Kosmetyczni ulubieńcy

22 października 2013 12:31
No dobre perfumy też kosztują - moje ulubione za 100ml 120 euro - w Polsce jeszcze drożej.
22 października 2013 12:31
wichurra

Co to za szczoteczka do twarzy? Nie widziałam czegoś takiego na półkach z LRP. 

zapytaj w DM, wyglada jak szczoteczka dla lalek(tak mi sie kojarzy), jednak jeest bardzo delikatna, oczyszcza pory i zluszcza delikatnie. polecam z zelem z la roche posay 
22 października 2013 12:33
opiekunDE

Masz u mnie plusa za effaclar i jego satynowa jedwabistosc i  zaje**bistosc :) no i zero blysku

Ty masz u mnie plusa w ogóle za sympatyzowanie z LRP:)
Chociaż ja Effaclar to używam tylko jako żelu myjącego - ale krem może kiedyś też przetestuję - duzo dobrego o nim czytałam, a ja własnie też do tych błyszczących się zaliczam. Tylko jak stosuję na noc Avene Triacnela, to on też działa na błyszczenie skóry, no ale może nie tak dobrze jak Effaclat Mat. 
22 października 2013 12:34
opiekunDE

zapytaj w DM, wyglada jak szczoteczka dla lalek(tak mi sie kojarzy), jednak jeest bardzo delikatna, oczyszcza pory i zluszcza delikatnie. polecam z zelem z la roche posay 

No jak w DM? Przecież LRP to tylko w aptekach. 
22 października 2013 12:36
bo szczoteczka nie jest z LRP, sa z roznych firm; sorka zle doczytalem :)
22 października 2013 12:39
Aaa - ja jakoś zrozumiałam, że to szczoteczka LRP:)
No widziałam takie szczoteczki w Internecie - laski z youtube je właśnie polecają - Clarisonic się nazywają, są elektroniczne i chyba są super, ale są drogie - coś ponad 100 dolarów.
22 października 2013 12:54
opiekunDE

Bo to jeden z prezentow ktory na was dziala... dla niektorych bizuteria renomowanych marek(ona tez dziala! :) ) jest za droga :P hahahahahah jest jeszcze 3 opcja, ktora zawsze moze zadzialac...''Kochanie zabieram Cie na zakupy - ja za wszystko place :)''
 
Dla rozladowania emocji to napisalem heheheheh

no to mi się podoba, z tym tylko że ja wolę samą kasę od mojego ukochanego, nie cierpię z nim chodzić na zakupy :)))
22 października 2013 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
aniananowo

no to mi się podoba, z tym tylko że ja wolę samą kasę od mojego ukochanego, nie cierpię z nim chodzić na zakupy :)))

Ja też nie lubię, więc jak razem jedziemy do jakiejś galerii, to się rozdzielamy i każdy chodzi osobno. Całe szczęście on uwielbia Empik i ja zdążę wszystkie sklepy obejść, a on nadal tam tkwi:)
22 października 2013 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Ty masz u mnie plusa w ogóle za sympatyzowanie z LRP:)
Chociaż ja Effaclar to używam tylko jako żelu myjącego - ale krem może kiedyś też przetestuję - duzo dobrego o nim czytałam, a ja własnie też do tych błyszczących się zaliczam. Tylko jak stosuję na noc Avene Triacnela, to on też działa na błyszczenie skóry, no ale może nie tak dobrze jak Effaclat Mat. 

Ja ostatnio kupilem LRP Anthelios AC  z filtrem 30 i natychmiastowym matem.... nakladam sobie pieknie, patrze w lustro Kur****waaaaaaaaaaa, wygladalem jak jakas gejsza hahahahahahahahah
Nie polecam go zostawia cos w rodzaju powloki pudrowej, 
22 października 2013 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
Ja to w ogole jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy:)
22 października 2013 13:29
wichurra

Ja też nie lubię, więc jak razem jedziemy do jakiejś galerii, to się rozdzielamy i każdy chodzi osobno. Całe szczęście on uwielbia Empik i ja zdążę wszystkie sklepy obejść, a on nadal tam tkwi:)

Moj Aniolek ma lepiej, ja place czasem doradzam, i grzecznie jak piesek biegam tuz przy nodze, agdy mowa o kupowaniu dla mnie to wyglada to tak, wczesniej upatrze cos w necie(nie przesiaduje godzinami uprzedzam) wchodze kupuje i wychodze.:) prawda ze ekonomiczny jestem?....Wogole stwierdzilem ze ma za dobrze, za duzo dostaje....Ja piore, gotuje w zasadzie tylko ja, sprzatam( owszem jak poprosze to mi pomoze), itd. 
Fajnie ma ze mna nie? :) (boze zaraz powiecie - narcyz! hahahahah)
Ale jeden jej usmiech potrafi zaplacic za to wszystko ..... 
22 października 2013 13:29
hogata76

Ja to w ogole jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy:)

A co do ogorka masz plusa ,bo kurcze dziwnie mi sie to zawsze kojarzylo-nigdy tego nie robilam:)
22 października 2013 13:30
opiekunDE

Ja ostatnio kupilem LRP Anthelios AC  z filtrem 30 i natychmiastowym matem.... nakladam sobie pieknie, patrze w lustro Kur****waaaaaaaaaaa, wygladalem jak jakas gejsza hahahahahahahahah
Nie polecam go zostawia cos w rodzaju powloki pudrowej, 

Hahaha - nie mogę:):)
Ja używam filtru Anthelios XL 50 Dry touch gel-cream - też jest właśnie z tym natychmiastowym matem i mnie nie bieli :)
22 października 2013 13:32
wichurra

Hahaha - nie mogę:):)
Ja używam filtru Anthelios XL 50 Dry touch gel-cream - też jest właśnie z tym natychmiastowym matem i mnie nie bieli :)

Ja go uzywalem i z matwienia nie bylem zadowolony :(, chyba ze po ostatniej aktualizacji kosmetykow w LRP zmienili sklad jak tak to ''zadzieram kiece i lece do apteki'' buahahahahah
22 października 2013 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunDE

Moj Aniolek ma lepiej, ja place czasem doradzam, i grzecznie jak piesek biegam tuz przy nodze, agdy mowa o kupowaniu dla mnie to wyglada to tak, wczesniej upatrze cos w necie(nie przesiaduje godzinami uprzedzam) wchodze kupuje i wychodze.:) prawda ze ekonomiczny jestem?....Wogole stwierdzilem ze ma za dobrze, za duzo dostaje....Ja piore, gotuje w zasadzie tylko ja, sprzatam( owszem jak poprosze to mi pomoze), itd. 
Fajnie ma ze mna nie? :) (boze zaraz powiecie - narcyz! hahahahah)
Ale jeden jej usmiech potrafi zaplacic za to wszystko ..... 

No fajnie ma:)
Chociaż akurat nie chciałabym, żeby facet za mnie płacił - no czasami tak, ale ogólnie to chcę zachować poczucie niezależności:)
Gdybym poprosiła, to też by mi doradzał i nawet nie marudził, ale widzę jak przy tym cierpi i w ogóle się mało zna - niemal wszystko jest dla niego ładne. 
 
Opiekun - to co robi Twoja dziewczyna, skoro Ty całą "czarną robotę" odwalasz?:)
Mieszkacie już razem?