Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

28 maja 2019 00:23 / 1 osobie podoba się ten post
p.....blac lublu ja tebja
28 maja 2019 00:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dalej nie słucha, Niedobrota jedna!
28 maja 2019 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pij dużo wody

Zwłaszcza na drugi dzień  Niektórzy mówią, że klin lepszy 
28 maja 2019 10:21 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zwłaszcza na drugi dzień :smiech3: Niektórzy mówią, że klin lepszy :wino:

I jeszcze jeden i jeszcze raz....
28 maja 2019 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

I jeszcze jeden i jeszcze raz....:radosc1:

Ok, ok, później postawię coś do kawy
28 maja 2019 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ok, ok, później postawię coś do kawy:smiech3::-)

 
Byleby nie tylko cukier
30 maja 2019 08:18 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Możesz mi proszę doradzić jak nadmiar tej soli wypłukiwać stopniowo?może już mam jakies "kryształy" w srodku:stres:

Na pewno masz, jeśli używasz tego syfu "sól kuchenna". Najlepiej kupić sól kłodawską - do przetworów albo himalajską. I faktycznie mokry palec w sól i popić szklanką wody. Jak odstawisz ww syf, to za jakiś czas wszystko się wypłucze.
30 maja 2019 08:45 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Możesz mi proszę doradzić jak nadmiar tej soli wypłukiwać stopniowo?może już mam jakies "kryształy" w srodku:stres:

No widzisz Elka, od dzisiaj już wiesz, jak się pozbyć Twoich solnych kryształów z organizmu. 
Doczekałaś się konkretnej porady,tyle,że przy okazji dowiedziałaś się, jak ten swój organizm zasyfiłaś
Nic to,zaczniesz właściwej soli używać, to będziesz czysta jak kryształ, choćby nawet i solny 
30 maja 2019 08:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No widzisz Elka, od dzisiaj już wiesz, jak się pozbyć Twoich solnych kryształów z organizmu. 
Doczekałaś się konkretnej porady,tyle,że przy okazji dowiedziałaś się, jak ten swój organizm zasyfiłaś:-(
Nic to,zaczniesz właściwej soli używać, to będziesz czysta jak kryształ, choćby nawet i solny :-)

Górski kryształ 
30 maja 2019 09:27 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No widzisz Elka, od dzisiaj już wiesz, jak się pozbyć Twoich solnych kryształów z organizmu. 
Doczekałaś się konkretnej porady,tyle,że przy okazji dowiedziałaś się, jak ten swój organizm zasyfiłaś:-(
Nic to,zaczniesz właściwej soli używać, to będziesz czysta jak kryształ, choćby nawet i solny :-)

nie ma co ironizować i obrażać się. Też swój zasyfiłam, ale od 5 lat w mojej kuchni nie ma tego syfu. Ważne aby się edukować, nie telewizją - sługusami bigfarmy, rzetelną wiedzę można zdobyć w internecie. Dużo zdrówka.
30 maja 2019 10:01 / 4 osobom podoba się ten post
Maja68

nie ma co ironizować i obrażać się. Też swój zasyfiłam, ale od 5 lat w mojej kuchni nie ma tego syfu. Ważne aby się edukować, nie telewizją - sługusami bigfarmy, rzetelną wiedzę można zdobyć w internecie. Dużo zdrówka.

Witaj Maju 
W moim poście nie było ani ironii, ani absolutnie żadnych podtekstów w Twoim kierunku!
Miało być żartobliwie w kierunku Elki, ale może mam kiepskie żarty .
To po pierwsze.
Po drugie, spodziewałam się, że zareagujesz,więc cieszę się, że odpowiedziałaś.
Odzywaj się częściej, Twoje wpisy wywołują ciekawe dyskusje ,ja też lubię prowokować do wypowiadania się,ciekawa jestem innych ludzi i ich zdania. Czasami mogę sama coś doradzić, czasami uczę się od innych. 
A obrażać się nie lubię, staram się zawsze wyjaśnić drażliwe sytuacje i albo wyciągnąć wnioski i coś zmienić u siebie, albo wysłuchać i nie przekonywać innych na siłę o swoich racjach. 
Pisz więc Maju częściej, naprawdę lubię Ciebie czytać. 
Miłego dnia 
 
30 maja 2019 13:54 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witaj Maju :-)
W moim poście nie było ani ironii, ani absolutnie żadnych podtekstów w Twoim kierunku!
Miało być żartobliwie w kierunku Elki, ale może mam kiepskie żarty .
To po pierwsze.
Po drugie, spodziewałam się, że zareagujesz,więc cieszę się, że odpowiedziałaś.
Odzywaj się częściej, Twoje wpisy wywołują ciekawe dyskusje ,ja też lubię prowokować do wypowiadania się,ciekawa jestem innych ludzi i ich zdania. Czasami mogę sama coś doradzić, czasami uczę się od innych. 
A obrażać się nie lubię, staram się zawsze wyjaśnić drażliwe sytuacje i albo wyciągnąć wnioski i coś zmienić u siebie, albo wysłuchać i nie przekonywać innych na siłę o swoich racjach. 
Pisz więc Maju częściej, naprawdę lubię Ciebie czytać. 
Miłego dnia :-)
 

No sorki, odebrałam to jako ironię. Może dlatego, że czasami słysząc, że komuś coś dolega, sugeruję to czy tamto i czasami reakcja niektórych mnie zadziwia, bo wolą cierpieć niż spóbować - zwłaszcza naturalnych rzeczy. No ale cieszę się, że tak mnie postrzegasz. Miłego popołudnia.
30 maja 2019 14:29 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No widzisz Elka, od dzisiaj już wiesz, jak się pozbyć Twoich solnych kryształów z organizmu. 
Doczekałaś się konkretnej porady,tyle,że przy okazji dowiedziałaś się, jak ten swój organizm zasyfiłaś:-(
Nic to,zaczniesz właściwej soli używać, to będziesz czysta jak kryształ, choćby nawet i solny :-)

Nic mi nie jest bo ciągła robię jakieś badania(trochę medyków mam wsrod najbliższych)więc terminy odległe mi nie grożą.Tylko po latach np.po 60 tce może "wyjsc"niby wiek biologiczny mam 30l.to chyba źle nie jest
15 września 2019 14:19 / 1 osobie podoba się ten post
17 września 2019 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

https://planetapl.life/zdrowie/7005-wlej-ocet-jablkowy-do-miski-i-zamocz-w-nim-stopy-nie-uwierzysz-co-sie-stani/

Może komuś się przyda:-)

oo dzięki!