Bieszczady - Gdzie organizujemy szkółkę fotografowania?

20 stycznia 2014 19:11 / 1 osobie podoba się ten post
Przyznam się ze wstydem, że w Bieszczadach byłam bardzo dawno temu. Szkoda ale tak się jakoś składało. A lubię takie górki i otwartą przestrzeń. Będąc jeszcze dzieckiem podziwiałam Bieszczady, jeszcze dzikie ;-)) Pamiętam sporo z tego pobytu. Teraz nie marzę o Teneryfie czy Italii. Chcę poznać dobrze moje kochane PL !!!
Mleczko, serduszko moje !! nie bocz się proszę na moje głupoty ;-))
20 stycznia 2014 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Przyznam się ze wstydem, że w Bieszczadach byłam bardzo dawno temu. Szkoda ale tak się jakoś składało. A lubię takie górki i otwartą przestrzeń. Będąc jeszcze dzieckiem podziwiałam Bieszczady, jeszcze dzikie ;-)) Pamiętam sporo z tego pobytu. Teraz nie marzę o Teneryfie czy Italii. Chcę poznać dobrze moje kochane PL !!!
Mleczko, serduszko moje !! nie bocz się proszę na moje głupoty ;-))

Mycha czy Ty sie trutki najadłas?o co chodzi ciesze sie że lubisz otwartość (przestrzen) ja tez lubie. A w Siekierezadzie postawie Ci zupę baraninowke albo kwaśnice.Pyszna.
20 stycznia 2014 19:18 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

Mycha czy Ty sie trutki najadłas?o co chodzi ciesze sie że lubisz otwartość (przestrzen) ja tez lubie. A w Siekierezadzie postawie Ci zupę baraninowke albo kwaśnice.Pyszna.

OK, zjem z apetytem. Wolę wyjaśnić niż zamotać ;-))
Dodam jeszcze, że już mnie co niektórzy o ironię posądzają. A ja nie lubię ironii. Dlatego unikam niejasności. 
21 stycznia 2014 06:59 / 1 osobie podoba się ten post
Zgłaszam uczestnictwo.Aparat posiadam, nie to rewelacyjny egzemplarz ale fotki wychodzą fajne.Prosze o termin i miejsce.,