Nasza Perfumeria

09 grudnia 2019 06:46 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja to czasem pod stołem leżę ze smiechu:smiech3:

A ja to myślisz, że gdzie leżę 
09 grudnia 2019 06:50 / 8 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czasem trzeba tupnąć nogą Kiko. Do rozważenia- Ty wiesz na miejscu czy da się zastosować , czy nie.
Pisz tu z nami jak najczęsciej. Głupotki tez- to odstresowuje.

Mnie to przeważnie glupotki się trzymają inaczej to bym chyba bzika dostała jak bym wszystko brała na poważnie 
Jeszcze noga nie tupnelam na tym zleceniu ale lepiej sobie radzę niż moja poprzedniczkia hm przynaniej tak mi się wydaje 
Dziękuję Tina 
09 grudnia 2019 06:54 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szkoda tylko że inno centa nie kosztuje przynajmniej raz w roku:-)

Szkoda 
Trzeba będzie te grosiaki wysuplac i sobie kupić. 
15 grudnia 2019 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
A ja nie bede reklamowac zadnej marki perfum  lubie zapachy stanowczo kwiatowe lekkie zwiewne,cytrusowe, mandarynkowe, orchidea, z ktorymi nawet spac isc można i nie zamecza czlowieka tylko az sie chce w nich zasnąć. Zadne pizma,opium, wanielie i inne ciezkie.
Ogolnie nie firma tylko zapach zapach 
15 grudnia 2019 18:20 / 4 osobom podoba się ten post
Zima uwielbiam ciężki , ciepły , otulający kaszmir . Tylko z ilością trzeba uważać.
15 grudnia 2019 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Zima uwielbiam ciężki , ciepły , otulający kaszmir . Tylko z ilością trzeba uważać.

Oj tak ale nie wanilia chyba że odrobinkę w zespole ..taki perfum zastąpi bieliznę...
15 grudnia 2019 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oj tak:-) ale nie wanilia chyba że odrobinkę w zespole ..taki perfum zastąpi bieliznę...:niesmialy:

Anons zamieścimy -- Pani w kaszmir odziana szuka ...?
15 grudnia 2019 20:41 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Zima uwielbiam ciężki , ciepły , otulający kaszmir . Tylko z ilością trzeba uważać.

Ja podobnie. Latem coś lzejszego kwiatowego a na zimę Opium. Angel itp
15 grudnia 2019 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Anons zamieścimy -- Pani w kaszmir odziana szuka ...?

Pana w Sauvage odzianego ewentualnie w Bossa 
15 grudnia 2019 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja podobnie. Latem coś lzejszego kwiatowego a na zimę Opium. Angel itp:-)

Kiedyś na lato miałam Hugo Boss , w czerwonym kartoniku , z wstążka płaska okrągła buteleczka , teraz zmienił się zapach na słodszy , szukam czegoś fajnego , ulotnego. .
15 grudnia 2019 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pana w Sauvage odzianego ewentualnie w Bossa :-)

Tylko pan tylko w Bossie to jednak nie to samo co pani w kaszmir odziana pamiętasz scenę z Tańczący z wilkami , jak Kevin Costner wychodzi z wody odziany no w nic , może w wodorosty . W kinie we u ucho śmiech . Taki pokurcxony . Za to w mundurze hoho 
15 grudnia 2019 21:20 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Kiedyś na lato miałam Hugo Boss , w czerwonym kartoniku , z wstążka płaska okrągła buteleczka , teraz zmienił się zapach na słodszy , szukam czegoś fajnego , ulotnego. .

Wish-Choparda też jest całkiem fajny ale w ciemnym opakowaniu granatowe pudełko promocja jest .Muszę niuchnąc Innocent nie wiem jak pachnie .
15 grudnia 2019 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Tylko pan tylko w Bossie to jednak nie to samo co pani w kaszmir odziana:-) pamiętasz scenę z Tańczący z wilkami , jak Kevin Costner wychodzi z wody odziany no w nic , może w wodorosty . W kinie we u ucho śmiech . Taki pokurcxony . Za to w mundurze hoho 

lubię ten film a muzyka zajebczasta ,wiesz niektóra muzyka filmowa bardzo mnie wzrusza nawet do łez.Z Gladiatora jest piękna albo Waleczne ❤️ Super masz tu na dobranoc coś ode mnie
15 grudnia 2019 22:56 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Kiedyś na lato miałam Hugo Boss , w czerwonym kartoniku , z wstążka płaska okrągła buteleczka , teraz zmienił się zapach na słodszy , szukam czegoś fajnego , ulotnego. .

W douglasie powinny być : Issey Miyake - woda toaletowa polecam  ?ale nie różana /  - ja ja uwielbiam , taki zapach chyba by ci pasował . Mimo , że to woda toaletowa zapach utrzymuje sie bardzo długo 
15 grudnia 2019 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

W douglasie powinny być : Issey Miyake - woda toaletowa polecam  ?ale nie różana /  - ja ja uwielbiam , taki zapach chyba by ci pasował . Mimo , że to woda toaletowa zapach utrzymuje sie bardzo długo 

Też ją lubię, ajbardziej tą starą, jedną z pierwszych, prawie przezroczystą. 
A dzisiaj (niedziela handlowa) niuchnęłam, psiknęłam ,pochodziłam trochę, wróciłam i kupiłam. Teoretycznie nie mój zapach, bo czerwona butelka, to wiadomo,że będzie coś cięższego i mocniejszego. Ale nie mogę się nim nacieszyć-Karl Lagerfeld  Fleur DE Murier, woda perfumowana,50 ml w promocji w hebe 99 zł, normalnie ok 150. Jak gdzieś w DE spotkacie ,to się psiknijcie . Taki zimowy, elegancki zapach.