Pytanie do Panów - czy wygląd ma znaczenie?

17 września 2016 12:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dziwnie Nadal nie przywyklam do krotkich wlosow. Ale podoba mi sie,ze celebrytke ze mnie zrobilas Moge se pobvlyszczec ,ze hej ;))))))
17 września 2016 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tylko bywam szalana...
17 września 2016 13:12 / 6 osobom podoba się ten post
Dodam jeszcze,że facet bez poczucia humoru odpada! Nie żeby rechotał na każdym kroku ale finezyjnym dowcipem błyszczał.Czy to dużo?
17 września 2016 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

dla mnie wyglad nie ma priorytowego znaczenia, dla mnie wazne jezeli jest odważna, pracowita, kreatywna, nie ma problemu z podjęciem decyzji, ma poczucie humoru, podzielność uwagi, jest sympatyczna, potrafi z każdym znaleźć wspólny język, chętnie pomaga innym, szybko i chętnie uczy się nowych rzeczy, lubi próbować tego czego nie zna, nie uprzedza się, nie generalizuję, jest czuła, delikatna, najbliższym oddana całym sercem...:-):brawo1:

 Opiekunka. Jak nic 
17 września 2016 13:15 / 4 osobom podoba się ten post
pytajka

Dodam jeszcze,że facet bez poczucia humoru odpada! Nie żeby rechotał na każdym kroku ale finezyjnym dowcipem błyszczał.Czy to dużo?

To jest niezbedne Albo ma coś wspólnego z ludzką inteligencja albo  :spadaj::spadaj::spadaj:
17 września 2016 13:19 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

A i najważniejsze,żeby mu nogi nie śmierdziały:lol3:

I żeby skarpetek nie wąchał, czy jeszcze raz może je założyć....
17 września 2016 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

I żeby skarpetek nie wąchał, czy jeszcze raz może je założyć.... :lol1::lol2::lol3:

Umarlam 
17 września 2016 13:42 / 6 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Umarlam :lol1:

Badanie tego tematu, dlaczego facet wpieprza skarpetki pod fotel, a na nastepny dzień "sprawdza" czy może je ponownie założyć zajęło mi troche czasu, ale moje wnioski nie są gotowe jeszcze do publikacji 
17 września 2016 14:03 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Badanie tego tematu, dlaczego facet wpieprza skarpetki pod fotel, a na nastepny dzień "sprawdza" czy może je ponownie założyć zajęło mi troche czasu, ale moje wnioski nie są gotowe jeszcze do publikacji  :lol3::lol3::lol3:

Wielka szkoda,chetnie bym sie zapoznala z niniejsza publikacja
17 września 2016 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Wielka szkoda,chetnie bym sie zapoznala z niniejsza publikacja:-)

Wnioski są..., ale sadzę, że jednak nie chciałabys wiedzieć
17 września 2016 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Wnioski są..., ale sadzę, że jednak nie chciałabys wiedzieć :lol1:

Zaspiewam ci w odpowiedzi - Chcialabym,chcialaaaa

17 września 2016 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
Pewnie mnie oklamie,bo to facet przeciez. 
17 września 2016 14:14 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Pewnie mnie oklamie,bo to facet przeciez. 

Bankowo ... ))))
17 września 2016 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
Jaranko jarankiem,ale w tych wigwamach oni maja zony kontraktowe,zwane squaw. Te byloby przykro im stracic, bo kto wtedy by zasuwal za nich w czasie,gdy oddaja sie meskim zabawom w Indian? A zabawa przednia przecie...w wojowanie i polowanie,w dodatku w pioropuszu na glacy.
17 września 2016 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zapuszczam sie do grot ani innych jam czy norek. Szczegolnie gdy istnieje podejrzenie ,ze mozna tam spotkac jakas gliste tudziez innego robaka. Bleeee,fuj,fuj,fuj! Nie lubie ;>