Nerwobóle, Kopfschmerzen i inne bóle

12 września 2013 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

ha ha ha ha,a to już może nie będzie bólu tylko efekt bedzie w ciągu dnia widoczny ?

A o jakim że to efekcie Szanowna Ania myśli ? O efekcie domina ?
Nie, nie sado-macho;) Domino: kostki sa tak poukładane, że jak jedna pierdyknie, to po niej pierdykaja w szybkim tempie następne :)))
12 września 2013 12:47
Hej wszystkim cierpiącym,ja to tylko się modlę aby mnie nic nie bolało a reszta to pikuś,jestem niecierpliwa na ból,ale dziewczyny które muszą podopiecznych dzwigać powinny się zaopatrzyć w gorset taki zapinany na rzep naprawdę to jest dobre aby zapobiec a nawet jak boli nałożyć, jest ulga ,no i do roboty
25 września 2013 04:56
Witam ,w pl spie gdy tylko poczuje poduszke a tu w de mam problem ze spie po kilka godzin,dzis juz walcze z nie spaniem od 3a jest teraz 5
25 września 2013 05:10
Nie wiem co Ci poradzić... nie mam problemów tego typu ... te kilka godzin mam zawsze dokładnie wycięte z życiorysu...)))
25 września 2013 08:39
Haneczka47

Witam ,w pl spie gdy tylko poczuje poduszke a tu w de mam problem ze spie po kilka godzin,dzis juz walcze z nie spaniem od 3a jest teraz 5

Czyzby stress Cie dopadl? Moze jest za cieplo w pokoju? Moze poskutkuje melissa wieczorem, herbatka z dwoch torebek.
25 września 2013 08:47
Tak zasypiam i po trzecg godzinach juz nie spie,moze mi to zostalo gdyz u poprzedniej podopiecznej mialam babyfon wszystko slyszalam i bylo nocne wstawanie i czuwanie,tu moze jest ten strach,ze gdy mocno zasne to nie bd slyszec pdp-ej
25 września 2013 09:05
W niemieckiej tv czesto leci reklama takiego srodka na spanie, pewnikiem widzialas - to jesli melissa nie poskutkuje.
25 września 2013 09:20
Powiem tak nie chce sie szprycowac niczym,a gdy wroce do domku odespie (albo i nie hihi)jak mi pozwola
25 września 2013 09:23
Coz, Twoja wola, melissa jest srodkiem roslinnym, a ten lek tez jest dostepny bez recepty, wiec zaden silny srodek. Przy zle przespanych nocach bedziesz jeszcze bardziej zmeczona i zdenerwowana, kolko sie zamyka ... Braku snu nie da sie "na pozniej" odlozyc, to zostawia slady trwale.
25 września 2013 10:47
Haneczka47

Witam ,w pl spie gdy tylko poczuje poduszke a tu w de mam problem ze spie po kilka godzin,dzis juz walcze z nie spaniem od 3a jest teraz 5

Na to spanie,pij ciepłe mleko z miodem no i tak jak radzi Emilia,nawet Melisa z marketu dobra lub rumianek...
25 września 2013 10:54
emilia

Coz, Twoja wola, melissa jest srodkiem roslinnym, a ten lek tez jest dostepny bez recepty, wiec zaden silny srodek. Przy zle przespanych nocach bedziesz jeszcze bardziej zmeczona i zdenerwowana, kolko sie zamyka ... Braku snu nie da sie "na pozniej" odlozyc, to zostawia slady trwale.

Emilko a co to za środek reklamowany w tv niem, ja nie ogladam tu telewizji.Możesz podpowiedzieć
25 września 2013 10:56
Znalazlam: Baldiparan na noc (Baldiparan stark für die Nacht).
25 września 2013 10:57
a to znam, to nic nie daje jest słabieńki :)
25 września 2013 10:59
Haneczka47

Witam ,w pl spie gdy tylko poczuje poduszke a tu w de mam problem ze spie po kilka godzin,dzis juz walcze z nie spaniem od 3a jest teraz 5

W niemieckich sklepach można zakupić "schlaf und nerventee" coś koło 1 eura kosztują. Działają rewelacyjne. Organizm się wycisza i nieuzależnia. Melisa też ma takie działanie jak wspomniała wcześniej Emilia. Polecam wypicie herbatki przed spaniem a jak masz okazje to i wieczorny spacer dobrze by zrobił. No i jeżeli masz centralne ogrzewanie to sprawdź czy w tych godzinach nie masz za ciepło? Ja mam tu jakieś sterowane automatycznie i mnie budzi zaduch. W domu mam całą noc zakręcone i lepiej śpie.
25 września 2013 11:35
Probowalam juz roznych specyfikow (szkoda kaski)ale i tak po trzech godzinach snu byla pauza i po godzinie czy dwoch zasypiam ponownie,mowie w polsce spie gdzie usiade w lozku tv juz tez nie poogladam