Na wyjeździe #4

27 listopada 2013 23:20
ORIM

ja nie mowie o spoleczenstwie tylko o facecie ktorego "upolujesz" Jakos polowanie nie kojazy mi sie z szacunkiem.Bardziej z dominacja i checia pokazania swojego ja.Szanuj tego kogos nie za sex,BMW czy kase.Szanuj go za to ze codziennie jest dla ciebie zrobic czasami wiecej niz moze i to prostych codziennych rzeczy.Szanuj go za jego slabosci i potkniecia nie tylko za sukcesy.

Podoba mi sie to co piszesz ale czy to nie powinno działac w dwie strony!!!
27 listopada 2013 23:20 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

dokladnie andres trzeba znac swoja wartosc i  byc niezaleznym finansowo.to daje wolnosc i satysfakcjie.zgadzam sie w 100% te do tego tak podchodze

byc dojrzalym emocjonalnie.Kasa nie ma nic do tego.Pomaga ale to nie wszystko
27 listopada 2013 23:20
ORIM

Teraz rozumiem.Wiec wszystko jeszcze przed Toba.Gdzies tam chodzi ta Twoja druga polowka.Znajdzieciae sie

Mam nadzieję :)
27 listopada 2013 23:21
Zakręcona Mamuela

Podoba mi sie to co piszesz ale czy to nie powinno działac w dwie strony!!!

dokladnie tak.Inaczej to nie ma sensu.
27 listopada 2013 23:22
giunta

Mam nadzieję :)

A ja Ci zycze szczescia.
27 listopada 2013 23:23
ORIM

A ja Ci zycze szczescia.

Dziękuję :)
27 listopada 2013 23:24
giunta

Wiesz... i tu mnie rozgryzłaś. Nie wiem jak Ci się to udało przez forum ;) Faktycznie można o mnie powiedzieć, że jestem zamknięta w sobie.

Nie wiesz????????????????
Hmmmmmmmm............
:):):):):):):)
27 listopada 2013 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Nie wiesz????????????????
Hmmmmmmmm............
:):):):):):):)

to Hexa ha ha do Goslar z nia ha ha
27 listopada 2013 23:29
hogata76

Nie wiesz????????????????
Hmmmmmmmm............
:):):):):):):)

Czarownice tak mają, rozumiem? ;)
27 listopada 2013 23:30 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Czarownice tak mają, rozumiem? ;)

Bo widzisz ,ja z innej beczki hahahahah...
Powaznie?????????????????????????????????????Tak sadze po Twoich wpisach,moge sie mylic,jestem tylko ludziem:)
27 listopada 2013 23:32
Nie wiem, nie wiem... ja to w ogóle dziwny przypaek jestem ;)
27 listopada 2013 23:38 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie ,jestem już w Berlinie.Jak przyjechalam to poczułam się jakbym nigdy stąd nie wyjeżdżała,teraz lepiej rozumiem te dziewczyny,które wracają na to samo miejsce :).Chyba też bym tak chciała.
Jestem trochę rozczarowana,że jeszcze nie ma zbyt wiele dekoracji świątecznych,myślałam,że Berlin już lśni od choinek i światełek,a tu ledwie coś widać.
Jutro babcia wraca ze szpitala,ciekawa jestem czy będzie spokojna czy nerwowa....zobaczymy już za 12 godzin :)
27 listopada 2013 23:55
he,he,he Andrea jak Ty coś dowalisz to można się posikać....nawet jakbym chciala poszaleć to nie znalazłam jeszcze mojego milionera he,he,he
27 listopada 2013 23:57 / 3 osobom podoba się ten post
giunta

Mam nadzieję :)

Moim zdaniem - gdzies czeka ta Twoja polowka. Jestesmy w tym samym wieku, wszystkie kolezanki maja rodziny, a ja nie ...
nie czuje sie jakas gorsza z tego powodu! Juz slyszalam, ze mam zbyt wysokie wymagania - czy tak jest ??? mi sie wydaje, ze nie ....
Przeciez nie pozwole sobie na to, zeby ktos mi zycie planowal, albo mnie zmienial - bo nie podobam sie przyszlej rodzince !!!
  --- kazdy jest gdzies komus planowany --- szczescia zycze :)
28 listopada 2013 00:01 / 1 osobie podoba się ten post
Dokładnie,Madziulka lata odrzutowcem ze swoim prywatnym pilotem .Ciekawe czy wspomaga polską gospodarkę-tak jak obiecała.
Z tym milionerem to żart,nie szukam żadnego,mam dorosłą córkę,kaskę,zero kredytów,fdacet do szczęscia mi nie jest potrzebny :)