Kalendarz świąt nietypowych

28 listopada 2018 09:39 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj też jest dzień podłości. Więc wszystkim tym, którzy są podli dla innych niech pamiętają, że karma wraca. 
28 listopada 2018 13:19
Dusia1978

Dzisiaj też jest dzień podłości. Więc wszystkim tym, którzy są podli dla innych niech pamiętają, że karma wraca. :do bani:

W nerwach moze sie zdarzyc, masz dzisiaj lepsze swieto calowania
28 listopada 2018 15:24
monika.s

W nerwach moze sie zdarzyc, masz dzisiaj lepsze swieto calowania:buziaki1:

Uwierz mi, że niektórzy są podli już od urodzenia. I nikt i nic ich nie zmieni. Wredni ludzie. 
03 grudnia 2018 10:44
Dzisiaj jest dzień naftowca i gazownika :) Może ktoś ma w znajomych osoby co trudnią się takim zawodem :)
03 grudnia 2018 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś jest też dzień osób chorych na depresję. Wiele jest ludzi, którzy się z tym borykają. Oby im się udało pokonać te "cholerę". Wytrwałości życzę. 
03 grudnia 2018 12:55 / 1 osobie podoba się ten post
Nasz zawód jest najbardziej ze wszystkich narażony na DEPRESJĘ , podstępną chorobę ! UWAŻAJMY !
03 grudnia 2018 15:30 / 1 osobie podoba się ten post
Artur

Nasz zawód jest najbardziej ze wszystkich narażony na DEPRESJĘ , podstępną chorobę ! UWAŻAJMY !

"Uważajmy i się dziadkom nie dajmy.Badzmy gotowi na z nimi podboje i zawsze walczmy o prawa swoje".             Bo ważna jest pauza codziennie w dnia połowie, inaczej zostanie z nas potem fizycno-duchowe pustkowie."
03 grudnia 2018 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Artur

Nasz zawód jest najbardziej ze wszystkich narażony na DEPRESJĘ , podstępną chorobę ! UWAŻAJMY !

Masz rację, mnie już chyba dopada,tak podopieczna daje mi popalić. Niewiele mi już tutaj zostało, szkoda byłoby, tak na święta na zdrowiu podupasc,i jeszcze  przez kogo...
03 grudnia 2018 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

"Uważajmy i się dziadkom nie dajmy.Badzmy gotowi na z nimi podboje i zawsze walczmy o prawa swoje".             Bo ważna jest pauza codziennie w dnia połowie, inaczej zostanie z nas potem fizycno-duchowe pustkowie."

Na szczęście nie muszę walczyć o pauzę, ale niech będzie :) Dobrze że mamy w szeregach takich walczących o prawa, super! 
03 grudnia 2018 17:26
Dusia1978

Uwierz mi, że niektórzy są podli już od urodzenia. I nikt i nic ich nie zmieni. Wredni ludzie. :do bani:

Jakos nie lubie oceniac patrze na siebie jak postepuje w porzadku tak oczekuje od innych. Rozumiem, ze wyjatki istnieja wtedy omijam
03 grudnia 2018 17:32 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

"Uważajmy i się dziadkom nie dajmy.Badzmy gotowi na z nimi podboje i zawsze walczmy o prawa swoje".             Bo ważna jest pauza codziennie w dnia połowie, inaczej zostanie z nas potem fizycno-duchowe pustkowie."

Pauza i w miare krotkie wyjazdy na 6, 8 tygodni z przerwa Inaczej korba
03 grudnia 2018 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

Na szczęście nie muszę walczyć o pauzę, ale niech będzie :) Dobrze że mamy w szeregach takich walczących o prawa, super! 

Niemcy są uzależnieni od naszej pomocy i wiedza o tym tylko udaja.Moze kłaniać nam się nie będą, ale może zamkną wreszcie jadaczki..
03 grudnia 2018 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Pauza i w miare krotkie wyjazdy na 6, 8 tygodni z przerwa :brawo1: Inaczej korba :-)

Dokładnie 
Jak pracowałam w Anglii to byłam po 3 miesiace tam potem miesiąc w domu 
Cały czas z demencja babci jej agresja itd . Była trochę jak wampir energetyczny . Wszędzie widziała zmarłych , rannych żołnierzy krowy i grom wie co jeszcze . Potem nie mogłam spać normalnie w nocy bo wstawała co chwilę a córka się gzila za ścianą a ja nie miałam wolnego . Rzuciłam to w cholerę . Teraz już zostało mi nie dużo ale czekam z utęskniem na dzień kiedy trzepne drzwiami i pojadę w cholerę do domu . Też było nie łatwo . Dziadek w szpitalu babci się pogorszyło cały czas terminy wizyty . Ciągle coś . Dwa miesiące dla mnie to max  . 
04 grudnia 2018 07:19 / 2 osobom podoba się ten post
Dzis Barbórka więc wszystkim Basiom, Basienkom, Barbarom oraz naszym Górnikom 100 lat!!!!!
Wszystkiego najlepszego!!!
04 grudnia 2018 16:16
Ja dziękuję w imieniu Baś :) A górnikom najlepszego!!!!!!!