Kosmetyczni ulubieńcy

27 marca 2018 16:53 / 2 osobom podoba się ten post
Kiedyś przerabiałam Oriflame, i są za drogie. Wolę Avon, mają tam moje ulubione pachnące mgiełki wodne w sprayu.
21 maja 2018 16:33
A używał ktoś z was serum richevon na zmarszczki? Dziala to czy ściema? Bo kosztuje 200 zł więc raczej działać powinno..
21 maja 2018 17:52
flower

A używał ktoś z was serum richevon na zmarszczki? Dziala to czy ściema? Bo kosztuje 200 zł więc raczej działać powinno..

Gdzie Ty w tym wieku szukasz zmarszczek? 
21 maja 2018 20:07
Lubię nasze polskie kremy Ireny Eris. 
22 czerwca 2018 12:11
Nie no zapobiegawczo chciałam :) Bo podobno już po 20 roku życia trzeba zaczynać zapobiegać żeby potem nie płakać więc chciałąm o richevon popytać, bo parę razy natknęłam już się na opinie :)
16 lipca 2018 13:56
U mnie pierwsze zmarszczki pojawiły się już po 18 i to na czole, poźniej było gorzej. Richevon mi pomógł, więc jak ktoś ma problem ze zmarszczkami, nawet tymi mniej widocznymi to polecam
17 sierpnia 2018 13:43
Pewnie, że z takimi głebszymi nie dadzą rady kremy, ale żeby spłycić albo zlikwidować takie mniejsze to u mnie Richevon się nadał bardzo. Fajny ma zapach :D
04 października 2018 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
Wszelkie kosmetyki naszej polskiej firmy Ziaja . Uwielbiam serię kozie mleko do włosów i twarzy , tonik i kremy . Nie mają wygórowanej ceny i swój sklep w centrum handlowym w Elblągu więc jadąc na większe zakupy zawsze zajrzę uzupełnić braki ;)
15 października 2018 08:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Wszelkie kosmetyki naszej polskiej firmy Ziaja . Uwielbiam serię kozie mleko do włosów i twarzy , tonik i kremy . Nie mają wygórowanej ceny i swój sklep w centrum handlowym w Elblągu więc jadąc na większe zakupy zawsze zajrzę uzupełnić braki ;) :tanczy:

Prawda, te kosmetyki mają niezły składa. 
03 grudnia 2018 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
Polecam Dezodorant "bebe"Soft & Lovely, pachnie czysciutkim dzidziusiemzakochałam się w tym niewinnym zapachu
03 grudnia 2018 16:26
Ja mam obecnie balsam Ziaja kozie mleko
Mam suchą skórę a ten balsam jest bardziej w formie mleczka ale ma super zapach i fajnie nawilża
03 grudnia 2018 16:36
Co do Ziaji, bardzo lubię tę firmę. Jedyne co mi nie pasuje to szampony, Moje włosy ich nie lubią chociaż próbowałam różnych odsłon.
Z kosmetyczych ulubieńców, uwielbiam tusz max factor 2000 czy tak jakoś. Bardzo lubię a bez tuszu do rzęs nie wyjdę z domu :)
03 grudnia 2018 16:43 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

Co do Ziaji, bardzo lubię tę firmę. Jedyne co mi nie pasuje to szampony, Moje włosy ich nie lubią chociaż próbowałam różnych odsłon.
Z kosmetyczych ulubieńców, uwielbiam tusz max factor 2000 czy tak jakoś. Bardzo lubię a bez tuszu do rzęs nie wyjdę z domu :)

Mi dwa szampony bardzo poprawiły sytuację że skóra głowy . U mnie cała rodzina genetycznie chyba łojotok i łupież . Skóra wrażliwa na wszelkie zmiany wody , szamponów . Ja mam długie geste włosy jak mama i do tego  sa suche i szybko się przetłuszczają ale tylko przy grzywce i bokach . Bez dobrej odzywki wygladzającej ciezko .Wypróbowałam już multum różnych szamponów od nizoralu bo jakieś inne wynalazki . Dermatolog przepisał jakieś krople do wcierania że sterydem ale po jednym użyciu jakaś alergia wyszła bo mnie skóra paliła jak ogniem . Aż znalazłam Ziaja bio sulfo i Ziaja czarna rzepa z Wit B5 oba szampony pomogły mi na skórę głowy . Sporo  złego też robi chlorowana woda .
03 grudnia 2018 17:14 / 3 osobom podoba się ten post
Co do kosmetyków to wypróbowuję coraz to coś innego, ale teraz pokochałam Fenjala...Balsam do ciała i żel pod prysznic, kremowy, aksamitny- rewelka...
03 grudnia 2018 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
Moje ulubione kosmetyki to 50 plus .