Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

17 września 2019 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
Tu też ciekawy temat... ochrona tętnic przed tłustym jedzeniem

https://portal.abczdrowie.pl/5-sposobow-na-ochrone-tetnic-przed-tlustym-jedzeniem
17 września 2019 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tu też ciekawy temat... ochrona tętnic przed tłustym jedzeniem

https://portal.abczdrowie.pl/5-sposobow-na-ochrone-tetnic-przed-tlustym-jedzeniem

No,proszę, dowiedziałam się, że nieświadomie ochrania swoje tętnice, bo często jem avocado 
Przyjemne z pożytecznym 
01 października 2019 12:10 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No,proszę, dowiedziałam się, że nieświadomie ochrania swoje tętnice, bo często jem avocado :-)
Przyjemne z pożytecznym 

Ja też bardzo lubię ten owoc :) 
02 października 2019 14:19 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tu też ciekawy temat... ochrona tętnic przed tłustym jedzeniem

https://portal.abczdrowie.pl/5-sposobow-na-ochrone-tetnic-przed-tlustym-jedzeniem

Tylko pod jedna postacią mogę zjeść avocado . To pasta . 
04 października 2019 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
Awokado, ale tylko z drzewa...niestety nieosiągalne.
Takie nasze w sklepie, to trucizna..
Lepiej babicy z krzaka urwać..
04 października 2019 21:54 / 4 osobom podoba się ten post
Punia

Awokado, ale tylko z drzewa...niestety nieosiągalne.
Takie nasze w sklepie, to trucizna..
Lepiej babicy z krzaka urwać..

No popatrz , a ja do tej grupy należę, co to się truje ...na zdrowie?
Bardzo lubię avocado, wkurza mnie tylko, że bogate Niemce mniej muszą za nie płacić niż ja w Polsce 
15 października 2019 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
Oj tak, ceny awokado w Polsce to porażka
15 października 2019 18:44 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

Oj tak, ceny awokado w Polsce to porażka

To masz rację ale mango to też w Polsce  drogie tu znacznie niższa cena .Tak jak Tina pisala niedługo będziemy dużo więcej targać do kraju w walizkach ,ceny w Polsce coraz częściej załamują
15 października 2019 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To masz rację ale mango to też w Polsce  drogie tu znacznie niższa cena .Tak jak Tina pisala niedługo będziemy dużo więcej targać do kraju w walizkach ,ceny w Polsce coraz częściej załamują:bezradny:

Ja się zawsze irytuje na różnice cen Tchibo tutaj i u nas. Często 30 zł różnicy , promocje też inne , mniej korzystne ?
15 października 2019 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja się zawsze irytuje na różnice cen Tchibo tutaj i u nas. Często 30 zł różnicy , promocje też inne , mniej korzystne ?

No kawa też właśnie 
15 października 2019 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja się zawsze irytuje na różnice cen Tchibo tutaj i u nas. Często 30 zł różnicy , promocje też inne , mniej korzystne ?

Dokładnie nie wiem, ale tak,jak w DE często kupowałam w Tchibo, tak w Polsce  tylko "kapsle" ,bo mam automat do kawy na kapsułki z Tchibo. Mam,bo w prezencie kiedyś dostałam w DE. U nas sama sobie bym nie kupiła . Jak wchodzę do sklepu ,to wszystko wydaje mi się droższe niż w Niemczech .Tam kupowałam różnego rodzaju naczynia, garnki i inne pierdóły do domu, bo ładne i po parę euro, u nas dwie filiżanki do espresso, szklane,o podwójnych ściankach ok 100 zł!,a tam kupiłam za niecałe 10 euro 
15 października 2019 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dokładnie nie wiem, ale tak,jak w DE często kupowałam w Tchibo, tak w Polsce  tylko "kapsle" ,bo mam automat do kawy na kapsułki z Tchibo. Mam,bo w prezencie kiedyś dostałam w DE. U nas sama sobie bym nie kupiła . Jak wchodzę do sklepu ,to wszystko wydaje mi się droższe niż w Niemczech .Tam kupowałam różnego rodzaju naczynia, garnki i inne pierdóły do domu, bo ładne i po parę euro, u nas dwie filiżanki do espresso, szklane,o podwójnych ściankach ok 100 zł!,a tam kupiłam za niecałe 10 euro 

Taka polityka firmy . H&M czy C&A mają zbliżone ceny .
09 listopada 2019 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
I chemia u nas gorsza np. proszki do prania
09 listopada 2019 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też kupuję do domu proszki,kawę,słodycze wnukom, i inne its,itp a kierowcy się dziwią co my mamy w tych torbach
12 listopada 2019 12:00 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Ja też kupuję do domu proszki,kawę,słodycze wnukom, i inne its,itp a kierowcy się dziwią co my mamy w tych torbach:hihi:

Ja to często żelki przywożę :)