Na wyjeździe #3

12 września 2013 22:04
Asik

No własnie :)) teraz myśle że wystarczyła jedna chwila i....no wlasnie...mimo wszystko...ale o tym w mailu ok? :))

Ok.
12 września 2013 22:07
hagia

Ogrzewanie, wodę, kuchenkę, wszystko na prąd. Dlatego tak drogo.
A Niemcy tylko narzekają, a wcale tak drogiego prądu nie mają. Tu w De. nie oszczędzamy prądu, palą się wszelkie możliwe lampy, często przez całe noce, dużo mięska, ryb piekę w el.piekarniku, poza dużą lodówką, zamrażarka, tv cały dzień,  woda i to wszystko kosztuje R. tyle ile mój polski prąd. Widuje rachunki czasem i porównuje. Tylko ogrzewanie jest olejowe u R., dwie dostawy oleju w roku po 1900E. Ale jak pisałam ogrzewanie działa 12/12 miesięcy.

Strasznie dużo -średnio ok 670zł.mc!Masz choc te II taryfę?Wtedy prąd jest tańszy od 13-15ej i od 22-6ej rano i od piatku ,od 22ej do pon do 6 rano.Dużo mniej sie jednak płaci.Sprawdz sobie w necie porownywarke dostawców pradu-np.my mamy  prąd z ENERGA a we Wrocławiu z TAURON-droższy niz w nad morzem.A dostawce energii przeciez mozna zmienić.Sam w sobie prąd nie jest drogi -85% całegorachunku to opłata abonamentowa i tzw przesyły,to najdroższe!A jak sie porówna to w każdym regionie za przesył sa inne stawki i ożna wybrac ten zakald ,który najmniej sobie za to liczy.Wrto sie nad tym zastanowic -prąd to koszta które coraz szybciej beda wzrastały!!!8tys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!brrrrr moje 4 raty za dom!!!!!!!!!
12 września 2013 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
ania0806

idę spać , bo jestem wsciekła .Do jutra dziewczyny papapapap

Aniu,
na wsiekliznę to tylko my.
 
Najskuteczniejsza  szczepionka.
12 września 2013 22:13
kasia63

Strasznie dużo -średnio ok 670zł.mc!Masz choc te II taryfę?Wtedy prąd jest tańszy od 13-15ej i od 22-6ej rano i od piatku ,od 22ej do pon do 6 rano.Dużo mniej sie jednak płaci.Sprawdz sobie w necie porownywarke dostawców pradu-np.my mamy  prąd z ENERGA a we Wrocławiu z TAURON-droższy niz w nad morzem.A dostawce energii przeciez mozna zmienić.Sam w sobie prąd nie jest drogi -85% całegorachunku to opłata abonamentowa i tzw przesyły,to najdroższe!A jak sie porówna to w każdym regionie za przesył sa inne stawki i ożna wybrac ten zakald ,który najmniej sobie za to liczy.Wrto sie nad tym zastanowic -prąd to koszta które coraz szybciej beda wzrastały!!!8tys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!brrrrr moje 4 raty za dom!!!!!!!!!

Ja jestem nie  calkiem nad morzem,mam prad z ENERGA-OBROT z tego co wiem, jest to najdrozszy prad w Polsce:(
Kiedys,7 lat temu,mialam dokladnie wszystko na prad-ogrzewanie,wode itd,tylko gaz mialm z butli i w m-cach zimnych placilam nawet 1200 zl.Kasiu.Niestety:(Terazt jest o niebo lepiej Ufffffff.:)
12 września 2013 22:15 / 4 osobom podoba się ten post
Nie ma za co. Jak tak dalej pójdzie to nie będe musiał się martwić o emeryturę, bo będę żył z tantiem za "Na wyjeździe". Jak podniosą wiek emerytalny do setki, a mnie uda się dożyć, to "Na wyjeździe" będzie miało więcej odcinków niż "Moda na sukces". Będę bogaty i kupię sobie jacht. Zorganizuję na nim 3245 zlot opiekunek. Wstęp tylko w bikini.
12 września 2013 22:18 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun_Janusz

Nie ma za co. Jak tak dalej pójdzie to nie będe musiał się martwić o emeryturę, bo będę żył z tantiem za "Na wyjeździe". Jak podniosą wiek emerytalny do setki, a mnie uda się dożyć, to "Na wyjeździe" będzie miało więcej odcinków niż "Moda na sukces". Będę bogaty i kupię sobie jacht. Zorganizuję na nim 3245 zlot opiekunek. Wstęp tylko w bikini.

Janusz jak dozyje ,to sie pisze na zlot na Jachcie,ale blagam,wtedy nie wymagaj odemnie BIKINI:(Ja Paero ,ktore w prezencie od Andrejki dostalam,zaloze ,moze byc?:):):)
12 września 2013 22:20
Oczywiście że może. Własnie wszedłem w swój profil i widzę, że wśród przyjaciół mam kogoś o nicku "loij". Za cholerę nie pamiętam kto to jest.
12 września 2013 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Nie ma za co. Jak tak dalej pójdzie to nie będe musiał się martwić o emeryturę, bo będę żył z tantiem za "Na wyjeździe". Jak podniosą wiek emerytalny do setki, a mnie uda się dożyć, to "Na wyjeździe" będzie miało więcej odcinków niż "Moda na sukces". Będę bogaty i kupię sobie jacht. Zorganizuję na nim 3245 zlot opiekunek. Wstęp tylko w bikini.

Jakie bikini??
 
Bilety darmowe tylko dla tych w stroju Adama.
12 września 2013 22:21
kasia63

Strasznie dużo -średnio ok 670zł.mc!Masz choc te II taryfę?Wtedy prąd jest tańszy od 13-15ej i od 22-6ej rano i od piatku ,od 22ej do pon do 6 rano.Dużo mniej sie jednak płaci.Sprawdz sobie w necie porownywarke dostawców pradu-np.my mamy  prąd z ENERGA a we Wrocławiu z TAURON-droższy niz w nad morzem.A dostawce energii przeciez mozna zmienić.Sam w sobie prąd nie jest drogi -85% całegorachunku to opłata abonamentowa i tzw przesyły,to najdroższe!A jak sie porówna to w każdym regionie za przesył sa inne stawki i ożna wybrac ten zakald ,który najmniej sobie za to liczy.Wrto sie nad tym zastanowic -prąd to koszta które coraz szybciej beda wzrastały!!!8tys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!brrrrr moje 4 raty za dom!!!!!!!!!

Miałam, teraz nie, bo w ulgowych godzinach nikogo nie ma w domu. Córa przykładnie wstaje o 6. Równie przykładnie chodzi spać o tej 22. Ma wypełniony dzień. Rachunek po zmianie taryfy nie wzrósł znacząco, może 400zl. Może conajwyżej zmiana dostawcy by trochę pozwoliła zaoszczędzić.
12 września 2013 22:23
scarlet

Jakie bikini??
 
Bilety darmowe tylko dla tych w stroju Adama.

Skarlet balagam,nie gadaj takich rzeczy....Ja w bikini nie wyskocze,a Ty o stroju Adama,juz teraz mam z tym problem:(
12 września 2013 22:23 / 6 osobom podoba się ten post
Co Ty się martwisz -jachcisko bedzie wypasione:z windą i liftem dla tych najmniej mobilnych:):):):)Nad tym bikini Janusz to sie zastanów -no bo jak to bedzie wyglądalo jak z niego będzie pampers wystawał????????
12 września 2013 22:26
Właśnie doszedłem do tego, że ta osoba nie ma ani jednego napisanego posta na forum. Ciekawe jakim cudem ją dodałem, bo jak kogoś nie kojarzę, to nie dodaję. 
12 września 2013 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Co Ty się martwisz -jachcisko bedzie wypasione:z windą i liftem dla tych najmniej mobilnych:):):):)Nad tym bikini Janusz to sie zastanów -no bo jak to bedzie wyglądalo jak z niego będzie pampers wystawał????????

A co za różnica jak to będzie wyglądało, jeśli sami swoi będą?
12 września 2013 22:29 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Co Ty się martwisz -jachcisko bedzie wypasione:z windą i liftem dla tych najmniej mobilnych:):):):)Nad tym bikini Janusz to sie zastanów -no bo jak to bedzie wyglądalo jak z niego będzie pampers wystawał????????

Po paru żubruweczkach z sokiem jabłkowym to już będzie wsio rawno.
Na pampersy nikt uwagi nie zwróci.
12 września 2013 22:30
opiekun_Janusz

Właśnie doszedłem do tego, że ta osoba nie ma ani jednego napisanego posta na forum. Ciekawe jakim cudem ją dodałem, bo jak kogoś nie kojarzę, to nie dodaję. 

Może juz czas na lewoodope.