Na listopadowy wieczór

05 listopada 2013 22:20
Dyśka

A kogo ratował?,a serio ,no,no,prawie rurka z kremem:)

prawie Zywiec ha ha to czyni roznice
05 listopada 2013 22:21 / 4 osobom podoba się ten post
Andrea super samochodzik:)
 
Haneczka Ty chyba oszalałaś z tą swoją samooceną, wyślij mi zdjęcie, założę się że znajdę co najmniej trzy Twoje atuty, każda z nas je ma! tylko trzeba chcieć je zauważyć i nie patrzeć na siebie tak krytycznie, zlituj się kobieto i daj sobie szansę proszę
 
Mleczko napisałaś super zdanie, tak każdego dnia jesteśmy inne. I ja też jednego dnia wstaję i jestem piękna a następnego błeee
 
Nie mogę napisać jak się czuję dzisiaj hehe bo dziś wróciłam do domu i mąż w błyskawicznym tempie pomógł mi sie pozbyć kurtki i nie tylko:) to by było nie fer:P
 
Ograniczę się do mojej subiektywnej oceny choć postaram się być jak najbardziej obiektywna nie uwzględniając dnia dzisiejszego.
 
Zatem 170 wzrostu, 69 żywej wagi. Włosy krótkie, zwykle różne odcienie rudości, a pod spodem już dużo siwych :( Oczy niebieskie, mam super nogii i fajny tyłek. Cycki takie zwyczajne, jeszcze aż tak bardzo nie wiszą:P Nos zadarty bardzo, rozmiar stopy 39-40 hehe :) Cierpię na ciągły brak talii, nie wiem jaki to rodzaj sylwetki. Nie za bardzo siebie lubię, ale zainteresowani od czasu do czasu wciąż się pojawiają mimo upływu lat i podnoszą moją samoocenę, to miłe.
 
Moja najważniejsza najlepsza cecha według mnie: obiektywizm. Najgorsza: naiwność. Ciągle za to dostaje po głowie i mimo to nadal wierzę że wszyscy ludzie są dobrzy. Jestem uczulona na obłudę.
05 listopada 2013 22:22
ORIM

prawie Zywiec ha ha to czyni roznice

Znam tą reklamę,przepraszam muszę skoczyś na skeypa:)
05 listopada 2013 22:26
sas-anka

Andrea super samochodzik:)
 
Haneczka Ty chyba oszalałaś z tą swoją samooceną, wyślij mi zdjęcie, założę się że znajdę co najmniej trzy Twoje atuty, każda z nas je ma! tylko trzeba chcieć je zauważyć i nie patrzeć na siebie tak krytycznie, zlituj się kobieto i daj sobie szansę proszę
 
Mleczko napisałaś super zdanie, tak każdego dnia jesteśmy inne. I ja też jednego dnia wstaję i jestem piękna a następnego błeee
 
Nie mogę napisać jak się czuję dzisiaj hehe bo dziś wróciłam do domu i mąż w błyskawicznym tempie pomógł mi sie pozbyć kurtki i nie tylko:) to by było nie fer:P
 
Ograniczę się do mojej subiektywnej oceny choć postaram się być jak najbardziej obiektywna nie uwzględniając dnia dzisiejszego.
 
Zatem 170 wzrostu, 69 żywej wagi. Włosy krótkie, zwykle różne odcienie rudości, a pod spodem już dużo siwych :( Oczy niebieskie, mam super nogii i fajny tyłek. Cycki takie zwyczajne, jeszcze aż tak bardzo nie wiszą:P Nos zadarty bardzo, rozmiar stopy 39-40 hehe :) Cierpię na ciągły brak talii, nie wiem jaki to rodzaj sylwetki. Nie za bardzo siebie lubię, ale zainteresowani od czasu do czasu wciąż się pojawiają mimo upływu lat i podnoszą moją samoocenę, to miłe.
 
Moja najważniejsza najlepsza cecha według mnie: obiektywizm. Najgorsza: naiwność. Ciągle za to dostaje po głowie i mimo to nadal wierzę że wszyscy ludzie są dobrzy. Jestem uczulona na obłudę.

swietnie super opis Jednak ja bym uzyl slowa piersi ha ha
05 listopada 2013 22:28
Dyśka

Znam tą reklamę,przepraszam muszę skoczyś na skeypa:)

to dzwon do mnie ha ha
05 listopada 2013 22:29
ORIM

swietnie super opis Jednak ja bym uzyl slowa piersi ha ha

hahaha typowy facet, skupil sie tylko na jednej rzeczy............., jak zwal tak zwal
05 listopada 2013 22:33
ORIM

to dzwon do mnie ha ha

Dobra :)
05 listopada 2013 22:33
ANULA62

hahaha typowy facet, skupil sie tylko na jednej rzeczy............., jak zwal tak zwal

no coz skupilem sie na wszystkim(fajne nogi,pupa,wlosy i oczy) jak typowy facet.A jak nie typowy facet to nie jest mi obojetne nazewnictwo.Wiec nie zwal jak zwal bo kobieta ma piersi a cycki ( nie chce nikogo obrazic ) np.krowa
05 listopada 2013 22:36
ORIM

to dzwon do mnie ha ha

Tylko gdzie ,jak ty skeypa nie masz,łał ile osób oglądało twój profil:)
05 listopada 2013 22:38
Dyśka

Tylko gdzie ,jak ty skeypa nie masz,łał ile osób oglądało twój profil:)

mam ha ha
05 listopada 2013 22:39
ORIM

no coz skupilem sie na wszystkim(fajne nogi,pupa,wlosy i oczy) jak typowy facet.A jak nie typowy facet to nie jest mi obojetne nazewnictwo.Wiec nie zwal jak zwal bo kobieta ma piersi a cycki ( nie chce nikogo obrazic ) np.krowa

hahaha np. krowa ma wymiona,hahaha, udusze sie ze smiechu
05 listopada 2013 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

no coz skupilem sie na wszystkim(fajne nogi,pupa,wlosy i oczy) jak typowy facet.A jak nie typowy facet to nie jest mi obojetne nazewnictwo.Wiec nie zwal jak zwal bo kobieta ma piersi a cycki ( nie chce nikogo obrazic ) np.krowa

zostaw sasanke w spokoju ,ona jeszcze nie doszła do siebie ,nie czytasz ,mąż zrobił atak już w progu:)
05 listopada 2013 22:40
ORIM

mam ha ha

A gdzie ,ha,ha,ha:)?
05 listopada 2013 22:41
Dyśka

A gdzie ,ha,ha,ha:)?

na skype nie tu ha ha
05 listopada 2013 22:43
Sasanka fajnie napisalas,ale nie wszyscy sa piekni,a o mnie no moze to tylko moja taka samooooooocena,to zaczne jeszcze raz,haneczka od Rumcajsa ,mala ,tyle ze ja mam blond wlosy ,prawie do pasa,
jak juz o pasie mowie to kiedys byla taka mala oponeczka a teraz juz oponka,
to niestety zasluga de ,zasluga tej pracy,,przyznam sie brak mi jazdy na rowerze ,w pl jezdzilam nieraz do 20 km dziennie a tu za malo,a w samotni to juz nawet nie chce sie cwiczyc ,
czy teraz lepiej
aaaa lopatke wyrzucilam i nie kopie dola