Stuttgart

20 października 2013 19:28
Witam;) czy znajdę kogoś kto pracuje w tym mieście?????
21 października 2013 08:39
Witaj Moni19_88 ja własnie szukam koleżanki dla znajomej ona jest w Denkendorf. Macie kawałek do siebie ale jak byś chciała to podam Ci namiary.
21 października 2013 08:45
Kasia00744

Witaj Moni19_88 ja własnie szukam koleżanki dla znajomej ona jest w Denkendorf. Macie kawałek do siebie ale jak byś chciała to podam Ci namiary.

Ale czy ona przyjeżdża tutaj, bo są takie dziewczyny które raz w tyg. mają kilka godz wolnego i przzyjeżdzają tutaj:)
21 października 2013 09:50
moja mama pracuje w Esslingen am Neckar
21 października 2013 10:24
kacha25

moja mama pracuje w Esslingen am Neckar

To kawałeczek do mnie ma, szukam kogoś z kim można wyjść do parku na przerwie pogadać, ewentualnie rowerem pojeździć:)). Bo samej to już mi się tutaj nudzi.
21 października 2013 12:04
moni19_88

Ale czy ona przyjeżdża tutaj, bo są takie dziewczyny które raz w tyg. mają kilka godz wolnego i przzyjeżdzają tutaj:)

Wiesz co raczej nie, ale jak coś to dam znać.
21 października 2013 12:06
kacha25

moja mama pracuje w Esslingen am Neckar

Kasia twoja mama jest w sumie blisko mojej koleżanki. Ona jest w Denkendorf. Jak mama chce to podam Ci numer do niej.
21 października 2013 13:05
Kasia00744

Kasia twoja mama jest w sumie blisko mojej koleżanki. Ona jest w Denkendorf. Jak mama chce to podam Ci numer do niej.

to podaj na maila napisz
 
21 października 2013 22:43
Jestem w tak dużym mieście i nie mogę znaleźć nikogo:(((((
22 października 2013 13:07
moni19_88

Jestem w tak dużym mieście i nie mogę znaleźć nikogo:(((((

Ja miałam jeszcze do wczoraj byc jakiś 30min,od ciebie ,ala teraz będę dużo dalej...:)", Wyroki losu są niezbadane"...:):)
22 października 2013 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

moja mama pracuje w Esslingen am Neckar

Kasiu, a dlaczego mama sie do mnie nie odezwała?
Czekam cały czas na telefon od niej, a wiem , ze niedługo jedzie na urlop do Pl.
Pozdrowienia
22 października 2013 14:12
Dyśka

Ja miałam jeszcze do wczoraj byc jakiś 30min,od ciebie ,ala teraz będę dużo dalej...:)", Wyroki losu są niezbadane"...:):)

To wy nie macie jednej/ego  PDP tylko jedziecie gdzie wam karzą?? Ja mam jedną osobę i z mama się zmieniamy do niej.
22 października 2013 14:29 / 1 osobie podoba się ten post
moni19_88

To wy nie macie jednej/ego  PDP tylko jedziecie gdzie wam karzą?? Ja mam jedną osobę i z mama się zmieniamy do niej.

moni .. ,Nam nikt nie każe ,My wybieramy ,czy pasuje Nam to miejsce czy nie.Firmy przedstawiaja oferte a My .......wybieramy.Czasmi wpadamy jak śliwki w kompot ale ...............to juz inna bajka.
22 października 2013 14:52
zosia_samosia

moni .. ,Nam nikt nie każe ,My wybieramy ,czy pasuje Nam to miejsce czy nie.Firmy przedstawiaja oferte a My .......wybieramy.Czasmi wpadamy jak śliwki w kompot ale ...............to juz inna bajka.

Aha:) to dobrze macie ale z drugiej strony nigdy nie wiesz co cię czeka. Ja nie narzekam jedna i ta sama PDP i już wiem co mogę a czego nie:)))
22 października 2013 18:59
moni19_88

To wy nie macie jednej/ego  PDP tylko jedziecie gdzie wam karzą?? Ja mam jedną osobę i z mama się zmieniamy do niej.

Ja jeżdżę na zlecenia ,czasami wracam ponownie .Nikt mi nie karze,mam przedstawianą ofertę ,albo ją biorę jak mi  odpowiada ,albo nie.