Kosmetyczni ulubieńcy

07 lipca 2017 09:30 / 1 osobie podoba się ten post
tala

A jaich konrketnie używałaś? Bo sera są rózne tak jak piszesz i liczy się tutaj głównie skład ( co ciekawe to to,ze nie zawsze wysoka cena daje pewnosć,ze kosmetyk będzie dobry - przykładem są tutaj okropne w skłądzie kosmetyki clinique, które wcale takie tanie nie są....). Ja również probowałam wielu kosmetyków, ktoych działanie nie było satysfakcjonujące ale trzeba próbować. Mnie namówiły dziewczyny na wizażu. Poza tym przeczytałam na temat Vialise wiele pozytywnych wpisów na blogach. Pomyslałam sobie,że zrobię sobie prezent. I bylo moim zdaniem warto. 

Cyt. " I było moim zdaniem warto "..... Wierzę , że było warto , ale chciałabym zobaczyć " przed i po " ...Może byś Tala pokazała się trochę a nie tak tylko " na gębę " ? 
07 lipca 2017 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
tala

A jaich konrketnie używałaś? Bo sera są rózne tak jak piszesz i liczy się tutaj głównie skład ( co ciekawe to to,ze nie zawsze wysoka cena daje pewnosć,ze kosmetyk będzie dobry - przykładem są tutaj okropne w skłądzie kosmetyki clinique, które wcale takie tanie nie są....). Ja również probowałam wielu kosmetyków, ktoych działanie nie było satysfakcjonujące ale trzeba próbować. Mnie namówiły dziewczyny na wizażu. Poza tym przeczytałam na temat Vialise wiele pozytywnych wpisów na blogach. Pomyslałam sobie,że zrobię sobie prezent. I bylo moim zdaniem warto. 

Sera to ja zazwyczaj używam na kanapkę, do zapiekanek itp.........mówisz,że na twarz.....a z pleśnią czy bez?
07 lipca 2017 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Sera to ja zazwyczaj używam na kanapkę, do zapiekanek itp.........mówisz,że na twarz.....a z pleśnią czy bez?

No ja tez nie slyszalam zeby ser na twarz klaśc?
07 lipca 2017 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

A to tak dla wszystkich.Czesto pachne tym :
  Nie polecam :-) To moj zapach 

To masz gustmi się tez ta seria podoba -te z serii Gold tez niczego sobie!
07 lipca 2017 10:38 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

:lol3:No ja tez nie slyszalam zeby ser na twarz klaśc?:lol1:

Gorgonzola może być zbawienna dla cery:):)Swoją droga to czy tylko ja mam wrażenie ,że obie panie tj.tala i justak to jedna osoba,która się produkuje sama ze sobą?:):):)
07 lipca 2017 10:47 / 3 osobom podoba się ten post
Używalam ale nie zachwycil mnie (jak by tak bylo dalej bym kupowała)Uzywam od lat tej żoltej z Meybelin jest dla mnie najlepsza.
07 lipca 2017 10:50 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Gorgonzola może być zbawienna dla cery:):)Swoją droga to czy tylko ja mam wrażenie ,że obie panie tj.tala i justak to jedna osoba,która się produkuje sama ze sobą?:):):):lol3:

No chyba masz racjeale cóz się nie wymyśli dla kasy?
07 lipca 2017 10:57 / 4 osobom podoba się ten post
Mój nowy nabytek,dostałam w prezencie piankę do włosów,kupioną w salonie fryzjerskim firmy Trinity i zachwyciłam się nią. Nie skleja włosów,nadaje im blasku i ułatwia układanie. Do tej pory unikałam pianek do włosów,a ta mi bardzo przypadła do gustu. 
07 lipca 2017 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Mój nowy nabytek,dostałam w prezencie piankę do włosów,kupioną w salonie fryzjerskim firmy Trinity i zachwyciłam się nią. Nie skleja włosów,nadaje im blasku i ułatwia układanie. Do tej pory unikałam pianek do włosów,a ta mi bardzo przypadła do gustu. 

Cena tez nie zrujnuje ci portfela 
https://archiwum.allegro.pl/oferta/pianka-podnoszaca-wlosy-od-nasady-trinity-200-ml-i6299440656.html
07 lipca 2017 15:15 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Cena tez nie zrujnuje ci portfela :-)
https://archiwum.allegro.pl/oferta/pianka-podnoszaca-wlosy-od-nasady-trinity-200-ml-i6299440656.html

Niechby zrujnowała jakby to miało być cudo nad cudami,ale tu chodzi o to,że ja do pianek miałam awersję. Ta pierwsza przypadła mi do gustu,jakbym jej nie dostała to nigdy bym jej nie kupiła.
12 lipca 2017 07:36
O tym może piszesz? http://pl.vialise.com/ . Orientujesz się czy jest możliwość zamówienia tego do Niemiec?
12 lipca 2017 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

A to tak dla wszystkich.Czesto pachne tym :
  Nie polecam :-) To moj zapach 

Mój mąż też używa, pięknie pachnie :)
18 lipca 2017 10:29
Tak. To to, Nawet na tej stronie zamawiałam. Jesli chodzi o drugie pytanie to trochę mnie zagięłaś. Nie wiem szczerze powiedziawszy. Powinnaś napisać do nich maila albo zadzwonić Odpowiedzą CI. Sama kupowałam jak byłam w Polsce.I sobie zabrałam to tutaj, samochodem, normalne.
07 marca 2018 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Muszę tusz do rzęs zakupić. Myślę nad zmianą.
Jaki dobry polecacie?
Taki, który wydłuża, pogrubia i podkręca RZĘSY (!).
07 marca 2018 22:35 / 1 osobie podoba się ten post
Basiu, moja córka, która ma rzęsy, używa tego (Max Factor 2000 calorie dramatic volume) i efekt jest spektakularny: