Ile € dostajecie do dyspozycji na zakupy?

09 marca 2014 23:12 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

No ja tak samo - jak kupimy proszek taki XXL za ok. 12 euro, to on gdzieś na 4 miesiące nawet wystarczy - na 3-4 pralki w tygodniu. 
Lenor gdzieś na miesiąc styknie, ale kupuję ten mniejszy - po 950ml. Tabletki do zmywarki na ponad miesiąc, sól i nabłyszczacz to po sztuce na dobrych kilka miesięcy. Tak samo Sidolin do luster, coś typu WC kaczka i coś do czyszczenia armatury - to może po 2 sztuki na 4 miesiące zejdzie (po sztuce na każdą łazienkę). Innych pierdół nie kupuję, bo nie mam zamiaru się zanadto rozczulać nad sprzątaniem. 

No to ja ja musze przyznac ze wiecej proszku mi idzie i plynu, ale ja codziennie posciel dziadka puszczam w obieg :) Zmywarki niet, ale plyn do mycia naczyn za to. Cala reszta tak samo, ale ja jeszcze szaleje bo i pronto kupuje i zapaszki do pomieszczen :) ale jakos nie daje rady przebic co niektorych w zakupach :)
 
09 marca 2014 23:14
wichurra

No ja tak samo - jak kupimy proszek taki XXL za ok. 12 euro, to on gdzieś na 4 miesiące nawet wystarczy - na 3-4 pralki w tygodniu. 
Lenor gdzieś na miesiąc styknie, ale kupuję ten mniejszy - po 950ml. Tabletki do zmywarki na ponad miesiąc, sól i nabłyszczacz to po sztuce na dobrych kilka miesięcy. Tak samo Sidolin do luster, coś typu WC kaczka i coś do czyszczenia armatury - to może po 2 sztuki na 4 miesiące zejdzie (po sztuce na każdą łazienkę). Innych pierdół nie kupuję, bo nie mam zamiaru się zanadto rozczulać nad sprzątaniem. 

U mnie z chemia wychodzi prawie tak samo , a na pierdoły nie wydaję . Nie wiem , co za leki ta PDP Athenki ma , bo maż mojej PDP na miesiąc na dwie osoby wydał 40 eu.r bzdury pisze i koniec kropka
09 marca 2014 23:14
alinka1339

tak 400eur miesięcznie ale na całe utrzymanie domu i PDP , a u Ciebie jest 700

hehe u mnie wyjdzie 600 na cale utrzymanie :) tyle ze 3 osoby + 1  na weekendy :)
09 marca 2014 23:15 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

no Wichurrko ... nastepnym razem nie bedziemy porruszac na noc takich pobudzajacych tematow :)))))

Jak ja zacznę "pobudzający" temat to sie dopiero będzie działo hihi,a jeszcze jak sie ktoraś z koleżanek dołaczy to nocka napewno z głowy.:P
09 marca 2014 23:16 / 3 osobom podoba się ten post
Athenka

wichura ja kupuje zawsze po najmniejsze opakowania , jeden taki zapach , inncyh takich itd-...

no ale coz zrobic kazdy ma swe nawyki

A co się będziesz tłumaczyć .......my to takie nienowoczesne , no wiesz taka bidota......kudy nam do Ciebie ...((
09 marca 2014 23:18 / 3 osobom podoba się ten post
Enzo66

Jak ja zacznę "pobudzający" temat to sie dopiero będzie działo hihi,a jeszcze jak sie ktoraś z koleżanek dołaczy to nocka napewno z głowy.:P

Spoko loko ze mnie taki nocny marek :)) a ja nie lubie jak ktos stara sie ze mnie wariata zrobic :) choc moj maz inna ma dewize cyt."pomysl jakie to fajne uczucie sluchac bajek znajac prawde a nie przyznajac sie do tego :))"
09 marca 2014 23:18 / 2 osobom podoba się ten post
esmeralda

No to ja ja musze przyznac ze wiecej proszku mi idzie i plynu, ale ja codziennie posciel dziadka puszczam w obieg :) Zmywarki niet, ale plyn do mycia naczyn za to. Cala reszta tak samo, ale ja jeszcze szaleje bo i pronto kupuje i zapaszki do pomieszczen :) ale jakos nie daje rady przebic co niektorych w zakupach :)
 

Esmeralda i u ciebie są trzy osoby na utrzymaniu plus syn w wekendy . Musze powiedzieć ,że ja tez chcę 200 eur na utrzymanie sie na miesiać plus 200eur na dziadka no i 100 na PDP . A i na reszte też ze 300 eur bo jak jaki gośc wpadnie , albo zachcem se taxi pojeździc , albo patelnie będzie nowa trzeba nabyc oj musze podjąc negocjacje
09 marca 2014 23:19 / 1 osobie podoba się ten post
A można się Modusiowi poskarżyć? W jaki sposób?
 
09 marca 2014 23:21
emi

A można się Modusiowi poskarżyć? W jaki sposób?
 

Na samym dole strony jest "Kontakt do nas" - tam można swym żalom dać upust:)
09 marca 2014 23:23
alinka1339

U mnie z chemia wychodzi prawie tak samo , a na pierdoły nie wydaję . Nie wiem , co za leki ta PDP Athenki ma , bo maż mojej PDP na miesiąc na dwie osoby wydał 40 eu.r bzdury pisze i koniec kropka

ja miesiecznie mam niecale 70e na lleki dla dziadko ale w tym sa pampersy dziadka :)
09 marca 2014 23:26
Ja się nie chcę na dyskusję skarżyć.
Byłam ciekawa.
 
 
09 marca 2014 23:38 / 4 osobom podoba się ten post
A wiecie co?? Ja na jedno zwrocilam uwage, szkoda, ze Modus sie nie wypowiada w niektorych kwestiach, bo gdzies kiedys tu czytalam wpis modusia, ze rozne wpisy czyta i tak dalej i ze niektore nawet nie sa wysylane z zagranicy. Jeden wniosek Taki, ze autorzy siedza i cierpia na barak zycia domowego, skoro siedzaac w domu udaja ze sa w de. A w takim przypadku powinien chyba interweniowac. Bo janp zalogowalam sie tu glownie po to by uzyskac pomoc, gdyz jestem z malenkim stazem. Wiec jak wejdzie nowa opiekunka i poczyta co niekore opowiesci z krypty i zacznie je wprowadzac na stelle to dopiero bedzie cyrk miec.
10 marca 2014 00:00 / 3 osobom podoba się ten post

Na dzisiaj zamykam ten temat. Może jutro go otworzę.