Homofobia

27 czerwca 2014 10:50 / 5 osobom podoba się ten post
Z niektórych postów wnioskuje , że chłopak ujawnił swoją seksualność , żeby wyżulić pizze od ciotki. I pomyśleć, że to jest tok rozumowania dorosłej kobiety. Żenada
27 czerwca 2014 16:17
Aż mi się przypomniało jak 5 lat temu, moja koleżanka z pracy, która miała już ustabilizowane życie-mąż , córka...nagle, poznała dziewczynę i zostawiła męża dla niej bo się zakochała... To było dla mnie szokujące...ale z tego co wiem do tej pory są razem.
27 czerwca 2014 16:30 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

Wczoraj miałam dziwny dzień, napisał do mnie na fb siostrzeniec i pisze "Ciocia jesteś w Polsce?" potwierdziłam, że jestem a on z pytaniem czy możemy się spotkać bo chce porozmawiać, zaproponowałam pizze no i spotkaliśmy się. Chłopak ma 18 lat, wysoki prawie na 2 metry, wysportowany aż miło było się z nim pokazać w miejscu publicznym. Zaczeliśmy rozmawiać o wszystkim i nagle On do mnie "Ciociu zakochałem się w koledze" Jestem mega tolerancyjna jeżeli chodzi o to kto z kim śpi, no ale taka wiadomość to jednak coś. Poinformował mnie , że zostawił dla niego dziewczyne i jedzie do niego na wakacje. Wiem , że jest to eksperymentowanie z własną seksualnością, ale wiem też że przejedzie się na tym chłopaku, bo byłam na jego profilu na fejsie i widze co to za typ człowieka. No ale cóż, i tak mu nikt tego nie wytłumaczy, musi sam to przerobić. A co jest najdziwniejsze? Jest to siostrzeniec nie mój tylo mojego byłego męża i nie mam z tą rodziną kontaktu od 10 lat, a tu takie zaufanie.

Moim zdaniem musi Cie bardzo dobrze kojarzyć sprzed tych 10 lat. Ja też mam takich siostrzeńców i siostrzenice własnych i męża. 10 lat temu dzieci, a teraz dorosli ludzie, też często przychodzą do Ciotki Dobra Rada. Ale żeby "wyżulić ode mnie pizze na homoseksualizm" to jeszcze żadne nie wpadło. 
27 czerwca 2014 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Moim zdaniem musi Cie bardzo dobrze kojarzyć sprzed tych 10 lat. Ja też mam takich siostrzeńców i siostrzenice własnych i męża. 10 lat temu dzieci, a teraz dorosli ludzie, też często przychodzą do Ciotki Dobra Rada. Ale żeby "wyżulić ode mnie pizze na homoseksualizm" to jeszcze żadne nie wpadło. 

Ja też jeszcze o tym nie słyszałam, ale za młoda widocznie jestem no i się głupia dałam nacągnąć ;-)
27 czerwca 2014 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Ja też jeszcze o tym nie słyszałam, ale za młoda widocznie jestem no i się głupia dałam nacągnąć ;-)

Ucz sie od starszych i bardziej doświadczonych :PPPPPPPPP