Kalendarz świąt nietypowych

17 grudnia 2017 16:04 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak jest lepiej, słowo pisane nie zawsze oddaje zamysł piszącego, a twarzą w twarz mamy emocje, informacja zwrotna jest bardziej wiarygodna, mniej  - co tez autor miał na myśli.

No i zawsze można bezpośrednio w pysk strzelić,nie kalecząc sobie pięści o szkło
17 grudnia 2017 16:06 / 3 osobom podoba się ten post
Marta2

No i zawsze można bezpośrednio w pysk strzelić,nie kalecząc sobie pięści o szkło

No można ,ale czy trzeba, przemoc to wyraz naszej bezradności? 
17 grudnia 2017 16:08 / 1 osobie podoba się ten post
Faceci tak załatwiają swoje sprawy,zawsze im tego zazdrościłam
17 grudnia 2017 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

no tak :-) zwłaszcza jeśli chodzi o ulubione zajecie ludzkości - ploty :-)

Plus za - ludzkości- wychowalam się daleko od szosy wiec ploty były zawsze jak musztarda po obiedzie
17 grudnia 2017 16:10 / 4 osobom podoba się ten post
Tak na forum, wielostronne porachunki wyjaśniające, skomplikowane
17 grudnia 2017 16:11 / 4 osobom podoba się ten post
Tak,wyjaśnieniom nie ma końca,a w rezultacie i tak nikt za dwa dni nie wie,o co poszło
17 grudnia 2017 16:31 / 4 osobom podoba się ten post
Marta2

Tak,wyjaśnieniom nie ma końca,a w rezultacie i tak nikt za dwa dni nie wie,o co poszło

ale za to przez te dwa dni sie działo  mozna bylo zadzwonic do kolezanki,komus dupe obrobic  oczywiscie wszystko w trosce o innych 
17 grudnia 2017 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

ale za to przez te dwa dni sie działo :-) mozna bylo zadzwonic do kolezanki,komus dupe obrobic :-) oczywiscie wszystko w trosce o innych :-)

Dupe to ja dwa razyndziennie obrabiam, wystarczy, jeszcze 4 razy 7 razy 2, czyli 56 razy 
17 grudnia 2017 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
Ja tylko z Darkiem jestem na łączach,a on nie pojmuje ,nie rozumie i nawet nie usiłuje zrozumieć ha ha co tu sie na forum dzieje no a ploty też trzeba umieć ogarnąć
17 grudnia 2017 16:50 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

ale za to przez te dwa dni sie działo :-) mozna bylo zadzwonic do kolezanki,komus dupe obrobic :-) oczywiscie wszystko w trosce o innych :-)

A to dobrze, że ja troskliwa nie jestem :) Przynajmniej nie w tym sensie 
17 grudnia 2017 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

i co ? tak twarzą w twarz i bez przekleństw ?:-)

Ja nie chcę stawac twatzą w twarz, wszystko jedno z przekleństwami czy bez. Zwłąszcza nie chcę zaglądać w twarz zakonowi, bo mnie na surowo zjedzą. 
17 grudnia 2017 17:34
Marta2

Tak,wyjaśnieniom nie ma końca,a w rezultacie i tak nikt za dwa dni nie wie,o co poszło

Złotousta dzisiaj jesteś. Ale niektórym to zostanie. 
17 grudnia 2017 17:47 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A to dobrze, że ja troskliwa nie jestem :) Przynajmniej nie w tym sensie :-)

17 grudnia 2017 17:47 / 4 osobom podoba się ten post
Jeśli zostanie to tym gorzej.Bo zwykle pamięta sie i tego,kto wbił szpilkę,i tego,kto został ukłuty.Ale z czasem umyka kontekst całej sprawy ,rodzą sie niedopowiedzenia i przypuszczenia chociaż tak ogólnie to nie bardzo wiadomo o co kaman
17 grudnia 2017 17:51 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

:oklaski1:

No nie bij tak brawa Tinie,bo Fioletowa będzie zazdrosna.
P.S: Sieję plotki