E-book - tytuly, wymiana, informacje

17 lutego 2014 10:20
Powiem Wam, ze ta ksiazka niesamowicie wciaga, zarwalam nocke do 1.00 i sila wyrwalam sobie tableta z rak i poszlam spac, zanim zasnelam jeszcze dlugo analizowalam w glowie kilka opisanych sytuacji, zaraz wracam do lektury tylko zjem z Wami sniadanie ;-)
21 lutego 2014 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Sowa dzieki.
Książkę sobie już sciągnęłam, teraz utonęłam w blogu, wciąga.

Scarlet czy Ty posiadasz w swoich zbiorach Andrzeja Zulawskiego "nocnik"?
P.S
Juz nie chcialam sie pytac czy posiadasz nocnik Zulawskiego ;-)
21 lutego 2014 10:29
aniananowo

Ja CI zaraz wyślę

Hallo Sąsiadko:) tutaj Ciebie złapałam, niestety jutro nie wyjadę na dłużej,tylko 2h, i nie dam rady rowerem obrócić. Pozdrawiam
21 lutego 2014 14:03
Sówka

Scarlet czy Ty posiadasz w swoich zbiorach Andrzeja Zulawskiego "nocnik"?
P.S
Juz nie chcialam sie pytac czy posiadasz nocnik Zulawskiego ;-)

Przykro mi, nie mam nocnika Żuławskiego.
21 lutego 2014 14:10
dorotee

Hallo Sąsiadko:) tutaj Ciebie złapałam, niestety jutro nie wyjadę na dłużej,tylko 2h, i nie dam rady rowerem obrócić. Pozdrawiam

No trudno , ja jutro wybieram się od OLDENBURGA ,poszwędac się wokól GALERII SCHLOSSHOFF.Bardzo mi się tam podoba , przypomina mi ta część miasta takie włoskie wąskie uliczki z kafejkami i sklepami.Jest cudnie. Pozdrawiam
21 lutego 2014 14:12
scarlet

Przykro mi, nie mam nocnika Żuławskiego.

Naściągałam sobie książek z CHOMIKA na mojego KINDLA więc nudzić się nie będę na 100 % tutaj hahahah.Co ja piszę jak się w końcu można nudzić w pracy, to są książki do poduszki :)
21 lutego 2014 14:15
scarlet

Przykro mi, nie mam nocnika Żuławskiego.

No szkoda
21 lutego 2014 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
Mam 2 w Pdf Ewa Bauer -Kruchość jutra i Magdalena Kordel-48 tygodni.Jak ktos zainteresowany pisac na maila -podany w profilu.
22 lutego 2014 08:32
Enzo66

Mam 2 w Pdf Ewa Bauer -Kruchość jutra i Magdalena Kordel-48 tygodni.Jak ktos zainteresowany pisac na maila -podany w profilu.

Dzięki:)
22 lutego 2014 20:01
No i się nie spotkalyśmy a ja bylam tam koło galerii i  w galerii od 14 do 17, 30 .No trudno.
22 lutego 2014 20:14
aniananowo

No i się nie spotkalyśmy a ja bylam tam koło galerii i  w galerii od 14 do 17, 30 .No trudno.

No szkoda, ale ja mam niestety tak często jadę nie jadę, potem jadę, jest mi strasznie głupio się umawiać a potem odwoływać, w galerii w Marco Picard byla wyprzedaż torebek , portfeli. ja rzdko bywam w galerii, wolę te małe uliczki. Pozdrawiam
22 lutego 2014 20:16
Enzo66

Mam 2 w Pdf Ewa Bauer -Kruchość jutra i Magdalena Kordel-48 tygodni.Jak ktos zainteresowany pisac na maila -podany w profilu.

Ja poprosze,email w moim profilu. Dziekuje ;)
22 lutego 2014 20:20
dorotee

No szkoda, ale ja mam niestety tak często jadę nie jadę, potem jadę, jest mi strasznie głupio się umawiać a potem odwoływać, w galerii w Marco Picard byla wyprzedaż torebek , portfeli. ja rzdko bywam w galerii, wolę te małe uliczki. Pozdrawiam

Ja uwielbiam te wąskie uliczki , do galerii zaszłam tylko sobie na końcu do GALERII KAUFHOFF I TEJ DRUGIEJ :)
 
22 lutego 2014 20:26
Enzo66

Mam 2 w Pdf Ewa Bauer -Kruchość jutra i Magdalena Kordel-48 tygodni.Jak ktos zainteresowany pisac na maila -podany w profilu.

Poprosze i ja .Namiary w profilu.Dziekuje ,:)
22 lutego 2014 20:37
Prosze pisać na mojego maila,bedzie mi latwiej wysyłać.