Stuttgart

22 października 2013 19:05
Mam tak przedstawiony profil ,że przeważnie wiem czego moge się spodziewac,no ale różnie bywa.
22 października 2013 19:06
moni19_88

To kawałeczek do mnie ma, szukam kogoś z kim można wyjść do parku na przerwie pogadać, ewentualnie rowerem pojeździć:)). Bo samej to już mi się tutaj nudzi.

tyle,ze moja mama niema roweru i chodzi tylko na piszo.jesli masz rower i nietrudna jest dla ciebie trasa to podam ci ulice na jakiej pracuej i podjedziesz.
22 października 2013 19:17
kacha25

tyle,ze moja mama niema roweru i chodzi tylko na piszo.jesli masz rower i nietrudna jest dla ciebie trasa to podam ci ulice na jakiej pracuej i podjedziesz.

Dziękuję ci bardzo ale nie będę się tak daleko rowerem wybierać:)))) szukam kogoś kto na miejscu w Stuttgarcie pracuje.
22 października 2013 19:23
wisienka

Kasiu, a dlaczego mama sie do mnie nie odezwała?
Czekam cały czas na telefon od niej, a wiem , ze niedługo jedzie na urlop do Pl.
Pozdrowienia

powiedzialam jej zeby zadzoniła  i przekazalam twój nr,ale zawsze cos jej wypadnie i jakos zapomina zadzonic.a skąd wiesz,ze jedzie na urlop?:)
22 października 2013 21:42
kacha25

powiedzialam jej zeby zadzoniła  i przekazalam twój nr,ale zawsze cos jej wypadnie i jakos zapomina zadzonic.a skąd wiesz,ze jedzie na urlop?:)

O tym , ze jedzie na urlop ty mi kiedys wspominałąś , nie wiem czy w meilu , czy przez telefon.
Dziadkom wspomniałam , ze bedzie kolezanka dzwoniła i co jakis czas się pytają kiedy chcę się spotkać z koleżanką.
Miłego wieczoru
 
08 kwietnia 2014 21:33
Hej.Szukam kogoś z okolic Stuttgartu.Jestem w Nurtingen i smutno mi jakoś tu samej.Proszę niech się ktoś odezwie.

11 grudnia 2014 22:56
Cześć
Jakaś dziwna data jest przy twoim poście.
Jak się miewasz ? Jesteś tam jeszcze smutnia ?
12 grudnia 2014 15:00
ja jestem niedaleko stuttgartu,kirchheim unter teck,jest ktoś w okolicy??
22 marca 2015 15:22
a ja w Plüderhausen jakieś 40 km od Stuttgartu siedzę
22 marca 2015 17:57
Temat dotyczy jakiej grupy opiekunek tzn. mam na myśli zasięg( możliwość spotkania),bo Opiekunki -Stuttgart lub okolice to naprawdę " szeroki " temat. xD