Nasza Perfumeria

16 grudnia 2019 08:39 / 2 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

W douglasie powinny być : Issey Miyake - woda toaletowa polecam  ?ale nie różana /  - ja ja uwielbiam , taki zapach chyba by ci pasował . Mimo , że to woda toaletowa zapach utrzymuje sie bardzo długo 

Zobaczę po świętach , wybieram się do centrum .
16 grudnia 2019 08:48 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wish-Choparda też jest całkiem fajny ale w ciemnym opakowaniu granatowe pudełko promocja jest .Muszę niuchnąc Innocent nie wiem jak pachnie .

 Ten granatowy o wiele  bardziej mi się podoba  od czerwonego. Latem kupiłam w promocji w Rosmanie ale jeszcze nie zdążyłam go rozpakować 
16 grudnia 2019 08:50 / 2 osobom podoba się ten post
Jaki moja podopieczna ma krem do twarzy to klekajcie narody. Znów mam na co pracować 
16 grudnia 2019 08:50 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

 Ten granatowy o wiele  bardziej mi się podoba  od czerwonego. Latem kupiłam w promocji w Rosmanie ale jeszcze nie zdążyłam go rozpakować :-)

Czerwony jest łokropny i jeszcze jest takie kremowe opakowanie, jasne.,też jakoś nie pasi 
16 grudnia 2019 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Jaki moja podopieczna ma krem do twarzy to klekajcie narody. Znów mam na co pracować :-)

Pytanie czy efekt jest ....jak jest to dawaj nazwę
16 grudnia 2019 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pytanie czy efekt jest ....jak jest to dawaj nazwę:-)

Wczoraj mąż mojej podopiecznej zrobił nam zdjęcie. Wizualnie wyglądamy na kobiety w podobnym wieku. Zdjęcie prawdę Ci powie. Nie stać mnie było na używanie kremów za 74 euro ale teraz się to zmieni. Chcę wyglądać jak moja podopieczna oczywiście również wtedy jak będę w jej wieku "/>
Sothys 
16 grudnia 2019 09:13 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czerwony jest łokropny i jeszcze jest takie kremowe opakowanie, jasne.,też jakoś nie pasi 

Ten czerwony pachnie jak ruskie perfumy myślałam, że mnie udusi 
16 grudnia 2019 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Ten czerwony pachnie jak ruskie perfumy myślałam, że mnie udusi :smiech3:

18 grudnia 2019 12:50 / 5 osobom podoba się ten post
Uwielbiam DKNY, piękny, orzeźwiajacy zapach:) 
13 marca 2023 07:03 / 4 osobom podoba się ten post
,,Scandal" Jean Paul Gaultier...chodzi za mną
13 marca 2023 07:12 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

,,Scandal" Jean Paul Gaultier...chodzi za mną:-):piekna:

Rzeczywiście skandal . Ja jestem wierna ( jak zwykle ) mnie kręci piżmo .Wiem, że się powtarzam 
 Niestety . Taki wypaczony gust
13 marca 2023 07:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Rzeczywiście skandal . Ja jestem wierna ( jak zwykle ) mnie kręci piżmo .Wiem, że się powtarzam 
 Niestety . Taki wypaczony gust
:-)

Lubie poszukiwać  nowe  zapachy Wynagradzam  sięPiżmo  jest ok. A  jak  zwą  się  perfumki?
13 marca 2023 07:25 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Lubie poszukiwać  nowe  zapachy :-)Wynagradzam  się:-)Piżmo  jest ok. A  jak  zwą  się  perfumki?

Przed laty to była " Pani Walewska " teraz kupuje w takiej firmie gdzie rozlewają do buteleczek .To po sąsiedzku w Żarach.
 Nie wiem jaka nazwa ... " mówię te z piżmem i mi nalewają .Buteleczkę mam oryginalna od nich ,ale bez nazwy .Zapytam, tylko to potrwa.Ostatnio kupiłam na jarmarku Michała w naszym miescie i mam jeszcze  sporo  Wiem, że to żadne eleganckie miejsce do robienia  takich zakupów .Jednak ten zapach trudny do zdobycia . Korzystam i kupuje gdzie tylko mogę . 
 
Przed laty to była cała seria łącznie z mydelkiem .