Nerwobóle, Kopfschmerzen i inne bóle

11 września 2013 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
Zaczęło sie od kregosłupa, cos trzasło przy dźwignięciu na prawie prostych nogach. Wiem-źle, a to przez pośpiech w akcji ;) A teraz odkrywam, ze żyje coraz intensywniej, bo dochodzą inne bolączki. Kręgosłup z soboty na niedzielę, wczoraj ból głowy ( Ibuprom ), a teraz kolka okołopłucna, I boli, aj! ajaj !!
Jeszcze tak z tydzień i będe żył pełnią życia jako jeden chodzący/albo leżący/ BÓL.
Przed wyjazdem nie brałem tego pod uwage, a tu proszę, z opiekuna zamieniam sie w przyszłego PDP :) :) :)
 
Zdrowia życze ;)
11 września 2013 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
Oj Prowincjusz coś cienko to widze , wydaje mi sie, że powinieneś przejżeć forum i nauczyć się od nas jak dbać o kondycje żeby nie zgrzybieć przy podopiecznych.
11 września 2013 12:48 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Zaczęło sie od kregosłupa, cos trzasło przy dźwignięciu na prawie prostych nogach. Wiem-źle, a to przez pośpiech w akcji ;) A teraz odkrywam, ze żyje coraz intensywniej, bo dochodzą inne bolączki. Kręgosłup z soboty na niedzielę, wczoraj ból głowy ( Ibuprom ), a teraz kolka okołopłucna, I boli, aj! ajaj !!
Jeszcze tak z tydzień i będe żył pełnią życia jako jeden chodzący/albo leżący/ BÓL.
Przed wyjazdem nie brałem tego pod uwage, a tu proszę, z opiekuna zamieniam sie w przyszłego PDP :) :) :)
 
Zdrowia życze ;)

Ja Ciebie bardzo przepraszam Prowincjusz.Jest mi Ciebie zal bardzo.Przyjechales do pracy, a tu masz babo placek.Pelny sily i werwy i checi i klapa:(
Ale musze ,to napisac hahahahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Bardzo mnie rozbawil Twoj post.Znowu utwierdzilam sie w przekonaniu,ze ludzie z zachodniopomorskiego maja niesamowite poczucie humoru.Pomijajac fakt ,iz wielu  przyjachalo w te strony z innych regionow Polski.To chyba ten luft regionu zachodniopomorskiego tak dziala.Masz fajne poczucie humoru(wzgledem siebie),a to tylko pomoze Ci nie zostac PDP:):):)
 
Nie gniewaj sie,ze tak napisalam,ale nie moglam sie powstrzymac:)
11 września 2013 12:51
dorcia50

Oj Prowincjusz coś cienko to widze , wydaje mi sie, że powinieneś przejżeć forum i nauczyć się od nas jak dbać o kondycje żeby nie zgrzybieć przy podopiecznych.

Dorcia, czytam, czytam, ale dział o BÓLU wyszczególniony z innych może sie przyda. I nie jest ze mną aż tak źle, jeszce moge pisać na forum ;)
11 września 2013 12:52 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Zaczęło sie od kregosłupa, cos trzasło przy dźwignięciu na prawie prostych nogach. Wiem-źle, a to przez pośpiech w akcji ;) A teraz odkrywam, ze żyje coraz intensywniej, bo dochodzą inne bolączki. Kręgosłup z soboty na niedzielę, wczoraj ból głowy ( Ibuprom ), a teraz kolka okołopłucna, I boli, aj! ajaj !!
Jeszcze tak z tydzień i będe żył pełnią życia jako jeden chodzący/albo leżący/ BÓL.
Przed wyjazdem nie brałem tego pod uwage, a tu proszę, z opiekuna zamieniam sie w przyszłego PDP :) :) :)
 
Zdrowia życze ;)

Prowincjusz - aspiryna ma działanie antygrypowe, ale też podaje się ją przy zapaleniach stawów... u Ciebie wygląda na takie , lub podobne połączenie.... dlatego dawka uderzeniowa...., a przy tym działa przeciwbólowo...)))))
11 września 2013 12:54 / 3 osobom podoba się ten post
hogata76

Ja Ciebie bardzo przepraszam Prowincjusz.Jest mi Ciebie zal bardzo.Przyjechales do pracy, a tu masz babo placek.Pelny sily i werwy i checi i klapa:(
Ale musze ,to napisac hahahahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Bardzo mnie rozbawil Twoj post.Znowu utwierdzilam sie w przekonaniu,ze ludzie z zachodniopomorskiego maja niesamowite poczucie humoru.Pomijajac fakt ,iz wielu  przyjachalo w te strony z innych regionow Polski.To chyba ten luft regionu zachodniopomorskiego tak dziala.Masz fajne poczucie humoru(wzgledem siebie),a to tylko pomoze Ci nie zostac PDP:):):)
 
Nie gniewaj sie,ze tak napisalam,ale nie moglam sie powstrzymac:)

Hogato, jaka klapa ?? Po pinkeln zawsze opuszczam na dół ;)
W końcu spod Szczecina jestem !
;)
11 września 2013 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
NowaDanusiu,
 
Już lyknąłem Polo rutynowo z rutyną. Dzięki za przypomnienie :)
11 września 2013 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Dorcia, czytam, czytam, ale dział o BÓLU wyszczególniony z innych może sie przyda. I nie jest ze mną aż tak źle, jeszce moge pisać na forum ;)

Dobre i to , że mozesz chociaż ponarzekać.Przepraszam nie powinnam sobie żartować, nie pamiętam dokładnie ale poszukaj jest taki topik o kręgosłupie , tam powinienes cos znalesc.
11 września 2013 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
Ha, kiedyś użalałem sie bliskim, na wygnaniu marudzę w necie ;)
 
A poco rodzinkę martwic, jak tu tyle obolałych ludzi.
Jestem wśród swoich :)
11 września 2013 13:02 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Zaczęło sie od kregosłupa, cos trzasło przy dźwignięciu na prawie prostych nogach. Wiem-źle, a to przez pośpiech w akcji ;) A teraz odkrywam, ze żyje coraz intensywniej, bo dochodzą inne bolączki. Kręgosłup z soboty na niedzielę, wczoraj ból głowy ( Ibuprom ), a teraz kolka okołopłucna, I boli, aj! ajaj !!
Jeszcze tak z tydzień i będe żył pełnią życia jako jeden chodzący/albo leżący/ BÓL.
Przed wyjazdem nie brałem tego pod uwage, a tu proszę, z opiekuna zamieniam sie w przyszłego PDP :) :) :)
 
Zdrowia życze ;)

 
Nie wiem czy to się na coś przyda ale jedną z przyczyn bólu głowy może być centralne ogrzewanie (akurat jesień i zaczyna się grzanie). Ja muszę mieć do spania wyłączone a przed spaniem dobrze wywietrzony pokój. Wiem, bywa zimno ale lepsze to niż uporczywy ból głowy.
 
Innym powodem może być zbyt mała ilość wypitych płynów. Przerabiałam to na sobie ciągle łykałam tabletki a rozwiązanie takie proste. Teraz zawsze pod wieczór liczę w myślach ile wypiłam w ciągu dnia i jak zbyt mało to jeszcze nadrabiam zaległości przed pójściem do łóżka. Jestem 2 m-ce na wyjeździe. Mam tabletki Pyralgin ze sobą i jeszcze ani jednej nie użyłam. Wogóle żadnej tabletki. Zawsze zabieram ze sobą apteczkę na jakieś nagłe wypadki czy przeziebienie.
 
Ból może też być spowodowany zbyt wysokim ciśnieniem, to wtedy tabletki p/ bólowe nie są rozwiązaniem. No i ból od kręgosłupa szyjnego też może być. Trzeba więc trochę rozgimnastykować kark. Tak to już jest starość nie radość :)))))
11 września 2013 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ja na wyjazdy biorę zawsze-niezależnie od pory roku-Maść końską rozgrzewającą, Amol ( stary sposób,na wszystko),Aspirynę, Smecta i inne potrzebne lub mniej potrzebne leki no i witaminki i suplementy typu Wapno, Magnez,Cynk,Krzem....
Wszystkie bóle pleców,przewiania leczę maścią końską bądź Amolem,po prostu wcieram ten specyfik w bolące miejsce,na noc,następnego dnia wstaję i nie pamiętam o bólu ;)
11 września 2013 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
Póki co budze sie co rano i cieszę ,że nic mnie nie boli.Ale zawsze wożę ze soba apteczkę z czyms p/bólowym,rozkurczowym,Espumisan,Manti na zgagę,wit C i polopirynę-lepij miec jak nie mieć:)
11 września 2013 16:27 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tez woze ze soba apteke.Koniecznie zel DIP RILIF,dziala przeciwzapalnie i przeciwbolowo.Jak mi strzyklo w kregoslupie ,to 2 dni smarowania i jak reka odjol,czy kolano, tez dziala.Owszem ,to nie musial byc kregoslup,ale zle dzwiglam i zgieta jak scyzoryk bylam no i ten niemilosierny bol.Nawet za potrzeba pojsc do kibelka,bylo wielkim wyzwaniem.Juz nie wspone jak sobie stluklam kosc ogonowa,ten zel zdzialal cuda:)
Aspiryna,witaminy,Pyralgin -to juz nie wspomne.Norma:)
11 września 2013 16:29
hogata76

Ja tez woze ze soba apteke.Koniecznie zel DIP RILIF,dziala przeciwzapalnie i przeciwbolowo.Jak mi strzyklo w kregoslupie ,to 2 dni smarowania i jak reka odjol,czy kolano, tez dziala.Owszem ,to nie musial byc kregoslup,ale zle dzwiglam i zgieta jak scyzoryk bylam no i ten niemilosierny bol.Nawet za potrzeba pojsc do kibelka,bylo wielkim wyzwaniem.Juz nie wspone jak sobie stluklam kosc ogonowa,ten zel zdzialal cuda:)
Aspiryna,witaminy,Pyralgin -to juz nie wspomne.Norma:)

A ja jeszcze Stoperan!! 
11 września 2013 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

A ja jeszcze Stoperan!! 

A ja Laxygen !