Kosmetyczni ulubieńcy

22 października 2013 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
Wichurra nie wiem jaka masz skore:)Od 200 wzwyz to zalezy czy to mezo witaminowa czy z kwasem hialuronowym.najlepiej zobacz sobie w swoim miescie gabinet kosmetyczno dermatologiczny,wejdz na oferte jaka maja lacznie z cenami.Ja w Krakowie pracowalam to czasem 400 np na cala twarz kobietki placily,ale pod oczami mniej zaplacisz.Nawet jak wykonasz zabieg raz na pol roku to skora skorzysta:)bo to jest profilaktyka tez:)
22 października 2013 14:28 / 1 osobie podoba się ten post
Ha - a ja pojadę do Maroko i sobie (mam nadzieję) kupię u źródła - o ile to za drogie nie będzie.
22 października 2013 14:58 / 2 osobom podoba się ten post
kattti82

Ja napisalam o tych zabiegach bo mam o nich pojecie z racjii pracy w gabinecie kosmetyczno dermatologicznym.PO drugie skladniki w ampulkach wykorzystanych do mezo maja szybsze zastosowanie co sie wiaze z szybszym efektem bo w pewnym wieku krem juz nie zadziala na zmarszczke, na przebarwienia barwnikowe ,hormonalne czy inne defekty skorne , a jesli myslisz inaczej to jestes w bledzie.Np w Stanach sa peeligi fenolowe robia je dermatolodzy, u nas sie jeszcze tego nie robi ,gdzie po takim samym peelingu 50 wyglada na 40 w sensie odmodzenia skory.Medycyna, dermatologia, się rozwinela tak jak rozwinela sie informatyka,swiadomosc ludzi itp itd co nie ma nic wspolnego z komplekasami!

Wydaje mi sie ze gdybys nie miala kompleksow nie napisala bys tego w ten sposob ''To jest akurat temat gdzie Twoja filozofia jest zbedna:)Blagam!:)''. Takie zachowanie podobne jest do nadinteligentnych tipsiar tzw puste dzwony, do ktorych mozesz mowic a one dalej ciagna swoje(nie mowie ze nia jestes, lub ze zachowujesz sie w taki sam sposob zwracam uwage na slowo podobne!) lub kolesie po uniwersytetach zasklepowych, kiedy ktos ma inne zdanie niz oni, wynikajace z wysoce rozwinietych kompleksow. 
 
Co do medycyny i techniki, swiadomosci i ich rozwoju masz racje, co nie oznacza ze medycyne nowoczesna musisz stosowac, tak jak nie musisz korzystac z nowinek technologicznych, nie musisz byc takze ich swiadoma by byc szczesliwa i czuc sie pieknie :)
 
Pojecie moze i masz( z racji wyksztalcenia), ale czy zastanowilas sie jak po takich zabiegach bedziesz wygladac po 70tce( z racji tego samego wyksztalcenia)? Plamy i zmarszczki sa zakodowane w naturze. Predzej czy pozniej bedziemy wygladac jak wysurzone sliwki z biedronkowymi plamami roznych kolorow i ksztaltow.
 
 
Wyobraz sobie piekna podroz do krajow egzotycznych, spacerujsze sobie dzungla, wpadasz w ruchome piaski i co ?
Krzyknac nie krzykniesz zeby szuflada nie wypadla, po takich zabiegach bedziesz zawsze usmiechnieta bo zdretwieja ci miesnie, nerwy(tzw mimika manekina) i jesli bedziesz miala szczescie to bedzie przechodzil inny turysta lecz minie cie widzac usmiechnieta babke w blocie...pomysli sobie ze dla URODY to robi i pojdzie dalej :)..zostaniesz wessana przez nature z ktora walczysz i w taki oto sposob twoje zabiegi cie wykoncza.... hahahahahaha wiem debilne to co napisalem ale nawet z wlasnego debilizmu lubie sie posmiac. 
22 października 2013 15:03
wichurra

Opiekunie - a uzywałeś Biodermy Sebium Mat? Bo to podobny krem jak Effaclar Mat i niektórzy twierdzą, że nawet lepszy.

Uzywalem serie min. dla facetow z biodermy ale tego produktu nie uzywalem chetnie wyprobuje :) dzieki za info:)
22 października 2013 15:19 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunDE

Wydaje mi sie ze gdybys nie miala kompleksow nie napisala bys tego w ten sposob ''To jest akurat temat gdzie Twoja filozofia jest zbedna:)Blagam!:)''. Takie zachowanie podobne jest do nadinteligentnych tipsiar tzw puste dzwony, do ktorych mozesz mowic a one dalej ciagna swoje(nie mowie ze nia jestes, lub ze zachowujesz sie w taki sam sposob zwracam uwage na slowo podobne!) lub kolesie po uniwersytetach zasklepowych, kiedy ktos ma inne zdanie niz oni, wynikajace z wysoce rozwinietych kompleksow. 
 
Co do medycyny i techniki, swiadomosci i ich rozwoju masz racje, co nie oznacza ze medycyne nowoczesna musisz stosowac, tak jak nie musisz korzystac z nowinek technologicznych, nie musisz byc takze ich swiadoma by byc szczesliwa i czuc sie pieknie :)
 
Pojecie moze i masz( z racji wyksztalcenia), ale czy zastanowilas sie jak po takich zabiegach bedziesz wygladac po 70tce( z racji tego samego wyksztalcenia)? Plamy i zmarszczki sa zakodowane w naturze. Predzej czy pozniej bedziemy wygladac jak wysurzone sliwki z biedronkowymi plamami roznych kolorow i ksztaltow.
 
 
Wyobraz sobie piekna podroz do krajow egzotycznych, spacerujsze sobie dzungla, wpadasz w ruchome piaski i co ?
Krzyknac nie krzykniesz zeby szuflada nie wypadla, po takich zabiegach bedziesz zawsze usmiechnieta bo zdretwieja ci miesnie, nerwy(tzw mimika manekina) i jesli bedziesz miala szczescie to bedzie przechodzil inny turysta lecz minie cie widzac usmiechnieta babke w blocie...pomysli sobie ze dla URODY to robi i pojdzie dalej :)..zostaniesz wessana przez nature z ktora walczysz i w taki oto sposob twoje zabiegi cie wykoncza.... hahahahahaha wiem debilne to co napisalem ale nawet z wlasnego debilizmu lubie sie posmiac. 

Dorabiasz filozofie do tematu(mezoterapia iglowa) o ktorym nie masz zielonego pojecia.Tyle w temacie .Po przeczytaniu Twojego zdania:"Pojecia moze i masz z racjii wyksztalcenia....ale ja nie mam i tak bede sie wypowiadal.
22 października 2013 15:23 / 1 osobie podoba się ten post
kattti82

Dorabiasz filozofie do tematu(mezoterapia iglowa) o ktorym nie masz zielonego pojecia.Tyle w temacie .Po przeczytaniu Twojego zdania:"Pojecia moze i masz z racjii wyksztalcenia....ale ja nie mam i tak bede sie wypowiadal.

Rece mi opadly, a gdybym byl kobieta cycki zapewne tez by to zrobily :P........
wybacz ale cofam slowo podobne w poprzednim poscie :)
Ps. ''ale ja nie mam i tak bede sie wypowiadal'', a zapytalas wogole?
 
Nie pytaj juz, proponuje na tym zakonczyc, pozdrawiam Cie :)
 
Ciagnijcie dalej temat mezo  :P
22 października 2013 15:34
margaretka82

Widzę że znasz zapachy Mydlarni :) 
Moglabym tam mieszkac ;)

Jak na razie tylko argan u nich zakupilam, z czasem moze na cos innego sie skusze:)
22 października 2013 16:16
kattti82

Jak na razie tylko argan u nich zakupilam, z czasem moze na cos innego sie skusze:)

Ile płacisz za ten olej arganowy, ja kupuję zawsze przez internet w NATURA24 i ostatnio za flaszkę 250 ml z przesyłką płaciłam ok 70zł
22 października 2013 18:45
Ja jestem na etapie odbudowywania warstwy lipidowej skóry,po przebytej alergii.Balsamy są absolutnie cudowne,choć bez zapachu.Podam nazwę kilku z nich,może ktoś się skusi:
Topialyse creme emoliente-balsam,olejek do mycia
Emolient linum-również balsam,ta sama seria do rąk
pat&rub sweet olejek do ciała
Polecam bardzo w kapsułkach olej z nasion ogórecznika lekarskiego i omaga 3.Od kiedy przyjmuję te oleje cerę mam jak po najdroższych kosmetykach.Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy tak ładnie wyglądała.Również włosy nie wypadają.
Polecam również olejki do mycia ciała zamiast zwykłych zeli.Są droższe ale cudownie nawilżają.
22 października 2013 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Ty ale powymyślałaś te kosmetyki:) w życiu takich nazw nie słyszałam, a myślałam, że na kosmetykach to się trochę znam:)
22 października 2013 18:54
aniananowo

Ile płacisz za ten olej arganowy, ja kupuję zawsze przez internet w NATURA24 i ostatnio za flaszkę 250 ml z przesyłką płaciłam ok 70zł

Zaplacilam 78zl za pojemnosc 100 ml w Mydlarnii:)
22 października 2013 19:02
kattti82

Zaplacilam 78zl za pojemnosc 100 ml w Mydlarnii:)

Proponuję CI w takim razie spróbowac ten http://www.natura24.pl/olej-arganowy-250ml.html.Jest rewelacyjny, naprawdę.Uzywam go od ponad dwóch lat, własnie od nich.
22 października 2013 19:10
Wyprobuje,cenowo sie bardziej kalkuluje i jak polecasz to nastepnym razem zamowie.
22 października 2013 21:50
wichurra

Ty ale powymyślałaś te kosmetyki:) w życiu takich nazw nie słyszałam, a myślałam, że na kosmetykach to się trochę znam:)

Napisalam na początku,że jestem na etapie odbudowywania warstwy lipidowej,ale moga równiez używać je osoby zdrowe :).Te balsamy i olejki są specjalistyczne :)
22 października 2013 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunDE

Kobieta jest najpiekniejsza kiedy jest naturalna... Nie badz prosze zla ale kiedy slysze ze 30latka robi sobie takie rzeczy tylko po to by dobrze wygladac to jest mi przykro. Dlaczego? Pytanie raczej powinno brzmiec dla kogo ona to robi? Jesli dla siebie tzn. ma kompleksy( moja opinia), jesli dla np: facetow to juz wam odpowiadam ze zaden facet nie lubi tony tynku na twarzy, nie lubi kiedy kobieta przesadza z perfumami, lubi za to kobiety zadbane( nie mylic z operacjami, liftingami i innymi tego typu), nie przesadzajace z chemia, i co najwazniejsze Facet wrecz KOCHA i UBOSTWIA kobiete naturalna, tak bylo jest i bedzie i zaden perfum, tynk czy operacja u nas tego nie zmieni. Nawet sobie sprawy nie zdajecie co czuje facet kiedy was caluje i czuje smak sminki, pudru a jego nozdrza wypala zbyt intensywny zapach perfum, przez ktory feromony nawet nie maja szans by zadzialac. Ja osobiscie lubie kiedy kobieta stosuje jakis naprawde delikatny makijaz, wode toaletowa o delikatnym zapachu i nie przesadza z tym wszystkim. Takze moje drogie w tym temacie posluchajcie co ma mezczyzna do powiedzenia. Jestem czysto ciekaw ile kobiet poruszylo taka sprawe ze swoim mezczyzna by dowieciec sie co on tak naprawde o tym sadzi. I blagam na kolanach nie obrzucajcie mnie blotem tylko za moje zdanie. Pozdrawiam :)

No z tym mężczyzną to nie przesadzaj... Jaki Ty tam dla nas mężczyzna jesteś... Co najwyżej możesz zostać maskotką forum naszego:) Natomiast z opinią jak najbardziej się zgadzam.