Na wyjeździe #4

20 stycznia 2014 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mamuela bardzo mi przykro.

Andrea kolejnych 6 a może nawet 60 tys lubianych

Czy u któreś słonko jest? kochane podzielcie się bo mi się ciemno wszędzie robi a tego nie chcę....
20 stycznia 2014 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

44lata

Bardzo mi przykro:(:(:(
20 stycznia 2014 10:44
tych czekoladek nie lubie, dawaj inne!!!!!!!
20 stycznia 2014 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

tych czekoladek nie lubie, dawaj inne!!!!!!!

nie dosc ze daja to jeszcze wybrzydzasz no wiesz co???? oj popraw sie
20 stycznia 2014 10:47
Zakręcona Mamuela

44lata

cos okropnego, mloda kobieta, czemu?chorowala?ja piernicze jak nie wiemy kiedy, masakra,w ogole ostatnio ludzie tak mlodo umieraja,trudno wyobrazic sobie co przezywaja najblizsi, dziewczyna wyjezdzala, zarabiala kase by polepszyc sytuacje napewno, jaka niesprawiedliwosc!!!
20 stycznia 2014 10:49 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

nie dosc ze daja to jeszcze wybrzydzasz no wiesz co???? oj popraw sie

no patrz jak sie czepia!!!widzialas jaki komplement walnelam, naleza mi sie takie jak lubie!!!!
20 stycznia 2014 10:49 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

A ja własnie sie dowiedziałam ze kolezanka opiekunka dzis w nocy zmarła " Spokuj jej Duszy"" Zycie jest nie sporawiedliwe młoda dziewczyna 26 pazdziernika wzieła slub nie moge uwierzyc!!!! Pracowłysmy razem w tej samej miejscowosci połtora roku i jeszcze bysmy pracowały zeby nie smierc jej!! Sylwunia spoczywaj w pokoju!!! Wpisałam tu bo nie mam siły myslec gdzie to sie nadaje!!! Poskarzyc sie gdzie do Boga ze tak szybko wezwał ja do siebie:))))))))))) Obym ten dzien jakos zniosła !!!!:((((((((((((

20 stycznia 2014 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

no patrz jak sie czepia!!!widzialas jaki komplement walnelam, naleza mi sie takie jak lubie!!!!

daja bierz,bija uciekaj :):):):)
20 stycznia 2014 10:52
Andi,ja tez Ci gratuluje,bo zasluzylas na te plusiki!!!!.........a malutkie pytanko,moge z kazdego pudeleczka po dwie sztuki  plisssss.....straszny lasuch ze mnie,ale ja tez mam maly jubileusz dzisiaj----Sto dni zostalo mi tylko i jadeeee na urlp:):):):):)
20 stycznia 2014 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

Opiekujemy sie tymi babuleńkami i wydaje sie ze w to w nich ledwo sie życie tli...a my takie silne,wszystkiemu damy rade...tymczasem,jak to nigdy nic nie wiadomo,co komu pisane...Spoczywaj w pokoju koleżanko{*}
20 stycznia 2014 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

daja bierz,bija uciekaj :):):):)

jak bija to oddaje.
20 stycznia 2014 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
Sylwunia????Nasza,z forum??Mamuelko????Taka jeszcze młoda osoba,świat nie jest sprawiedliwym miejscem......
20 stycznia 2014 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

jak bija to oddaje.

No co ty zabierasz co daja i w nogi:-P
20 stycznia 2014 11:09
kasia63

Sylwunia????Nasza,z forum??Mamuelko????Taka jeszcze młoda osoba,świat nie jest sprawiedliwym miejscem......

No ale nasza Sylwinia ma 31 lat, nie 44. Mam nadzieję, że z nia wszystko OK. 
20 stycznia 2014 11:13
Mycha

No ale nasza Sylwinia ma 31 lat, nie 44. Mam nadzieję, że z nia wszystko OK. 

Uff.Ale i tak przykro,młoda,świeża meżatka ....smutne:(