Nerwobóle, Kopfschmerzen i inne bóle

11 września 2013 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
dorcia50

Dobre i to , że mozesz chociaż ponarzekać.Przepraszam nie powinnam sobie żartować, nie pamiętam dokładnie ale poszukaj jest taki topik o kręgosłupie , tam powinienes cos znalesc.

Dorcia, w 'dziale kręgosłupowym' to ja już mędzę z trzeci dzień :) Człowiek powinien mieć zdrowy kręgosłup, ale i inne organy nam siadają od naszej empatycznej nadopiekuńczości .
 
Ach, te ojraski, he he ..żeby mieć zdrowie je wydawać ;)
11 września 2013 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
Co za wontek... co za wontek...  myslalam juz kiedys... ze jesli taki watek powstanie... to juz nic po nas na Opiekunkach24...
Zarty na bok... zycze wszystkim konskiego zdrowia...
11 września 2013 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy, w moim przypadku to stres, a i za dużo kawy może. Dzis jest dobrze z głową, ból obsunął się pod pachę.
 
Pojutrze powinny mnie boleć już tylko stopy :)))
11 września 2013 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Ja na wyjazdy biorę zawsze-niezależnie od pory roku-Maść końską rozgrzewającą, Amol ( stary sposób,na wszystko),Aspirynę, Smecta i inne potrzebne lub mniej potrzebne leki no i witaminki i suplementy typu Wapno, Magnez,Cynk,Krzem....
Wszystkie bóle pleców,przewiania leczę maścią końską bądź Amolem,po prostu wcieram ten specyfik w bolące miejsce,na noc,następnego dnia wstaję i nie pamiętam o bólu ;)

Mam, ale za mało. Pojechałem z dnia na dzień. Dobrze, że mam siostre farmaceutke, to mi coś tam wcisnęła.
Mam ibuprom, polopirynę, rennie, rutinocośtam, validol, buscopam i jakieś saszetki i piguły na zatrucia ;)
 
Pewnie siostrzyczka pomyślała, pierwszy raz jadę, to..stoperan może sie przydac :)))
 
 
11 września 2013 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

MeryKy, w moim przypadku to stres, a i za dużo kawy może. Dzis jest dobrze z głową, ból obsunął się pod pachę.
 
Pojutrze powinny mnie boleć już tylko stopy :)))

No właśnie kawa, ja w obliczaniu płynów które wypiłam kawy nie biore pod uwagę. Kawa działa moczopędnie i jeżeli cały dzień pijemy tylko kawę to organizm summa summarum ma za mało płynów. I nie ma opcji żeby głowa nie bolała. Ja staram się pić kawę tylko z rana. Po południu odpada. No chyba że jakaś wyjątkowa okazja.
 
No a stres to wiadomo, że może spustoszyć organizm. Zdrówka życzę i życia bez problemów, jak w bajce :))))
11 września 2013 19:48
hogata76

Ja tez woze ze soba apteke.Koniecznie zel DIP RILIF,dziala przeciwzapalnie i przeciwbolowo.Jak mi strzyklo w kregoslupie ,to 2 dni smarowania i jak reka odjol,czy kolano, tez dziala.Owszem ,to nie musial byc kregoslup,ale zle dzwiglam i zgieta jak scyzoryk bylam no i ten niemilosierny bol.Nawet za potrzeba pojsc do kibelka,bylo wielkim wyzwaniem.Juz nie wspone jak sobie stluklam kosc ogonowa,ten zel zdzialal cuda:)
Aspiryna,witaminy,Pyralgin -to juz nie wspomne.Norma:)

Hogata, czy ten DIP RILIF to polskie czy w DE kupione?
 
Takie panaceum warto by mieć..
11 września 2013 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

MeryKy, w moim przypadku to stres, a i za dużo kawy może. Dzis jest dobrze z głową, ból obsunął się pod pachę.
 
Pojutrze powinny mnie boleć już tylko stopy :)))

No ja Twoich postow nie moge :D:D:D:D:DD:D Hahahahahahahaha
To moze juz spij ze stopami w gorze,moze nie dojdzie do bolu pojutrze hahahahah:D:D:D:D:D:D
11 września 2013 19:54 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Hogata, czy ten DIP RILIF to polskie czy w DE kupione?
 
Takie panaceum warto by mieć..

Kupilam w Polsce-koszt ok 16 zl.
Mialam maly wypadek i 3 dni przed wyjazdem do De(jazda na pupie ok.13 godz.)uderzylam sie w kosc ogonowa:(Nie bede opisywac jaki to bol(wolalabym rodzic).Poszlam,tzn.pokustykalam do znajomej aptekarki i tak mi polecila.Co 4 godz.smarowalm i jazde przezylam,i zajmowanie sie podopieczna przez nastepne 2 m-ce tez przezylam.Rewelacyjny gel.Polecam:)Bol stluczonej kosci ogonowej jest dlugotrwaly i bardzo bolesny:(
11 września 2013 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

No ja Twoich postow nie moge :D:D:D:D:DD:D Hahahahahahahaha
To moze juz spij ze stopami w gorze,moze nie dojdzie do bolu pojutrze hahahahah:D:D:D:D:D:D

Czy wiesz, w jakim miejscu zatrzyma sie ból, jak pośpie ze stopami w górze ?? No pomyśl, tego mi życzysz Szanowna Hogato ?
 
:
;)
11 września 2013 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Czy wiesz, w jakim miejscu zatrzyma sie ból, jak pośpie ze stopami w górze ?? No pomyśl, tego mi życzysz Szanowna Hogato ?
 
:
;)

ha ha ha ha,a to już może nie będzie bólu tylko efekt bedzie w ciągu dnia widoczny ?
11 września 2013 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Czy wiesz, w jakim miejscu zatrzyma sie ból, jak pośpie ze stopami w górze ?? No pomyśl, tego mi życzysz Szanowna Hogato ?
 
:
;)

Alez Boze  Moj Drogi ,chron Ciebie od takiej zguby,toz to zyc potem sie nie da :( No nie ;);););)
11 września 2013 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Kupilam w Polsce-koszt ok 16 zl.
Mialam maly wypadek i 3 dni przed wyjazdem do De(jazda na pupie ok.13 godz.)uderzylam sie w kosc ogonowa:(Nie bede opisywac jaki to bol(wolalabym rodzic).Poszlam,tzn.pokustykalam do znajomej aptekarki i tak mi polecila.Co 4 godz.smarowalm i jazde przezylam,i zajmowanie sie podopieczna przez nastepne 2 m-ce tez przezylam.Rewelacyjny gel.Polecam:)Bol stluczonej kosci ogonowej jest dlugotrwaly i bardzo bolesny:(

Hogata to ja mialam widocznie wypadek podobny do Twojego? :))))   Jakiś miesiąc temu jak podopieczny trafił do szpitala postanowiłam, ze zrobię sobie coś do jedzenia a ze zachomikowałam do lodówki chleba bo i podopieczny z powodu wyjazdu do szpitala nie jadł i ja też nie za bardzo się kwapiłam, a nie był już świeży i smaczny to postanowiłam ze sobie go upiekę. Tak jak się to kiedyś dawniej za staryj Polski, czy jak to moja Oma godała za nieboszczki Polski robiło, pieczony i smarowany czosnkiem, Ale coś mi się pokićkało i zaczęłam tym czosnkiem smarować jeszcze nieupieczony chleb. Tak się zastanawiałam dlaczego nie chce mi się smarować. Pomyślałam ze to jakiś chiński czosnek. Posiekałam czosnek drobniutko i tak usmażyłam a do tego jajo. Kurde nie wiem czemu czy to za to ze taka chytra jestem ze stary chleb jem Bozia mnie pokarała bo w trakcie jedzenia jak nie rypnie pode mną krzesło! A na podłodze twardziuchne kafle. Dobrze, że nigdzie głową nie zaryłam bo byłam sama w tym obcym domu. Przez ten widelec co go trzymałam w rece z nabitym starym chlebem nie ratowałam się rękami.  Normalnie na 4 literach siedzieć wcale nie mogłam i postanowiłam połazić i pozwiedzać okolicę. Polazłam najpierw do sklepu i postanowiłam ze se coś na pocieszenie kupie i tak 2 czekolady kupiłam i po drodze dobrego loda wmłócilam. Ze sklepu polazłam taka ścieżką rowerowa na spacer i doszlam az do następnej miejscowości łaziłam ponad 6 godzin. No i ostatecznie nogi mnie bolały ale 4 litery bardziej i padłam ze zmęczenia i zasnęłam. Ałć, Ałć... życie dało mi niezłego kopa w tyłek :)   Jeszcze dzisiaj mnie minimalnie boli ale idzie wytrzymać. Bez maści i bez tabletki cierpiałam, chyba jestem na stare lata bardziej wytrzymała na ból. Przez jakieś 3 tygodnie to jak po schodach wchodzilam do góry czułam, że mam kość ogonową. Kazdy krok czułam. Jest już lepiej. Da się siedzieć i plaszczyć 4 litery.  
11 września 2013 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Hogata to ja mialam widocznie wypadek podobny do Twojego? :))))   Jakiś miesiąc temu jak podopieczny trafił do szpitala postanowiłam, ze zrobię sobie coś do jedzenia a ze zachomikowałam do lodówki chleba bo i podopieczny z powodu wyjazdu do szpitala nie jadł i ja też nie za bardzo się kwapiłam, a nie był już świeży i smaczny to postanowiłam ze sobie go upiekę. Tak jak się to kiedyś dawniej za staryj Polski, czy jak to moja Oma godała za nieboszczki Polski robiło, pieczony i smarowany czosnkiem, Ale coś mi się pokićkało i zaczęłam tym czosnkiem smarować jeszcze nieupieczony chleb. Tak się zastanawiałam dlaczego nie chce mi się smarować. Pomyślałam ze to jakiś chiński czosnek. Posiekałam czosnek drobniutko i tak usmażyłam a do tego jajo. Kurde nie wiem czemu czy to za to ze taka chytra jestem ze stary chleb jem Bozia mnie pokarała bo w trakcie jedzenia jak nie rypnie pode mną krzesło! A na podłodze twardziuchne kafle. Dobrze, że nigdzie głową nie zaryłam bo byłam sama w tym obcym domu. Przez ten widelec co go trzymałam w rece z nabitym starym chlebem nie ratowałam się rękami.  Normalnie na 4 literach siedzieć wcale nie mogłam i postanowiłam połazić i pozwiedzać okolicę. Polazłam najpierw do sklepu i postanowiłam ze se coś na pocieszenie kupie i tak 2 czekolady kupiłam i po drodze dobrego loda wmłócilam. Ze sklepu polazłam taka ścieżką rowerowa na spacer i doszlam az do następnej miejscowości łaziłam ponad 6 godzin. No i ostatecznie nogi mnie bolały ale 4 litery bardziej i padłam ze zmęczenia i zasnęłam. Ałć, Ałć... życie dało mi niezłego kopa w tyłek :)   Jeszcze dzisiaj mnie minimalnie boli ale idzie wytrzymać. Bez maści i bez tabletki cierpiałam, chyba jestem na stare lata bardziej wytrzymała na ból. Przez jakieś 3 tygodnie to jak po schodach wchodzilam do góry czułam, że mam kość ogonową. Kazdy krok czułam. Jest już lepiej. Da się siedzieć i plaszczyć 4 litery.  

Ja pierdyknelam centralnie w kant mojego lozka(ramy od lozka).Taki kancik 90%:( Chcialam tak se klapnac i nie wymierzylam dobrze:(
Jak piredyknelam,to az przez chwile oddychac nie moglam,brrrrr jak se teraz przypomne,to az mnie d...a zabolala ...Ajajajaj:(
11 września 2013 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Ja pierdyknelam centralnie w kant mojego lozka(ramy od lozka).Taki kancik 90%:( Chcialam tak se klapnac i nie wymierzylam dobrze:(
Jak piredyknelam,to az przez chwile oddychac nie moglam,brrrrr jak se teraz przypomne,to az mnie d...a zabolala ...Ajajajaj:(

Jak ja se przypomne to mi ciarki po całym grzbiecie przechodzą. Drętwa się robię :))) Ałć! Dobrze że podopieczny był w szpitalu i spędziłam ten czas na nogach, jak najmniej siadając.
11 września 2013 22:23
MeryKy

Jak ja se przypomne to mi ciarki po całym grzbiecie przechodzą. Drętwa się robię :))) Ałć! Dobrze że podopieczny był w szpitalu i spędziłam ten czas na nogach, jak najmniej siadając.

Ja nawet chodzic za dlugo nie moglam,ciaglo mnie tak ze O Jesssuuuuuu:(