Nasza Perfumeria

08 grudnia 2019 18:01 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Prześpij, przetraw i kup, bo będziesz potem zła, że nie zrobiłaś sobie prezentu. 

Nie mam tu dobrej drogerii a w dm tego nie ma. Znając siebie i tak kupię nawet po to żeby  żałować ale tym razem to na pewno żałować nie będę 
Do miasta pobliskiego muszę się wybrać 
08 grudnia 2019 18:01 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

 Un  Jardin sur le toit:-):slodki krolik:
Prosto z Paryża :-)

Jeden z ogródkow Hermesa. Niezłe są. Kupuj. 
08 grudnia 2019 18:58 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

 Un  Jardin sur le toit:-):slodki krolik:
Prosto z Paryża :-)

08 grudnia 2019 19:36 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

 Un  Jardin sur le toit:-):slodki krolik:
Prosto z Paryża :-)

Fajny zapach?ok luklam w necie myślę, że ciekawy i promo jest, niuchnę 
08 grudnia 2019 20:53 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fajny zapach?ok luklam w necie myślę, że ciekawy i promo jest, niuchnę :-)

Ogródki są bardziej wiosenno-letnie, ale jak kto lubi to się i zimą popsika i nic się nie stanie.
Dostałam w jednej z zuryskich perfumerii próbkę Cassili-zapach nowej francuskiej firmy perfumiarskiej Parfums de Marly.
Średni taki- choć zaczyna się dość ciekawie-porzeczką i różą. Jednak dla mnie za słodki, za mało wyrazisty i  trwałość też nie powala tak jak cena- za 100 ml prawie 300 CHF. To chyba za firmę.
Na zimę otulam się Alienem z morderczym , wytrawnym jaśminem. "Obcy" teraz najlepiej na mnie leży 
08 grudnia 2019 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fajny zapach?ok luklam w necie myślę, że ciekawy i promo jest, niuchnę :-)

Gdzie ta promocja. Daj mi namiary może trochę taniej jest niż ja widziałam 
08 grudnia 2019 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ogródki są bardziej wiosenno-letnie, ale jak kto lubi to się i zimą popsika i nic się nie stanie.
Dostałam w jednej z zuryskich perfumerii próbkę Cassili-zapach nowej francuskiej firmy perfumiarskiej Parfums de Marly.
Średni taki- choć zaczyna się dość ciekawie-porzeczką i różą. Jednak dla mnie za słodki, za mało wyrazisty i  trwałość też nie powala tak jak cena- za 100 ml prawie 300 CHF. To chyba za firmę.
Na zimę otulam się Alienem z morderczym , wytrawnym jaśminem. "Obcy" teraz najlepiej na mnie leży :-)

A to ciekawe, że, obcy"najlepiej na Tobie, leży"
08 grudnia 2019 21:10 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ogródki są bardziej wiosenno-letnie, ale jak kto lubi to się i zimą popsika i nic się nie stanie.
Dostałam w jednej z zuryskich perfumerii próbkę Cassili-zapach nowej francuskiej firmy perfumiarskiej Parfums de Marly.
Średni taki- choć zaczyna się dość ciekawie-porzeczką i różą. Jednak dla mnie za słodki, za mało wyrazisty i  trwałość też nie powala tak jak cena- za 100 ml prawie 300 CHF. To chyba za firmę.
Na zimę otulam się Alienem z morderczym , wytrawnym jaśminem. "Obcy" teraz najlepiej na mnie leży :-)

Bo to Mugler  do takiego Obcego to aż miło się przytulić i zostac na dłużej w takowej pozycji. Ja lubię jego Anioła już pisałam wcześniej ,jest bardzo trwały 
08 grudnia 2019 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

A to ciekawe, że, obcy"najlepiej na Tobie, leży" :smiech3:

Ten z Nostromo najbardziej Ósmy
08 grudnia 2019 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Gdzie ta promocja. Daj mi namiary może trochę taniej jest niż ja widziałam :-)

W Douglasie ale w necie widzialam
08 grudnia 2019 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bo to Mugler :przytula: do takiego Obcego to aż miło się przytulić i zostac na dłużej w takowej pozycji. Ja lubię jego Anioła:hihihi: już pisałam wcześniej ,jest bardzo trwały 

Anioła też lubię. Powąchaj jak gdzieś jeszcze będzie Innocent. Bardzo interesujący zapach.
08 grudnia 2019 21:20 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ten z Nostromo najbardziej Ósmy:-)

Nieważne. Rozumiemy się bez suf 
08 grudnia 2019 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Anioła też lubię. Powąchaj jak gdzieś jeszcze będzie Innocent. Bardzo interesujący zapach.

Ok a Aurę wachalas? Kurde bardzo skomplikowany zapach nie wiem czy nie bardziej dla starszego pokolenia, może się mylę.,
08 grudnia 2019 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

W Douglasie ale w necie widzialam

Ja też tam 
08 grudnia 2019 21:29 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ok a Aurę wachalas? Kurde bardzo skomplikowany zapach nie wiem czy nie bardziej dla starszego pokolenia, może się mylę.,

Wąchałam, ale tylko na bloterze. Nie zainteresował mnie na tyle, aby na nadgarstek psiknąć. Womanity też nie lubię.
Może zrobię jeszcze jedno podejście, ale jak już będę w CH.