Podopieczny czy podopieczna - co lepsze?

22 listopada 2016 18:32 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ach ta zazdrość niedobra,niedobra.... Polecę cię na moje miejsce następnym razem ,to się z moi dziadkiem wymacacie ale uwaga...on może zapamiętać taką rozkosz z tobą :lol3:,wtedy to już będziesz musiała zostać na stałe :lol3: 
Tak cię uwielbiam,że wybaczę ci ,że mnie wygryzłaś.:przytula:

Znaczy nie ustaliłaś daty , hmmmm ....trzymam Cię za słowo . Dziadeczkowi powiedz , żeby wstrzymał się z oświadczynami , niech się tak nie spieszy ....ma czas ....E ! To " uwielbiam " zostaw Fiolettcie , bo to ona kolekcjonuje to słówko . Wystarczy , że napiszesz " kocham , lubię " 
22 listopada 2016 18:33 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ustaliłaś w końcu datę :-) ....Prawidłowo , bo wiadomo obiecanki-macanki a póxniej uda , że demencja tak daleko zaszła , że nic nie pamięta :-) ...Po kiego demencja ma zachodzić , jeśli to Ty byś mogła , no nie ? :lol3:

Za Niemca chcesz naszą błyskotliwą Ivanilkę wydać? NIGDY!!! Toż to naród do cna zorganizowany, aż do obłędu!
Dwa lata temu znajoma Kiki żaliła się, że jej ślubny w łóżku zawsze musi 4 razy, inaczej się już nie daje z nim zrobić...I jaki dumny z tego, że tyle w wieku średnim potrafi!

A jak Ivanilka będzie miała ochotę tylko na 2, albo na 7 to co, na resztę Ciebie podstawi?

22 listopada 2016 18:35 / 6 osobom podoba się ten post
Romana1

Za Niemca chcesz naszą błyskotliwą Ivanilkę wydać? NIGDY!!! Toż to naród do cna zorganizowany, aż do obłędu!
Dwa lata temu znajoma Kiki żaliła się, że jej ślubny w łóżku zawsze musi 4 razy, inaczej się już nie daje z nim zrobić...I jaki dumny z tego, że tyle w wieku średnim potrafi!

A jak Ivanilka będzie miała ochotę tylko na 2, albo na 7 to co, na resztę Ciebie podstawi?

:yo:

Ja to się obawiam, że tu mogłoby nawet 2 razy nie być i problem w drugą stronę ruszyłby
22 listopada 2016 18:36 / 7 osobom podoba się ten post
Romana1

Za Niemca chcesz naszą błyskotliwą Ivanilkę wydać? NIGDY!!! Toż to naród do cna zorganizowany, aż do obłędu!
Dwa lata temu znajoma Kiki żaliła się, że jej ślubny w łóżku zawsze musi 4 razy, inaczej się już nie daje z nim zrobić...I jaki dumny z tego, że tyle w wieku średnim potrafi!

A jak Ivanilka będzie miała ochotę tylko na 2, albo na 7 to co, na resztę Ciebie podstawi?

:yo:

Tiaaaa , będzie mógł nawet ze trzy razy .....wiesz , tak : raz , dwa , trzy i po ptokach 
22 listopada 2016 18:39 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Znaczy nie ustaliłaś daty , hmmmm :-) ....trzymam Cię za słowo . Dziadeczkowi powiedz , żeby wstrzymał się z oświadczynami , niech się tak nie spieszy ....ma czas :-)....E ! To " uwielbiam " zostaw Fiolettcie , bo to ona kolekcjonuje to słówko . Wystarczy , że napiszesz " kocham , lubię " :lol3:

Dawaj Baśka,nie wstydż się , na pewno jesteś w jego typie,a jeśli nie to i tak nie dowidzi  
Jak ja cię uwielbiam ty zberezniczko jedna
22 listopada 2016 19:46 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dawaj Baśka,nie wstydż się , na pewno jesteś w jego typie,a jeśli nie to i tak nie dowidzi :lol3: 
Jak ja cię uwielbiam ty zberezniczko jedna:lol2:

A niech se i niedowidzi . Ważne , żeby chorób układu krążenia za ostrych nie miał .....czucia w rękach nie utracił 
22 listopada 2016 19:50 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A niech se i niedowidzi . Ważne , żeby chorób układu krążenia za ostrych nie miał .....czucia w rękach nie utracił :lol2:

to się teraz "ręka" nazywa?????? Oj, coś niemoderna jezdem...
22 listopada 2016 19:52 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A niech se i niedowidzi . Ważne , żeby chorób układu krążenia za ostrych nie miał .....czucia w rękach nie utracił :lol2:

 Obiecaj ,że piknatnych szczegółow nie zdradzisz,a już na pewno nie przed kolacją 
22 listopada 2016 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
Romana1

to się teraz "ręka" nazywa?????? Oj, coś niemoderna jezdem...

22 listopada 2016 19:56 / 5 osobom podoba się ten post
Romana1

to się teraz "ręka" nazywa?????? Oj, coś niemoderna jezdem...

A jużci , że ręka , palce ma ? MA ! .....Żeby tylko za bardzo przez choroby reumatyczne pokrzywione nie były , bo wtedy takie jakby haczykowate , króciutkie są
18 marca 2017 20:11
Mam dopiero podopiecznego. Uparty ale z każdym następnym pobytem widzę poprawę. Dziadek samodzielny z jednym wjątkiem te jego upadki. Na obecnym wyjezdzie słucha co zawdzięczam zmienniczce. Pojechałam na głęboką wodę ale nie żałuje. Ciesze się, że mogę tutaj poczytać i uzupełniać wiedze. Milka
27 marca 2017 14:43 / 3 osobom podoba się ten post
Wola podopiecznych bo mniej gadaja a to se sport zobacza, po kuchni sie nie kreca nie zawracaja gitary. Jak se serwetka lezy nie w te strone tyz nie zobacza roznicy. Na zakupach nie trza tyla czasu byc bo raz dwa i zjazd do domu i ja mam przy tym wiecej czasu dla siebie a jeszcze jak sprawni to pomoga co naprawic, przeniesc. Sa tyz takie dziadki co komplementa dadza to dopiero radosc.