Nerwobóle, Kopfschmerzen i inne bóle

26 kwietnia 2016 12:20 / 1 osobie podoba się ten post
Sama mam podrażnione dziąsło.Przed wyjazdem zaliczylam dentystę,zrobił dwa zęby i wyprzedzał,że może coś takiego być.Nawet może pobolewać.Póki co Ajonę kupiłam.
26 kwietnia 2016 12:26 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Jaką salbę kupić w aptece na zapalenie dziąsła.??

Sachol jest super
26 kwietnia 2016 12:38 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Sama mam podrażnione dziąsło.Przed wyjazdem zaliczylam dentystę,zrobił dwa zęby i wyprzedzał,że może coś takiego być.Nawet może pobolewać.Póki co Ajonę kupiłam.

Te zele, do których linki zamieściłam, są rewelacyjne, dzięki lidokainie ewentualny ból od razu eliminują. Kamistad zawiera dodatkowo rumianek.
26 kwietnia 2016 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Sama mam podrażnione dziąsło.Przed wyjazdem zaliczylam dentystę,zrobił dwa zęby i wyprzedzał,że może coś takiego być.Nawet może pobolewać.Póki co Ajonę kupiłam.

Ajona jest swietna na dziasla I bez fluoru
06 stycznia 2017 18:46
Może ktoś zna jakieś plastry lecznicze z diklofenakiem oprócz Olfenu ?
06 stycznia 2017 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Może ktoś zna jakieś plastry lecznicze z diklofenakiem oprócz Olfenu ?

Zobacz sobie coś takiego:
http://www.vip-medic.pl/opaska-turmalinowa-ledzwiowa-p-32.html
Dobre są też plastry rozgrzewające, tutaj więcej o tym: https://www.doz.pl/czytelnia/a11672-Bole_miesni_krzyzowo-ledzwiowe.__Jakie_plastry_rozgrzewajace_wybrac

Plastry, o których piszesz są w sprzedaży:
http://www.ceneo.pl/31095561?se=9jCyx9WaaYl_ncGFw3-Fzh7H0C1TBDZh&gclid=CPu7xKqmrtECFUiBsgodGBMOKg

Kiedyś miałam b. duże problemy z kręgosłupem (część lędźwiowa).
Zdjęcie wykazało przemieszczenie dysku.
Nic nie pomagało, dopiero 3 wizyty (w desperacji) u kręgarza i od tamtej pory nie mam problemu.
06 stycznia 2017 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum2

Zobacz sobie coś takiego:
http://www.vip-medic.pl/opaska-turmalinowa-ledzwiowa-p-32.html
Dobre są też plastry rozgrzewające, tutaj więcej o tym: https://www.doz.pl/czytelnia/a11672-Bole_miesni_krzyzowo-ledzwiowe.__Jakie_plastry_rozgrzewajace_wybrac

Plastry, o których piszesz są w sprzedaży:
http://www.ceneo.pl/31095561?se=9jCyx9WaaYl_ncGFw3-Fzh7H0C1TBDZh&gclid=CPu7xKqmrtECFUiBsgodGBMOKg

Kiedyś miałam b. duże problemy z kręgosłupem (część lędźwiowa).
Zdjęcie wykazało przemieszczenie dysku.
Nic nie pomagało, dopiero 3 wizyty (w desperacji) u kręgarza i od tamtej pory nie mam problemu.

Dzięki Elfinko, ale tym razem to nie rwa, tylko bark. Ramię. Dzięki za chęci
06 stycznia 2017 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Dzięki Elfinko, ale tym razem to nie rwa, tylko bark. Ramię. Dzięki za chęci :przytula:

Oj, to mnie kiedyś też dotyczyło. Czasy, kiedy dzieciaki były małe, a ja je na rączkach ciągle nosiłam.
W takiej sytuacji pomagały mi plastry oraz zastrzyki przeciwbólowe i (z tego co pamiętam) tabletki - diclac.
Bardzo mi przykro, ból jest bardzo dokuczliwy :(
06 stycznia 2017 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum2

Oj, to mnie kiedyś też dotyczyło. Czasy, kiedy dzieciaki były małe, a ja je na rączkach ciągle nosiłam.
W takiej sytuacji pomagały mi plastry oraz zastrzyki przeciwbólowe i (z tego co pamiętam) tabletki - diclac.
Bardzo mi przykro, ból jest bardzo dokuczliwy :(

 Diclac Duo mam, ale brać nie mogę (żołądek), więc plastry p. doktor poleciła, a ja na nowe zlecenie chcę zabrać. A to akurat pierwszy raz mi się przytrafiło
07 stycznia 2017 09:31 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

 Diclac Duo mam, ale brać nie mogę (żołądek), więc plastry p. doktor poleciła, a ja na nowe zlecenie chcę zabrać. A to akurat pierwszy raz mi się przytrafiło :-(

A to nie zazdroszczę Kobietko. Z plastrów znalazłam tylko te, do których Elfinka link zamieściła, ten Olfen no i Rathiopharm ma też takie plastry z diclofenakiem z sprzedaży. Nie wiem, może na receptę Majamil , tabletki dojelitowe by Tobie lepiej odpowiadały, ale to byś musiała do lekarza znowu iść. Zewnętrznie to oprócz plastrów Voltaren żel diclofenac zawiera, może to?
A może inny środek przeciwbólowy lepiej by Ci odpowiadał?
07 stycznia 2017 09:48 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A to nie zazdroszczę Kobietko. Z plastrów znalazłam tylko te, do których Elfinka link zamieściła, ten Olfen no i Rathiopharm ma też takie plastry z diclofenakiem z sprzedaży. Nie wiem, może na receptę Majamil , tabletki dojelitowe by Tobie lepiej odpowiadały, ale to byś musiała do lekarza znowu iść. Zewnętrznie to oprócz plastrów Voltaren żel diclofenac zawiera, może to?
A może inny środek przeciwbólowy lepiej by Ci odpowiadał?

Dzięki za dobre słowo   Ratiopharm plastry ? Tego  nie znalazłam. Dzięki. Smaruję teraz Diklofenakiem, mam jakieś tabletki przeciwbólowe Mel Forte pod język, w razie czego. Ale plasterki wygodniejsze, zwłaszcza na wyjazd. Dzięki, polukam.

 
07 stycznia 2017 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dzięki za dobre słowo :-)  Ratiopharm plastry ? Tego  nie znalazłam. Dzięki. Smaruję teraz Diklofenakiem, mam jakieś tabletki przeciwbólowe Mel Forte pod język, w razie czego. Ale plasterki wygodniejsze, zwłaszcza na wyjazd. Dzięki, polukam.

 

Moja mama cierpiała na podobne bóle z powodu już chorego stawu biodrowego i pamiętam jak trudno było dobrać właściwy lek. Plastry wygodniejsze, ale ważne też jest to, żebyś faktycznie sobie do reszty żoładka nie wykończyła. Te plastry z Rathiopharmu, to można przede wszystkim w Niemczech dostać, ale u nas w Polsce też się pojawiają. Tak na chłopski rozum myślę , że przy tej samej substancji czynnej , to specjalnej różnicy nie ma- chyba że w cenie. Te z Rathiopharmu są tańsze.
Mel Forte to meloksykam, też z tych niesteroidowych przeciwzapalnych, ale jak nic Ci się po tym nie dzieje, to może dobrze ten lek tolerujesz i nie byłoby źle dalej ten lek przyjmować.
Jeżeli chodzi Ci też o wygodę, to tabletki dojelitowe o przedłużonym działaniu-właśnie Majamil zawiera diklofenak, ale są też inne. Na przykład z naproxenem-Anapran. Te dojelitowe tak bardzo nie podrażniają żołądka, ale musiałabyś sama sprawdzić , czy tolerujesz taki lek.

No i osłona na żoładek by się przydała , jakiś omeprazol np.
07 stycznia 2017 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Moja mama cierpiała na podobne bóle z powodu już chorego stawu biodrowego i pamiętam jak trudno było dobrać właściwy lek. Plastry wygodniejsze, ale ważne też jest to, żebyś faktycznie sobie do reszty żoładka nie wykończyła. Te plastry z Rathiopharmu, to można przede wszystkim w Niemczech dostać, ale u nas w Polsce też się pojawiają. Tak na chłopski rozum myślę , że przy tej samej substancji czynnej , to specjalnej różnicy nie ma- chyba że w cenie. Te z Rathiopharmu są tańsze.
Mel Forte to meloksykam, też z tych niesteroidowych przeciwzapalnych, ale jak nic Ci się po tym nie dzieje, to może dobrze ten lek tolerujesz i nie byłoby źle dalej ten lek przyjmować.
Jeżeli chodzi Ci też o wygodę, to tabletki dojelitowe o przedłużonym działaniu-właśnie Majamil zawiera diklofenak, ale są też inne. Na przykład z naproxenem-Anapran. Te dojelitowe tak bardzo nie podrażniają żołądka, ale musiałabyś sama sprawdzić , czy tolerujesz taki lek.

No i osłona na żoładek by się przydała , jakiś omeprazol np.

 Mel Forte to przepisała mi na wszelki wypadek. Mam jeszcze problem z kolanem, a ponieważ wyjeżdżam, to może się coś takiego przydać. Plastry mają pomóc na bark. A  po urazie pomogł  masaż, ale to jeszcze w De. Ale dzięki, w razie co, zawsze tam się ten Ratiopharm kupi
07 stycznia 2017 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

 Mel Forte to przepisała mi na wszelki wypadek. Mam jeszcze problem z kolanem, a ponieważ wyjeżdżam, to może się coś takiego przydać. Plastry mają pomóc na bark. A  po urazie pomogł  masaż, ale to jeszcze w De. Ale dzięki, w razie co, zawsze tam się ten Ratiopharm kupi :-)

07 stycznia 2017 11:22 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tu masz linka , zobaczysz jak ten lek wygląda
https://www.medizinfuchs.de/preisvergleich/diclofenac-ratiopharm-schmerzpflaster-10-st-ratiopharm-gmbh-pzn-3500938.html

A tu link do PDF-u z ulotką
http://www.ratiopharm.de/index.php?eID=dumpFile&t=f&f=46631&g=-1&r=1894%2C1894&token=a0eb4a1049b3810fcad3bc1d06490aa79d68d86b

Dzięki, wlaśnie podejrzałam, akurat jak link wklejałaś