Na wyjeździe #4

20 stycznia 2014 13:34 / 4 osobom podoba się ten post
No tak, miałam dobrze,ale syn chce żebym wracała po 2 m-cach,mi się to nie opłaca,wtedy nie moge sobie miec świat,wakacji.Mi zależy na tym ,żeby ustawiać sobie terminy wyjazdów.Firma mi w tym nie przeszkadza,ale syn sobie tak wymiślił i koniec.Ma stresa ,jak któs przyjezdża nieznany,a On chce mieć stałe opiekunki.No cóż,bywa i tak,ale ja też myślę o sobie i mojej rodzinie.Każdy sobie robi dobrze.Nie mam żalu do syna,ja to rozumiem.Dlatego jadę w inne miejsce i wcześniej ,bo taka była oferta:)Jestem dobrej myśli(staram się być ).
20 stycznia 2014 13:50
Ktoś tam już jest-pożyjemu zobaczymy,jak będzie żle to poprostu zdzieram kiece,wsiadam na miotłe i odlatuję:D;D;D;D;D
Teraz sobie zażartowałam,ale dzwoniłam tam i już rozmawiałam z opiekunką ,która tam jest..........Każdy ma inne potrzeby,ja pojadę i sprawdzę,jak jest naprawdę.
20 stycznia 2014 13:52 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kasiu grauluję 5000 postów !

Dzisiaj to sypnęło okrąglicami: jedna pięciotysięcznica i jedna sześciotysięcznica. U Kasi i u Andrejki. Gratuluję i proszę o więcej :))
20 stycznia 2014 13:53
hogata76

Ktoś tam już jest-pożyjemu zobaczymy,jak będzie żle to poprostu zdzieram kiece,wsiadam na miotłe i odlatuję:D;D;D;D;D
Teraz sobie zażartowałam,ale dzwoniłam tam i już rozmawiałam z opiekunką ,która tam jest..........Każdy ma inne potrzeby,ja pojadę i sprawdzę,jak jest naprawdę.

Kochana,co to była za firma co to Twój syn jedzie do pracy?Podawałas,ale ja nie moge znaleść na którym topiku,pisałam tutaj do Ciebie ,ale mi nie odpowiedziałas:(
 
źle edytowałam ,to do Andrejki:)
20 stycznia 2014 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Dzisiaj to sypnęło okrąglicami: jedna pięciotysięcznica i jedna sześciotysięcznica. U Kasi i u Andrejki. Gratuluję i proszę o więcej :))

W sumie u Ciebie też 700 minęło,Tobie też gratuluję :)
20 stycznia 2014 14:00 / 1 osobie podoba się ten post
A teraz wróciłam ze spaceru , zajrzalam do kompa i zauwazyłam że właśnie Kasi63 też okrągła liczba lubianych postów ,,stuknęła '' - 5000. Gratuluję !!
20 stycznia 2014 14:04
Są i miłe dni na wyjezdzie.Syn zabrał pdp,mam wolne do poznego wieczora.Nareszcie pojde na dlugi spacer i dowiem sie gdzie jestem,co to za okolica,gdzie sklepy i jakas cywilizacja.Bo jestem tu tydz i z babcia tylko krotkie spacerki ta sama trasą co dzien.Potem poczytam sobie,zrobie kolacje tylko dla siebie.Jak to milo spedzac czas sama ze soba.
20 stycznia 2014 14:04
Dobrze kochana juz lecę,a pogadamy troszke póżniej bo teraz nie bardzo mogę.Dobrze?
Jadę do Koblenz.
20 stycznia 2014 14:07 / 2 osobom podoba się ten post
Już Ciebie zaprosiłam:D;D;D;D;DD;D;D
Czy będziesz moja znajomą,czy jeszcze mnie kochasz??????????????????????????
20 stycznia 2014 14:09
hogata76

Dobrze kochana juz lecę,a pogadamy troszke póżniej bo teraz nie bardzo mogę.Dobrze?
Jadę do Koblenz.

Hej Hogata ;))) ja nie czarownica ale cos mi sie obilo o uszy to sm w koblenz i to chyba nie zaciekawa sztella, chyba ze to zbieg okolicznosci.
20 stycznia 2014 14:09 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

W sumie u Ciebie też 700 minęło,Tobie też gratuluję :)

Dzięki :) Nawet nie spojrzałam na moje. Ale gdzie mi tam do 5000 albo 6000?
20 stycznia 2014 14:16
magmab

Hej Hogata ;))) ja nie czarownica ale cos mi sie obilo o uszy to sm w koblenz i to chyba nie zaciekawa sztella, chyba ze to zbieg okolicznosci.

No zobaczymy,ja rozmawiałam z opiekunką,aż tak źle tam nie jest.No nie wiem ,narazie się nie będę nakrecać pesymistycznie.Jak będę ,to zobaczę.
20 stycznia 2014 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
To kochaj mnie, kochaj:D;D;D;D;D Zawsze:D;D;D;D;D
20 stycznia 2014 14:17 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

No zobaczymy,ja rozmawiałam z opiekunką,aż tak źle tam nie jest.No nie wiem ,narazie się nie będę nakrecać pesymistycznie.Jak będę ,to zobaczę.

oki ;) uważaj na siebie nasza czarownico ;))
20 stycznia 2014 14:18 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

oki ;) uważaj na siebie nasza czarownico ;))

Postaram się nie dać sobie zrobić krzywdy:) Dziękuje:)