Homofobia

02 listopada 2013 20:04 / 4 osobom podoba się ten post
Co innego widzieć a co innego praktykować.
02 listopada 2013 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dwa...  i żaden nie na chodzie....? To przerost treści w formie czy formy w treść ???)))))
02 listopada 2013 20:41
justa

ogladalam film i to nie tak dawno lecial bardzo pozno troche sie zdziwilam wydawalo mi sie ze powinien byc puszczony w dzien ale teraz do mie dotarlo dlaczego wywolal by burze ...rzecz sie dziala w holandii w jakims renomowanym uniwersytecie gdzie wlasnie badaja takie przypadki (podwojna plec )to o czym tu piszecie juz jest tam, tylko maja problem bo coraz wiecej dzieci sie takich rodzi ale powiem szczerze bylam zdziwiona tam to normalnosc .Dziecko pokazywali ktore zaczynalo nauke i w klasie wszyscy sa poinformowani ze dziecko nie jest jeszcze pewne kim chce byc ,dla wszystkich to normalnosc ,oczywiscie w papierach plec nie pewna .Nagrywajacy program raczej sie skupil jak rodzice pomagaja wybrac dziecku czy to przez zakupy (np;kupic pilke czy lalke ).Lekarze wypowiadali sie ze dlatego tak sie postepuje bo duzo jest blednych decyzji w wczesniejszym zyciu czlowieka i kiedy wchodzi taka osoba w wiek dojrzewania wtedy dopiero cos mozna dzialac i to bylo oparte na wielu przykladach .....ale chce wam napisac ze szkoda ze wczesniej tego jakos nie mozna bylo wykryc .Z moim synem koleguje sie taka osoba i wtedy wiem kiedy jest kim bo niestety zle byla leczona od urodzenia i po prostu leczenie nie zadzialalo wiec jest ta trzecia plcia jak do nas zaglada i rozmawia z synem to wiem ze chlopak ale kiedy spotykaja sie na dworzu o11-12 wieczorem wiem ze to dziewczyna,.....szkoda bardzo wartosciowy czlowiek bardzo pomocna pelno slonca w sercu ale najczesciej siedzi w domu bo wstydzi sie wychodzic zmiany w wygladzie sa widoczne..

Justa mogłabyś coś bliżej bo nie dokońca rozumiem, a mnie to zaiteresowało. Na czym polegaja różnice, które zauważasz w ciagu dnia ?))))) 
02 listopada 2013 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejka, nie żałuj. Dziewczyny pogadają, trochę poczytają a to co z tego wyjdzie to i tak nie Twoja sprawa ;-)) Trudno, każdy ma prawo do swoich wniosków. Każda rozmowa coś daje, rozwija. A w którą strone to już inna bajka.
Nie żałuj, nie żałuj Andrejka ;-))
03 listopada 2013 11:26 / 4 osobom podoba się ten post
Nie. Kota.
03 listopada 2013 12:15 / 1 osobie podoba się ten post
amelka55

Nie. Kota.

I tu masz racje Andrejka ;-)))
05 marca 2014 14:24 / 5 osobom podoba się ten post
Hahahah, ja to jestem glupia !!! Szukam tematu o internecie i przez przypadek wpadlam na temat "Homofobia" i sobie mysle "O! jaki fajny temat, dlaczego mi umknal? poczytam sobie" Patrze a to ja zalozylam ten temat hahahah :-D
05 marca 2014 14:28
Sówka

Hahahah, ja to jestem glupia !!! Szukam tematu o internecie i przez przypadek wpadlam na temat "Homofobia" i sobie mysle "O! jaki fajny temat, dlaczego mi umknal? poczytam sobie" Patrze a to ja zalozylam ten temat hahahah :-D

hehehehehh dobre faktycznie :):)
27 czerwca 2014 08:55
Wczoraj miałam dziwny dzień, napisał do mnie na fb siostrzeniec i pisze "Ciocia jesteś w Polsce?" potwierdziłam, że jestem a on z pytaniem czy możemy się spotkać bo chce porozmawiać, zaproponowałam pizze no i spotkaliśmy się. Chłopak ma 18 lat, wysoki prawie na 2 metry, wysportowany aż miło było się z nim pokazać w miejscu publicznym. Zaczeliśmy rozmawiać o wszystkim i nagle On do mnie "Ciociu zakochałem się w koledze" Jestem mega tolerancyjna jeżeli chodzi o to kto z kim śpi, no ale taka wiadomość to jednak coś. Poinformował mnie , że zostawił dla niego dziewczyne i jedzie do niego na wakacje. Wiem , że jest to eksperymentowanie z własną seksualnością, ale wiem też że przejedzie się na tym chłopaku, bo byłam na jego profilu na fejsie i widze co to za typ człowieka. No ale cóż, i tak mu nikt tego nie wytłumaczy, musi sam to przerobić. A co jest najdziwniejsze? Jest to siostrzeniec nie mój tylo mojego byłego męża i nie mam z tą rodziną kontaktu od 10 lat, a tu takie zaufanie.
27 czerwca 2014 08:56
Hmmm chyba bym z krzesła spadła... ja jestem tolerancyjna do momentu, gdy coś nie zaczyna wchodzić na moje podwórko.
Nie jestem tolerancyjna absolutnie np dla czyjejś krzywdy
27 czerwca 2014 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
Sówka

Wczoraj miałam dziwny dzień, napisał do mnie na fb siostrzeniec i pisze "Ciocia jesteś w Polsce?" potwierdziłam, że jestem a on z pytaniem czy możemy się spotkać bo chce porozmawiać, zaproponowałam pizze no i spotkaliśmy się. Chłopak ma 18 lat, wysoki prawie na 2 metry, wysportowany aż miło było się z nim pokazać w miejscu publicznym. Zaczeliśmy rozmawiać o wszystkim i nagle On do mnie "Ciociu zakochałem się w koledze" Jestem mega tolerancyjna jeżeli chodzi o to kto z kim śpi, no ale taka wiadomość to jednak coś. Poinformował mnie , że zostawił dla niego dziewczyne i jedzie do niego na wakacje. Wiem , że jest to eksperymentowanie z własną seksualnością, ale wiem też że przejedzie się na tym chłopaku, bo byłam na jego profilu na fejsie i widze co to za typ człowieka. No ale cóż, i tak mu nikt tego nie wytłumaczy, musi sam to przerobić. A co jest najdziwniejsze? Jest to siostrzeniec nie mój tylo mojego byłego męża i nie mam z tą rodziną kontaktu od 10 lat, a tu takie zaufanie.

On mial potrzebe pogadania z kims , widocznie wysylasz pozytywne fluidy  dla mnie to zadna rewelacja kochana  ,pracowalam juz u lesbijki-corka pdp  u geja -syn pdp  fajni ludzie  chlopak na 100 procent sam nie wie co robic !!! Wiec dobrze ze mogl sie Tobie wygadac 
27 czerwca 2014 09:38 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Wczoraj miałam dziwny dzień, napisał do mnie na fb siostrzeniec i pisze "Ciocia jesteś w Polsce?" potwierdziłam, że jestem a on z pytaniem czy możemy się spotkać bo chce porozmawiać, zaproponowałam pizze no i spotkaliśmy się. Chłopak ma 18 lat, wysoki prawie na 2 metry, wysportowany aż miło było się z nim pokazać w miejscu publicznym. Zaczeliśmy rozmawiać o wszystkim i nagle On do mnie "Ciociu zakochałem się w koledze" Jestem mega tolerancyjna jeżeli chodzi o to kto z kim śpi, no ale taka wiadomość to jednak coś. Poinformował mnie , że zostawił dla niego dziewczyne i jedzie do niego na wakacje. Wiem , że jest to eksperymentowanie z własną seksualnością, ale wiem też że przejedzie się na tym chłopaku, bo byłam na jego profilu na fejsie i widze co to za typ człowieka. No ale cóż, i tak mu nikt tego nie wytłumaczy, musi sam to przerobić. A co jest najdziwniejsze? Jest to siostrzeniec nie mój tylo mojego byłego męża i nie mam z tą rodziną kontaktu od 10 lat, a tu takie zaufanie.

Super, że Ci zaufał. :)
I trudne do ogarnięcia rozumem i emocjami jak się słyszy taką bombę.
 
27 czerwca 2014 09:44 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Wczoraj miałam dziwny dzień, napisał do mnie na fb siostrzeniec i pisze "Ciocia jesteś w Polsce?" potwierdziłam, że jestem a on z pytaniem czy możemy się spotkać bo chce porozmawiać, zaproponowałam pizze no i spotkaliśmy się. Chłopak ma 18 lat, wysoki prawie na 2 metry, wysportowany aż miło było się z nim pokazać w miejscu publicznym. Zaczeliśmy rozmawiać o wszystkim i nagle On do mnie "Ciociu zakochałem się w koledze" Jestem mega tolerancyjna jeżeli chodzi o to kto z kim śpi, no ale taka wiadomość to jednak coś. Poinformował mnie , że zostawił dla niego dziewczyne i jedzie do niego na wakacje. Wiem , że jest to eksperymentowanie z własną seksualnością, ale wiem też że przejedzie się na tym chłopaku, bo byłam na jego profilu na fejsie i widze co to za typ człowieka. No ale cóż, i tak mu nikt tego nie wytłumaczy, musi sam to przerobić. A co jest najdziwniejsze? Jest to siostrzeniec nie mój tylo mojego byłego męża i nie mam z tą rodziną kontaktu od 10 lat, a tu takie zaufanie.

Ma do ciebie ogromne zaufanie i widac uwaza cie za człowieka o szerokim swiatopogladzie.Tym samym jednak troszke cie obarczyl swoja decyzja
27 czerwca 2014 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Ma do ciebie ogromne zaufanie i widac uwaza cie za człowieka o szerokim swiatopogladzie.Tym samym jednak troszke cie obarczyl swoja decyzja

Zaufanie to wątpliwy argument,chyba,że nie czytałeś wpisu ktory cytowałeś.Mlodzi ludzie zwłaszcza w wieku,ktory wydaje im się,że są dorośli, a są tylko pelnoletni,macają grunt po ktorym stąpają.Lubia byż kontrowersyjni , inni i wzbudzic zainteresowanie nie zawsze to jest zgodne z prawdą takie to uroki młodzieńczych lat.Ci kochajcy swoja płec nie obnoszą sie z uczuciami wszem i wobec.Przyszedł czas,zeby pogadać i pizze zjeść a dzisiaj juz z kolezanka  smerfuje.Mlodzi też potrzebuja dużo czasu,żeby mieć czy też obdarzyć kogoś zaufaniem.To tak z marszu nie idzie:):)
27 czerwca 2014 10:26 / 6 osobom podoba się ten post
mleczko47

Zaufanie to wątpliwy argument,chyba,że nie czytałeś wpisu ktory cytowałeś.Mlodzi ludzie zwłaszcza w wieku,ktory wydaje im się,że są dorośli, a są tylko pelnoletni,macają grunt po ktorym stąpają.Lubia byż kontrowersyjni , inni i wzbudzic zainteresowanie nie zawsze to jest zgodne z prawdą takie to uroki młodzieńczych lat.Ci kochajcy swoja płec nie obnoszą sie z uczuciami wszem i wobec.Przyszedł czas,zeby pogadać i pizze zjeść a dzisiaj juz z kolezanka  smerfuje.Mlodzi też potrzebuja dużo czasu,żeby mieć czy też obdarzyć kogoś zaufaniem.To tak z marszu nie idzie:):)

Moze i tak.Jednak o swojej odmiennej sexualnosci nie mowi sie z marszu,zwlaszcza jak jest ona o zabarwieniu homo.Chyba nie az tak chce sie wzbudzic czyjes zainteresowanie.Dla mnie to bardzo powazna rozmowa mlodego czlowieka.Zdobycie sie na odwage podzielenia sie z kims swoimi odczuciami.My jestesmy dorosli,pełnoletni i juz nie macamy gruntu pod nogami a jednak czesto i gesto mamy problemy rozmawiania o naszych uczuciach i odczuciach.Czy nastepnego dnia taki młody czlowiek jak to napisalas smerfuje z kolezanka ? Moze ? Moze dlatego aby sie upewnic co do swojej orietacji sexualnej.Jesli jednak mlody czlowiek mowi ze sie zakochal w kims kto jest takiej samej plci to trzeba to brac na powaznie i go wysłuchac ze zrozumieniem.Odpowiedziec mozna roznie wysluchac jednak nalezy i uszanowac to ze z takimi informacjami przychodzi wlasnie do nas