Refleksyjnie o życiu

28 października 2017 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Mendą można być w każdym.

...I o to chodzi...i o to chodzi...
29 października 2017 07:44 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Mendą można być w każdym.

A z tym to się wyjątkowo zgadzam....i takie to akuratne.
29 października 2017 10:09 / 6 osobom podoba się ten post
Zdjęcie użytkownika Kobieta Niezależna.
29 października 2017 10:13 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zdjęcie użytkownika Kobieta Niezależna.

A co mi po aniele skoro one są bezpłciowe ? Już wolę normalną kobietę i wcale nie uległą jak anioł, mającą swoje zdanie ale też nie upartą do granic absurdu.
29 października 2017 11:09 / 3 osobom podoba się ten post
romana

Nie wiem co napisać, Kasia. Nigdy nie spotkałam się z podobną sytuacją, znane mi kobiety dręczone przez mężów po ich śmierci oddychały z ulgą. Może jest tak, jak mądrze dziewczyny napisały - pił i bił, ALE BYŁ!

Nie , nie ... nie ma prawa bić i przesadnie pić ,powinien być coś jak opiekun ...
29 października 2017 11:31 / 5 osobom podoba się ten post
cien

Nie , nie ... nie ma prawa bić i przesadnie pić ,powinien być coś jak opiekun ...

I broń Boże ciapa...
29 października 2017 13:01 / 7 osobom podoba się ten post
 ))
29 października 2017 18:40
Andrew

A co mi po aniele skoro one są bezpłciowe ? Już wolę normalną kobietę i wcale nie uległą jak anioł, mającą swoje zdanie ale też nie upartą do granic absurdu.

Dobrze to ująłeś :D :D
29 października 2017 18:41
cien

Nie , nie ... nie ma prawa bić i przesadnie pić ,powinien być coś jak opiekun ...

Moja żona nie chce żebym jej matkował :D
29 października 2017 18:42 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Mendą można być w każdym.

To prawda :[
29 października 2017 18:46 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Moja żona nie chce żebym jej matkował :D

A w jaki sposób pojmujesz to matkowanie? Pytam z ciekawości- nie ma to nic wspólnego z przesłuchaniem:) 
Jeśli nie chcesz, to nie odpowiadaj oczywiście.
29 października 2017 18:53
tina 100%

A w jaki sposób pojmujesz to matkowanie? Pytam z ciekawości- nie ma to nic wspólnego z przesłuchaniem:) 
Jeśli nie chcesz, to nie odpowiadaj oczywiście.

Jest podirytowana, łapie mnie na tym przy zwracaniu jej uwagi "czy załatwiła to, tamto, zbliża się termin, nie mów tak, nie rób tak". Nie lubi jak się wcinam w jej sprawy. Poniekąd ma rację, jest dorosła.
29 października 2017 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Jest podirytowana, łapie mnie na tym przy zwracaniu jej uwagi "czy załatwiła to, tamto, zbliża się termin, nie mów tak, nie rób tak". Nie lubi jak się wcinam w jej sprawy. Poniekąd ma rację, jest dorosła.

Jest dorosła i może takie postępowanie odczytywać jako brak zaufania.
29 października 2017 19:08
Darko

Moja żona nie chce żebym jej matkował :D

to można tatusiować lub siostrzenić się , każdy ma prawo wyboru , każdy swoje zdanie , wszystko do uzgodnieniaz partnerką 
29 października 2017 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest dorosła i może takie postępowanie odczytywać jako brak zaufania.

Staram się być poukładany, pracuję daleko więc to jest powodem mojego działania :[ Łączą nas wspólne sprawy ale tak jak napisałem, ma rację. Moja postawa powoduje, że ona widzi siebie jako osobę nieodpowiedzialną. Wciąż nad tym pracuję żeby jej tego nie sugerować :D