Nerwobóle, Kopfschmerzen i inne bóle

09 września 2014 11:55 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Bożenka, na szybko to się najedz śliwek suszonych i popij dużą ilością wody,zawsze na noc moczę 6-7 śliwek w wodzie ,rano to zjadam na czczo i jest pozytywnie. Kup Lactulosum,też dziala.Niewiem czy tu jest na receptę ,czy bez.

Ewcia-a jak wolno bedzie jadła to nie pomogą?Hi hi hi Koniecznie trzeba szybko jeść?:)Jeszcze sie zakrztusi albo co:)
09 września 2014 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Bożenka, na szybko to się najedz śliwek suszonych i popij dużą ilością wody,zawsze na noc moczę 6-7 śliwek w wodzie ,rano to zjadam na czczo i jest pozytywnie. Kup Lactulosum,też dziala.Niewiem czy tu jest na receptę ,czy bez.

Na 100% t ten specyfik  bez recepty mozna kupić w aptece, pare mcy temu kupowalam go.Ale drogi jest jak na nasze fundusze.
09 września 2014 11:59 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Ale ja nie pisalam o Parkonsonie:(

No już dobrze,dobrze;)))
09 września 2014 12:38
kasia63

Ewcia-a jak wolno bedzie jadła to nie pomogą?Hi hi hi Koniecznie trzeba szybko jeść?:)Jeszcze sie zakrztusi albo co:)

Kasiu zawsze można spróbować,ja tam szybko zjadam i szybko trawie,żeby nie było do klo jeszcze zdązam, ale jakby co, pampki na podorędziu:)) o Lactulosum pytam, ponieważ tutaj wszystko na receptę nawet zwykła Enema z soli fizjologicznej.
09 września 2014 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Olej skutecznie stosowaliśmy u pacjentów w trakcie czy po chemioterapii.Jak juz nic innego nie dzialało to olej na czczo zawsze dawał pozytywne efekty.Parafina tez pomoże-to i to tłuszcz plynny-sprawia "posuwistość" w jelitach .Nie draźni,tworzy swoisty "film" na ściankachno i na ból zołądka takze skuteczny.Herbatka koperka na pewno odgazuje co tez ważne :)Cos Ty,Bozenko,dziecko drogie jadła,ze Cię tak zatkaąło na amen?Kamienie?????

Kasia przetestuję olej najpierw. Ty sie mnie zapytaj dzieciaku czego to ja dzisiaj nie zjadłam. Wczoraj byłam z córką na grzybach. No nie powiem bo nam sie udało. Na kolacje uszykowali grzybki. ja myslałam ze tak jak w Polsce zrobią trochę na susz, do marynaty, na zupę... ale nie.. oni tyle nie potrzebują trzeba zaraz wszystko skonsumować. Dzisiaj oczywiscie zarządził omlety z grzybami. Obierając  odrzuciłam kilka robaczywych.... o neeee wrzasnął dziadek sie sind gute.... i wrzucił te robaczywe na patelnię... matko jak on nieraz pier..... li to jedzenie to ja juz nie moge patrzeć.  Ja oczywiscie nie jadłam odgrzałam wczorajszy obiad który sama ugotowałam.  Tu jest tragikomedia z jedzeniem a moje dolegliwości występuja na tle nerwowym .. niestety. 4 razy dziennie jest licytacja przy stole kto ile zje a kto zeżarł za dużo. Już tu nie mogę... ale jeszcze tylko 7 dni.
09 września 2014 14:26
jak dla mnie to jest chora sytuacja...
09 września 2014 14:44
skarbek

jak dla mnie to jest chora sytuacja...

Wiem Skarbek. Jestem tu już 1 i 3 miesiące z przerwami na zmienniczkę. W międzyczasie byłam na dwóch sztelach i było super. Niestety na jednej zmarł podopieczny  a na drugiej oddali babcie do haimu. Tam rządziłam ja... niepodzielnie. Niestety  wszystko co dobre szybko sie kończy.  Tutaj dziadki mają końskie zdrowie .. oprócz zdrowia psychicznego. Oni nigdy nie narzekaja na ból żołądka, wątroby etc.  a tym bardziej na ból głowy. Dziadek dyrektor, manager kuchni tylko na kości narzeka  ale zamiast uwalić się i poleżec to on musi  w kuchni rządzić...i sprawdzić czy aby nie za dużo gotuję.
15 września 2014 11:04
szukaj innej stelii..ja to bym już tam nie wracałam..chore to mało powiedziane..
18 września 2015 10:41
mleczko47

Podczepie sie pod inne schmerzen bo mojego nie ma.
 
Zawsze ale to zawsze jadąc gdzieś dłuzej autem przy wiecznym otwieraniu okna i robieniu przeciągow miałam dolegliwosci związane z uchem i tylko prawym.Tym bardzie teraz jechałam długo były przystanki na papierosa w busie gorąco otwieranie drzwi i okna w czasie jady,włączona klimatyzacja dotarłam z bolącym uchem.Ale zawsze mam krople wiec zaaplikowałam sobie i przeszedł ból.Jestem tu juz prawie m-c okna otwarte,drzwi na taras otwarte i nic.
 
Nie jestem pewna poniewaz moze to być zbieg okolicznosci, ale corka mojej pdp co tydzieć stosuje nam akupresure.Powiedzialam jej o tej mojej przypadlosci -okleja mi serdeczny palec u prawej  dłoni plasterm pod ktorym są takie dwie małe zółte blaszki z kryształkami po środku nosze to każdym razem 24 h.
Już sama nie wiem intryguje mnie to, bo kogo ucho nie bolało to nie co to jest za ból.
 
 

no ja tez mam te same moze podoibne problemy .... zawsze mnie uszy bola ....  takze jest nas dwie
25 lutego 2016 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Wklejam  taki link odnośnie bóli........ kobieta jest neurologiem.
surowadieta.blogspot.de/2012/04/ewa-hankiewicz-neurolog-i-witarianka.html

cyt. który też mnie przekonuje odnośnie przeziębień i leczenia kataru.............sama po sobie wiem , że jak nie wezmę chemii  to też zdowieję i choruję coraz rzadziej....mimo tego że dziś np.biegałam po śniegu.............jest fanie ale było dość ślisko tak biegać.
Jako dziecko ciągle byłam chora ...no i ciagle łykałam calcypirynę, bo mi kazano ....aż się uczuliłam.....na slicylany.

Popularne leki, przepisywane na przeziębienia i grypy, leczą jedynie objawy tych chorób. Usuwając objawy, przeszkadzają w ten sposób i zamykają organizmowi możliwości samoleczenia. Na przykład: większość popularnych leków zbija temperaturę, a zbijanie nawet niezbyt wysokiej temperatury powoduje blokowanie organizmowi możliwości samoleczenia. Nasze komórki żerne, oczyszczające organizm, są aktywne dopiero w 39,5 stopniach. Jeśli zbijemy temperaturę, wówczas choroba ciągnie się i ciągnie, bo organizm nie może wyzbyć się wyprodukowanych toksyn. Gdy używamy leki przeciw katarowi - popularne krople do nosa, zamykamy następną drogę oczyszczania się organizmu z toksyn: poprzez wyrzucanie kataru.
14 marca 2016 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
Ach te wszystkie schmerzen !! Do tej pory napadałam na jakiś gabinet masażu i w ten sposób dbałam o swoje schmerzen, które zawsze się gdzieś głęboko ukrywały. Tym razem poszukałam czegoś innego, tak aby moim bólom tzw.szczęka opadła. Zdecydowałam się na akupunkturę i nie żałuję !! Chyba już do końca życia będę się nadziewała na te igiełki
14 marca 2016 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ach te wszystkie schmerzen !! Do tej pory napadałam na jakiś gabinet masażu i w ten sposób dbałam o swoje schmerzen, które zawsze się gdzieś głęboko ukrywały. Tym razem poszukałam czegoś innego, tak aby moim bólom tzw.szczęka opadła. Zdecydowałam się na akupunkturę i nie żałuję !! Chyba już do końca życia będę się nadziewała na te igiełki :cheerleaderka2:

Akupunktura nie wiem, czy dobrze napisałam? Działa polecam miałam robioną  i już nie mam kataru w ogóle
26 kwietnia 2016 11:45
Jaką salbę kupić w aptece na zapalenie dziąsła.??
26 kwietnia 2016 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Jaką salbę kupić w aptece na zapalenie dziąsła.??

Najbardziej skuteczna Solcoseryl Adhesiv Paste, tylko droga( mała tubeczka to koszt chyba 14 euro).
Również skuteczny jest Sachol,ale nie mam pojęcia czy tu można go też kupic.
26 kwietnia 2016 11:52 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Jaką salbę kupić w aptece na zapalenie dziąsła.??

Komu się Teresko to dziąsło zapaliło i jak to wygląda?   Są żele do jamy ustnej dostępne w Niemczech, obydwa wypróbowane, kiedyś mojej pdp czasem dokuczało podrażnienie dziąsła pod protezą. Obydwa z lidokainą , jeden z nich zawiera dodatkowo wyciąg z rumianku                                                                                                                http://www.kreussler-pharma.de/produkte/mundgesundheit/dynexan-mundgel/                                                                                                                                  http://www.medpex.de/zahnfleisch/kamistad-p3927039                      Obydwa dostaniesz w niemieckich aptekach.