Stuttgart

20 października 2013 19:28
Witam;) czy znajdę kogoś kto pracuje w tym mieście?????
21 października 2013 08:39
Witaj Moni19_88 ja własnie szukam koleżanki dla znajomej ona jest w Denkendorf. Macie kawałek do siebie ale jak byś chciała to podam Ci namiary.
21 października 2013 08:45
Kasia00744

Witaj Moni19_88 ja własnie szukam koleżanki dla znajomej ona jest w Denkendorf. Macie kawałek do siebie ale jak byś chciała to podam Ci namiary.

Ale czy ona przyjeżdża tutaj, bo są takie dziewczyny które raz w tyg. mają kilka godz wolnego i przzyjeżdzają tutaj:)
21 października 2013 09:50
moja mama pracuje w Esslingen am Neckar
21 października 2013 10:24
kacha25

To kawałeczek do mnie ma, szukam kogoś z kim można wyjść do parku na przerwie pogadać, ewentualnie rowerem pojeździć:)). Bo samej to już mi się tutaj nudzi.
21 października 2013 12:04
moni19_88

Ale czy ona przyjeżdża tutaj, bo są takie dziewczyny które raz w tyg. mają kilka godz wolnego i przzyjeżdzają tutaj:)

Wiesz co raczej nie, ale jak coś to dam znać.
21 października 2013 12:06
kacha25

Kasia twoja mama jest w sumie blisko mojej koleżanki. Ona jest w Denkendorf. Jak mama chce to podam Ci numer do niej.
21 października 2013 13:05
Kasia00744

Kasia twoja mama jest w sumie blisko mojej koleżanki. Ona jest w Denkendorf. Jak mama chce to podam Ci numer do niej.

to podaj na maila napisz

21 października 2013 22:43
Jestem w tak dużym mieście i nie mogę znaleźć nikogo:(((((
22 października 2013 13:07
moni19_88

Jestem w tak dużym mieście i nie mogę znaleźć nikogo:(((((

Ja miałam jeszcze do wczoraj byc jakiś 30min,od ciebie ,ala teraz będę dużo dalej...:)", Wyroki losu są niezbadane"...:):)
22 października 2013 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

Kasiu, a dlaczego mama sie do mnie nie odezwała?
Czekam cały czas na telefon od niej, a wiem , ze niedługo jedzie na urlop do Pl.
Pozdrowienia
22 października 2013 14:12
Dyśka

Ja miałam jeszcze do wczoraj byc jakiś 30min,od ciebie ,ala teraz będę dużo dalej...:)", Wyroki losu są niezbadane"...:):)

To wy nie macie jednej/ego  PDP tylko jedziecie gdzie wam karzą?? Ja mam jedną osobę i z mama się zmieniamy do niej.
22 października 2013 14:29 / 1 osobie podoba się ten post
moni19_88

To wy nie macie jednej/ego  PDP tylko jedziecie gdzie wam karzą?? Ja mam jedną osobę i z mama się zmieniamy do niej.

moni .. ,Nam nikt nie każe ,My wybieramy ,czy pasuje Nam to miejsce czy nie.Firmy przedstawiaja oferte a My .......wybieramy.Czasmi wpadamy jak śliwki w kompot ale ...............to juz inna bajka.
22 października 2013 14:52
zosia_samosia

moni .. ,Nam nikt nie każe ,My wybieramy ,czy pasuje Nam to miejsce czy nie.Firmy przedstawiaja oferte a My .......wybieramy.Czasmi wpadamy jak śliwki w kompot ale ...............to juz inna bajka.

Aha:) to dobrze macie ale z drugiej strony nigdy nie wiesz co cię czeka. Ja nie narzekam jedna i ta sama PDP i już wiem co mogę a czego nie:)))
22 października 2013 18:59
moni19_88

Ja jeżdżę na zlecenia ,czasami wracam ponownie .Nikt mi nie karze,mam przedstawianą ofertę ,albo ją biorę jak mi  odpowiada ,albo nie.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.