Poszukiwanie pracy – jak skutecznie szukać zatrudnienia w opiece

30 sierpnia 2013 11:26 / 3 osobom podoba się ten post
Znalazłaś ciekawe ogłoszenie dotyczące pracy w opiece i nie wiesz jak zgłosić swoją kandydaturę? Chciałabyś znaleźć się w bazie opiekunek agencji, ale nie wiesz od czego rozpocząć? W tym artykule poradzimy jak wykonać pierwszy krok do znalezienia i rozpoczęcia legalnej pracy.

Zaprzaszamy do lektury ! Poszukiwanie pracy – jak skutecznie szukać zatrudnienia w opiece
07 września 2013 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
Jak ja zaczynalam to pracy w opiece sie szukało inaczej . Wiadomo w jaki sposób. Dzisiaj to jest super że agencje mają swoje bazy danych i potrafią wszystko dobrze zorganizować .
26 września 2013 22:04
Agencje wyszukałam jakies 2 lata temu . Oczywiscie ,że się bałam o wszystko ,ale jak to mówia strach ma wielkie oczy . Propozycja przyszła szybko ,potem była następna i tak do dzis .Kilka dni jestem w nowym miejscu .
18 listopada 2013 16:33
No ( wiem nie zaczynaj zdania od "no") , artykuł bardzo ładny, postaw pierwszy krok i miej go za sobą:)
18 listopada 2013 21:38
Danio11

No ( wiem nie zaczynaj zdania od "no") , artykuł bardzo ładny, postaw pierwszy krok i miej go za sobą:)

no tak,a może od więc?:)
18 listopada 2013 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Ja najpierw przewertowałam forum, ideałów nie ma ale dzięki opiniom idzie coś wybrać.
20 marca 2017 12:15
wskazówki cenne ,ale dla fachowych firm a nie dla Agencji -które nie mają niejednokrotnie pojęcia o tej pracy a w ostatnim czasie powstało ich jak grzybów po deszczu.Mam tu na myśli pisanie CV i itp.pism do Agencji.
20 marca 2017 12:19
Najważniejsze by Agencje traktowały Opiekuna jak podmiot a nie przedmiot (maszynke do robienia im pieniędzy).Najczęsciej bywa tak ,że Agencja utrzymuje dobre stosunki z rodziną PDP a nie z Opiekunem a dlaczego? to oczywiste>
20 marca 2017 12:28 / 7 osobom podoba się ten post
adamos60

wskazówki cenne ,ale dla fachowych firm a nie dla Agencji -które nie mają niejednokrotnie pojęcia o tej pracy a w ostatnim czasie powstało ich jak grzybów po deszczu.Mam tu na myśli pisanie CV i itp.pism do Agencji.

To sa wskazowki dla opiekunow Adam,nie dla agentur. Moze i malo cenne dla kogos kto juz na "opiece"zeby zjadl,ale dla tych,ktorzy zaczynaja probowac tego miodu,jak najbardziej przydatne. Do tego dodac opinie o firmach(tak wiem,ze nie ma idealnych ale i tak warto poczytac co mamy na ich temat do powiedzenia) i juz latwiej,prawda?;)
20 marca 2017 12:58
wiem o tym ...i to zaznaczyłem.
20 marca 2017 13:01
adamos60

wiem o tym ...i to zaznaczyłem.

co z tego ,że ja napisze   fachowy CV  a tam siedzą tłuki -to miałem na myśli (rzecz jasna nie wszystkie są takie Agencje i to podkreślam za kazdym razem.
20 marca 2017 13:31 / 6 osobom podoba się ten post
adamos60

co z tego ,że ja napisze   fachowy CV  a tam siedzą tłuki -to miałem na myśli (rzecz jasna nie wszystkie są takie Agencje i to podkreślam za kazdym razem.

To co proponujesz? Szukac pracy pomijajac agencje? No bo jednak to trudne dla wielu osob i nie zawsze sie da...A jeszcze by sie okazalo,ze na czarno i wtedy co?Poza tym w agencjach jak w zyciu. Wszystko zalezy od czlowieka. Nie zawsze to co sie okazuje w praniu jest wina posrednikow czy firm,rodziny tez lubia ponaginac fakty, a "fachowe"CV warto napisac,przynjmniej widac z kim sie ma do czynienia.
Tak sobie pomyslalam,ze "kadra"opiekunkowa tez czesto ma cos za uszami,bo nie zglasza do firm tego co sie nam na stelli zmienia. Bo sie zmienia,w koncu pracujemy z seniorami,ktorych niedoleznosc i stan zdrowia sie pogarsza. Ale to juz temat na inna dyskusje. W kazydm razie kazdy kij ma dwa konce.
20 marca 2017 14:49
obiektywna wypowiedż i to lubię..temat rzeka !
26 września 2017 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

co z tego ,że ja napisze   fachowy CV  a tam siedzą tłuki -to miałem na myśli (rzecz jasna nie wszystkie są takie Agencje i to podkreślam za kazdym razem.

Co one zrobiły? Nie dostałeś pracy?
27 września 2017 06:01 / 3 osobom podoba się ten post
Temat nieco mnie rozbawił, ponieważ powinien brzmieć: jak skutecznie opędzać się od nękających wszędzie ofert pracy w opiece.