Jak spędzacie sylwestra?

26 listopada 2019 20:46 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

I to jest zdrowe podejście :-)
Przyznaję, że zaintrygowałeś mnie tą wigilią w hospicjum, możesz coś więcej napisać-to Twój wybór i chcesz tam być, czy po prostu M U S I S Z ,tzn, taki mus wewnętrzny?
Oczywiście, nie musisz, jeśli nie chcesz o tym opowiadać..

Jestem wolontariuszem medycznym w hospicium , 
ale to nie jest głównym powodem że tam czesto 
spędzam wigilię , może kiedyś więcej o tym napiszę 
26 listopada 2019 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Jestem wolontariuszem medycznym w hospicium , 
ale to nie jest głównym powodem że tam czesto 
spędzam wigilię , może kiedyś więcej o tym napiszę 

26 listopada 2019 21:11 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Widzisz jak fajnie Dusia :-)a ja tu babcia katoliczką więc choinka będzie ,ale rodzina czyli dzieci i wnuki z doskoku i to nie wszyscy bo też daleko mieszkają .Kolacji takiej tradycyjnej jak w Polsce tu nie ma wiadomo ,ja zrobię po swojemu bo babka mi dała wolną rękę i to jest plus .Ale smutno mi się zrobi troszeczkę bo znam swoją naturę .Co do Sylwestra to nigdzie nie wychodzę ,łyknę se coś bezalkoholowego i potancze z własnym cieniem  :radosc1:Kiedy jestem na wyjeździe to zawsze myślę o koleżankach i kolegach którzy jak ja są poza domem i jakoś mi lepiej na duszy.Integracja:przyjaciele:

Z racji, że moje kochanie  też w rozjazdach to święta spędzamy razem. Chociaż krótko chcemy pobyć razem i się sobą nacieszyć. Jak nas długo nie ma to gdy się zjedziemy to u nas jest jak w restauracji: jedni wychodzą, drudzy wchodzą. Ciągle coś pichcę, mieszam, piekę i włączam zmywarkę.  Ale lubię to i nie jestem tym.zmeczona bo jak człek się Szweda po świecie to potem go cieszą takie "normalne" rzeczy. 
26 listopada 2019 21:15 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W dzisiejszej dobie komunikacja na wyjeździe to żaden problem ,a jak było wcześniej kazdy z nas wie, takie trudne to były czasy .Szczęśliwy ten kto ma do kogo zadzwonić i wie, że ktoś na ten sygnał czeka :tak:

Nie smutaj się.  Ja do Ciebie zadzwonię. 
26 listopada 2019 21:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie smutaj się. :aniolki: Ja do Ciebie zadzwonię. :telefon1::buziaki2:

Próbuj, możecie Ci się wcisnąć, między jedną a drugą rozmową 
Podejrzewam, że u Konwalii gorąca linia będzie w tym czasie 
26 listopada 2019 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie smutaj się. :aniolki: Ja do Ciebie zadzwonię. :telefon1::buziaki2:

Naprawdę a jak ,???
26 listopada 2019 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Próbuj, możecie Ci się wcisnąć, między jedną a drugą rozmową :-)
Podejrzewam, że u Konwalii gorąca linia będzie w tym czasie :telefon1:

Mam rezerwowy telefon to go uruchomie
26 listopada 2019 23:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Naprawdę :slodki krolik:a jak ,???:rozmysla:

Dogadamy się. Pojadę do domu i otworze Twój profil na laptopie i podejrze meila. Oczywiście jak go.masz. 
26 listopada 2019 23:13 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dogadamy się. Pojadę do domu i otworze Twój profil na laptopie i podejrze meila. Oczywiście jak go.masz. :bezradny:

No nie mam właśnie Więc jeśli możesz i chcesz to swój wpisz  a ja na niego napiszę i podam numer telefonutak żeśmy wykombinowały z Gusią i Tiną
26 listopada 2019 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc Opiekunkowo
27 listopada 2019 08:50 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nie mam właśnie :-)Więc jeśli możesz i chcesz to swój wpisz  a ja na niego napiszę i podam numer telefonu:-)tak żeśmy wykombinowały z Gusią i Tiną

To dopiero jak dojadę do domciu bo muszę się zalogować na laptopie. Tutaj nam tylko srajfona i tableta. 
28 grudnia 2019 16:42 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

To ja dołączam:smiech3: muszę potrenować przed Sylwestrem:hihi:


 


Dyskusja przeniesiona tu https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/1280/boze-narodzenie--sylwester--wielkanoc/jak-spedzacie-sylwestra-/page/61

No dawaj... Ugościmy  albo tak zwyczajnie vodka  haha
28 grudnia 2019 17:29 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

To ja dołączam:smiech3: muszę potrenować przed Sylwestrem:hihi:


 


Dyskusja przeniesiona tu https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/1280/boze-narodzenie--sylwester--wielkanoc/jak-spedzacie-sylwestra-/page/61

Jak chcesz z nami trenować przed Sylwestrem  to przypomniała mi się przyspiewka z jednej imprezy 
Jak żeś wypił to se nalej i butelkę podaj dalej 
28 grudnia 2019 17:54 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Jak chcesz z nami trenować przed Sylwestrem  to przypomniała mi się przyspiewka z jednej imprezy :slodki krolik:
Jak żeś wypił to se nalej i butelkę podaj dalej :radosc1:

No to podaj dalej
28 grudnia 2019 18:40 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

No to podaj dalej:wino2::cheers::wspolny posilek:

A kto z nami nie wypije niech .....się pod stół skryje podaj dalej