Zwrot kosztów podróży - porady

22 listopada 2013 13:37
przy krotkich wyjazdach jednak nie wszystkie agencje zwracaja pieniazki
jedna a agencji ktora do mnie dzwonila zaproponowala 4 tyg zastepstwo jednak bez zwrotu kosztow podrozy....
22 listopada 2013 13:54
O dziekuje za odpowiedz :)

Ja mieszkam w Wawie, wiec wiecej place za dojazd niz panie z Poznania czy ze Slaska... .
22 listopada 2013 14:55
Nikogo nie interesuje gdzie mieszkasz ,ogólnie przyjęte jest do 220 e max, a ile wynegocjujesz z agencją a agencja z rodziną to inna sprawa:)
22 listopada 2013 15:45
Cloudele

O dziekuje za odpowiedz :)

Ja mieszkam w Wawie, wiec wiecej place za dojazd niz panie z Poznania czy ze Slaska... .

A dlaczego więcej płacisz niż panie ze Śląska? Czy mieszkańcy Warszawy są wg Ciebie inaczej traktowani niż mieszkańcy innych miast?
22 listopada 2013 15:49
ivanilia40

A dlaczego więcej płacisz niż panie ze Śląska? Czy mieszkańcy Warszawy są wg Ciebie inaczej traktowani niż mieszkańcy innych miast?

przecież ludzie jeżdzą z punktu a do punktu b i ilość kilometrów może być taka sama:)
22 listopada 2013 17:27
Jeny, dziewczyny, czy takie pierdoly musza wywolywac walke na noze ?
Dajcie na luz, ja place z kilometrow jeszcze wiecej i jakos zyje, a mieszkam na zadupiu.
22 listopada 2013 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
nie stresujcie sie drogie panie. jak emilia mowi to pierdolki :)
22 listopada 2013 18:09
ja jezdze teraz z punktu a do b mam 750km za dojazd busikiem place w obie strony 100eu albo 400zeta:):):) rodzina paci za dojazd mi do raczki 170:) -dziekuje firmo :)a wczesniej jezdzilam jakies 500km za dojazd w obie strony 150eu rodzinka placila 150 i ani euro wiecej:(i bez swarow mi tu :):):)_bo zamiast przewozami an miotlach do pracy hehehepozdro
22 listopada 2013 18:10
beata

ja jezdze teraz z punktu a do b mam 750km za dojazd busikiem place w obie strony 100eu albo 400zeta:):):) rodzina paci za dojazd mi do raczki 170:) -dziekuje firmo :)a wczesniej jezdzilam jakies 500km za dojazd w obie strony 150eu rodzinka placila 150 i ani euro wiecej:(i bez swarow mi tu :):):)_bo zamiast przewozami an miotlach do pracy hehehepozdro

Miotła : Sexy blond wied?ma latania na miotle na ciemnym niebie z gwiazd
23 listopada 2013 15:39
ja właśnie tez dostałam zwrot kosztów podróży z miejsca do miejsca busikiem 150€,choć bardzo niechętnie,po minie syna co płaci widziałam...chciał zapłacić przy odjeździe :( , a kto mi powie,czy sytuacja się nie zmieni w trakcie i będę krócej niż planowo? czemu mam być stratna?
23 listopada 2013 15:44 / 3 osobom podoba się ten post
Ja przez ostanie lata dostawałem 150 EUR za dojazd, zawsze płatne natychmiast po przyjeździe.
Teraz wynegocjowałem 200 EUR, tak samo płatne.
Z uwagi na zniżkę i co szósty darmowy bilet w Sindbadzie, zostaje mi w kieszeni przynajmniej połowa tej kwoty.

I na miodek dla Misia jest :-DDD.
23 listopada 2013 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
misiekFfm

Ja przez ostanie lata dostawałem 150 EUR za dojazd, zawsze płatne natychmiast po przyjeździe.
Teraz wynegocjowałem 200 EUR, tak samo płatne.
Z uwagi na zniżkę i co szósty darmowy bilet w Sindbadzie, zostaje mi w kieszeni przynajmniej połowa tej kwoty.

I na miodek dla Misia jest :-DDD.

A ja mam dalej 150,wprawdzie na miodek to nie, ale na pifo jak znalazł.