Poszukiwanie pracy – jak skutecznie szukać zatrudnienia w opiece

27 września 2017 06:06 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

Najważniejsze by Agencje traktowały Opiekuna jak podmiot a nie przedmiot (maszynke do robienia im pieniędzy).Najczęsciej bywa tak ,że Agencja utrzymuje dobre stosunki z rodziną PDP a nie z Opiekunem a dlaczego? to oczywiste>

Bo rodzina daje, a opiekun zabiera.
27 września 2017 06:10 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Co one zrobiły? Nie dostałeś pracy?

Nic nie zrobiły.
27 września 2017 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Co one zrobiły? Nie dostałeś pracy?

nic nie zrobiły już m-c siedze w Niemczech.,ale ponownie do Austrii wyjade ,bo mam o wiele bliżej.Terminy ,tzn.wyjazdy są krótsze.
27 września 2017 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

nic nie zrobiły już m-c siedze w Niemczech.,ale ponownie do Austrii wyjade ,bo mam o wiele bliżej.Terminy ,tzn.wyjazdy są krótsze.

Spokojnego miejsca pracy życzę.
27 września 2017 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Temat nieco mnie rozbawił, ponieważ powinien brzmieć: jak skutecznie opędzać się od nękających wszędzie ofert pracy w opiece.

lub jak szukać zlecenia za godziwą wypłatę 
27 września 2017 12:24 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Temat nieco mnie rozbawił, ponieważ powinien brzmieć: jak skutecznie opędzać się od nękających wszędzie ofert pracy w opiece.

No teraz tak Wiecej roboty niz opiekunek ino pieniedzy nie widac wiecej.
27 września 2017 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

nic nie zrobiły już m-c siedze w Niemczech.,ale ponownie do Austrii wyjade ,bo mam o wiele bliżej.Terminy ,tzn.wyjazdy są krótsze.

Miesiąc? Całkiem krótko :D
28 września 2017 08:42 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Miesiąc? Całkiem krótko :D

wg.umowy mam być dp 6 listopada,dlatego wole w Austrii bo są krótsze pobyty u PDP.Przed ostanio byłem  dwa lata w Bonn,,to była moja głupota tak długo siędzieć,bez zmiamy.
28 września 2017 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

wg.umowy mam być dp 6 listopada,dlatego wole w Austrii bo są krótsze pobyty u PDP.Przed ostanio byłem  dwa lata w Bonn,,to była moja głupota tak długo siędzieć,bez zmiamy.

2 lata? Nie masz rodziny?! :[
29 września 2017 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
mam ,ale tutaj na forum nie będe wywlekać moich osobistych spraw.
29 września 2017 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
adamos60

mam ,ale tutaj na forum nie będe wywlekać moich osobistych spraw.

Nie wywlekaj bo będą plotki :D
29 września 2017 19:38 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

wg.umowy mam być dp 6 listopada,dlatego wole w Austrii bo są krótsze pobyty u PDP.Przed ostanio byłem  dwa lata w Bonn,,to była moja głupota tak długo siędzieć,bez zmiamy.

O raju! A ja myślałam, że takie jak ja to rzadkość ponieważ za jednym podejściem siedziałam po 5 miesięcy, a nawet pół roku. Dwa lata to nawet jak dla mnie okres nie do przejśćia,a daję słowo, że potrafię dużo wytrzymać. Teraz  chcę trochę pożyć i nie sądzę abym gdzieś na  długo zakotwiczyła...no chyba żeby.
30 września 2017 11:36
Alina

O raju! A ja myślałam, że takie jak ja to rzadkość ponieważ za jednym podejściem siedziałam po 5 miesięcy, a nawet pół roku. Dwa lata to nawet jak dla mnie okres nie do przejśćia,a daję słowo, że potrafię dużo wytrzymać. Teraz  chcę trochę pożyć i nie sądzę abym gdzieś na  długo zakotwiczyła...no chyba żeby.

ale miałem dobre warunki ,byłem 2x po 1 roku i chyba 3x po pół roku--żałuję tylko ze wcześniej tym się nie zająłem.
30 września 2017 11:38 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Nie wywlekaj bo będą plotki :D

dokładnie masz racje ,mam swoje lata a nieraz dam się nabrać -już miałem taką sytuacje.Spokojnego weekendu.
01 października 2017 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
adamos60

dokładnie masz racje ,mam swoje lata a nieraz dam się nabrać -już miałem taką sytuacje.Spokojnego weekendu.

Ja też :D Wyciągają informacje, by móc wyśmiewać. Każdy ma prawo do prywatności.