Kosmetyczni ulubieńcy

01 lipca 2017 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

A tak poważnie, jaki masz letnie pachnidło?

Ja jestem wierna od lat dwóm zapachom. Femme Hugo Bossa a drugi to Champs elyses Guirlana.
01 lipca 2017 20:28 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Takie samo jak ja ...przede wszystkim wodę i mydło .

No żesz, a co ty myślisz ,że ja wzorem co niektórych Miemek,perfumą chcę zapaszek ukryć! Wstydź się Baśka wstydź...,.a jaki mydło,a wodą to ma być ciepła czy zimna? 
01 lipca 2017 20:30 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Takie samo jak ja ...przede wszystkim wodę i mydło .

O to to....przede wszystkim.....
01 lipca 2017 20:30 / 3 osobom podoba się ten post
Słodkie czy nie? Bossa używał tylko Orange .
01 lipca 2017 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

No żesz, a co ty myślisz ,że ja wzorem co niektórych Miemek,perfumą chcę zapaszek ukryć! Wstydź się Baśka wstydź...,.a jaki mydło,a wodą to ma być ciepła czy zimna? :-)

Najlepiej  zimna ...prosto z kubła .

01 lipca 2017 20:35 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Słodkie czy nie? Bossa używał tylko Orange .

Boss nie jest słodki. Przeważa cytrynowa nuta, bardzo orzeźwiająca.....natomiast te drugie są kwiatowe, bardzo delikatne i bardzo lubię obydwa te zapachy.
01 lipca 2017 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Boss nie jest słodki. Przeważa cytrynowa nuta, bardzo orzeźwiająca.....natomiast te drugie są kwiatowe, bardzo delikatne i bardzo lubię obydwa te zapachy.

Obejrzę tego Bossa, dzięki.
01 lipca 2017 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
A Ty myślisz,że co robię,? Wącham te papiurki,przetrącam kawą i wychodzę że znanym mi od lat zapachem.
Jakby mnie kto naprowadził , to insza inszość 
01 lipca 2017 21:40 / 6 osobom podoba się ten post
Ostatnio polecono mi żel pod prysznic firmy Kneipp. Kupiłem - zajefajny.Naturalne składniki,bardzo wydajny,przyjemni dla skóry i ładny zapach.Mysle,ze kazdy znajdzie cos dla siebie w ofercie tej firmy.
01 lipca 2017 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Ostatnio polecono mi żel pod prysznic firmy Kneipp. Kupiłem - zajefajny.Naturalne składniki,bardzo wydajny,przyjemni dla skóry i ładny zapach.Mysle,ze kazdy znajdzie cos dla siebie w ofercie tej firmy.

Potwierdzam . Jeszcze czuję ten Twój zapach ....przecudny .

01 lipca 2017 21:48 / 3 osobom podoba się ten post
Jak napiszą lub pokażą,to pójdę wąchać , właśnie te....a nie wszystko po kolei i efekt ,taki jak pisałam, a jeśli myślisz o euforiach , to mam w każdym kolorze 
01 lipca 2017 21:58 / 2 osobom podoba się ten post
Calvin Klein Euphoria !
02 lipca 2017 18:49 / 6 osobom podoba się ten post
A to tak dla wszystkich.Czesto pachne tym :
  Nie polecam  To moj zapach 
02 lipca 2017 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

A to tak dla wszystkich.Czesto pachne tym :
  Nie polecam :-) To moj zapach 

Już od dawno to kupuje jest super
07 lipca 2017 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
justak

Sama czegoś takiego szukałam, ale nie wiem czy to zależy w sumie od kosmetyku czy od danej osoby, ze u jednej efekt jest lepszy, u drugiej gorszy. Niestety ale u mnie tak wesoło nie jest :( 
Praktycznie żadno serum jakiego używałam nie działało 

A jaich konrketnie używałaś? Bo sera są rózne tak jak piszesz i liczy się tutaj głównie skład ( co ciekawe to to,ze nie zawsze wysoka cena daje pewnosć,ze kosmetyk będzie dobry - przykładem są tutaj okropne w skłądzie kosmetyki clinique, które wcale takie tanie nie są....). Ja również probowałam wielu kosmetyków, ktoych działanie nie było satysfakcjonujące ale trzeba próbować. Mnie namówiły dziewczyny na wizażu. Poza tym przeczytałam na temat Vialise wiele pozytywnych wpisów na blogach. Pomyslałam sobie,że zrobię sobie prezent. I bylo moim zdaniem warto.