, spokojnego i miłego dnia życzę wszystkim
02 września 2013 08:12
U mnie też nie lepiej, jesień piękna ale zimna, pozdrawiam Całe Opiekunkowo